Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynkatoja

gdzie kupujecie ubrania

Polecane posty

Cześć forumowiczki ... Właśnie przeglądam swoją szafę i dochodzę do wniosku że nic w niej nie mam i nie mam w czym chodzić (wiem że większość kobiet ma taki problem ) ale w związku z nadchodzącą wiosną chciałabym odnowić swoją gardęrobę i tak sobie myślę że zrobię to przez internet ponieważ w sklepach nie ma takich fajnych rzeczy jak widzę w internecie czodzi mi konkretnie o sukienki, bluzki damskie, spódnice itp. może znacie jakiś dobry, sprawdzony i godny polecenia sklep internetowy, będę wdzięczna za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie kupuję przez internet, poniewaz obawiam sie, ze otrzymam produkt o zlym rozmiarze, innym kolorze albo kroju. wole wiec pochodzic po sklepach i poprzymierzac ubrania, uwazam to za przyjemnosc. ale przyznam ci racje, wybor w sklepach intenretowych jest naprawde szeroki. wiec moze warto zaryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito, House, Cropp, Top secret- bardzo fajne sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio polubilam sklep ladyindress.pl. Maja swoj profil na allegro. Mam kilka ich rzeczy sa bdb jakosci. o wymiary zawsze pytam i dostaje wszystkie nastepnego dnia. ogolnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tak dużo galerii i wielkich center handlowych, że nie trzeba robić zakupów w internecie. Wiadomo, że najlepiej jest przymierzyć, dotknąć, sprawdzić jakość, rozmiar i dopiero wtedy kupisz. A kupując przez internet musisz doliczyć jeszcze koszty przesyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaaadyInRed
Ja robię zakupy w sklepach outletowych, mam takie szczęście, że w Lublinie otworzyli w tamtym roku Outlet Center. Dzięki temu, że ceny są tam niskie w przyrównaniu do normalnych sklepów, częściej mogę pozwolić sobie na zakup nowych ubrań i wymianę garderoby. A nawet otworzyli niedawno sklepy wymienione wyżej czyli Reserved, Mohito, Sinsay i kilka innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uwielbiam outlety, mamy jeden we Wrocławiu:)) tylko na obrzeżach miasta i trzeba kawałek dojechać, ale warto:)) szczególnie sportowe ciuchy. Przez internet nie kupuję, bo już dwa razy się zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ORSAY , Taranco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka32
Na mohito lepiej chyba uwazac, bo ja na forum gowork.pl/opinie_czytaj,160153 przeczytałam takie rzeczy, że sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIee, nie wierzyła bym w to, ja kupuję w Mohito w outlecie i jakoś wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem zajrzę do lumpeksu, jeśli dostanę info od koleżanki, że jest nowa dostawa fajnych ciuchów :) Nie wstydzę się tego. Nie zarabiam nie wiadomo jakich pieniędzy, żeby móc się obkupywać w drogich markowych sklepach. Często robię też zakupy w w tanich sklepach internetowych np w yupsie http://yups.pl/. Albo chodzę po sklepach, gdy są posezonowe obniżki. Wtedy kupuję ciuchy, które dopiero za rok będę nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również od czasu do czasu zaglądam do lumpeksów ale szczerze mówiąc odstraszają mnie te kolejki i walki o ubrania jakie czasem obserwuję między ludźmi. Jednak mimo wszystko wolę nie tracić zębów w zamian za jakis ciuch za kilka złotych. Dlatego wolę kupować w internecie co ciekawsze rzeczy. Tylko zawsze mam problem z przeglądaniem setek stron w poszukiwaniu... no właśnie. W poszukiwaniu czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumpeksy robią się faktycznie ostatnio coraz bardziej popularne. Sztuka po złotówce potrafi przyciągnąć :) Niestety ja jakoś nie umiem w nich kupować, szukać w koszach, grzebać.. No i trochę odstrasza mnie sam zapach.. Już na wejściu mam ochotę zawrócić się i wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania kupuję w Outletach, jeśli mam taką możliwość, bo nie mam outletu u siebie w mieście. Ale uwielbiam tak robić zakupy, bo jest dużo taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim Outlecie w Lublinie jestem dość często, ale nie tylko ze względu na zakupy. Bardzo dużo się tutaj dzieje, mieliśmy już Konwent Tatuażu, a w minioną sobotę był Fit Day. Bardzo mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinax
Szukam fajnych strojów na ślub znajomej, czy outlet jest odpowiednim miejscem na takie zakupy czy też są nam główne najki i inne markowe sportowe ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka80
mam ten sam problem ale w wersji s jak small ;) komunia za pasem a ja nie mam sukienki dla mojej córeczki, gdzie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmom
widziałem chyba ostatnio w lublinie jakieś suknie, ale nie wiem czy to nie były ślubne bo z daleka widziałem ;) warto sprawdzić bo czasu zostało Ci naprawdę nie wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Fanka widziałam małe garnitury komunijne dla chłopców więc pewnie dla dziewczynek też się coś znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśa
4 wesela i pogrzeb ;) same się imprezy szykują na lato jak widzę :) szukam fajnej sukienki w wiosennych kolorach ale bez żadnych kwiatów czy innych szlaczków, gdzie coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaKo
Outlety są bardzo fajnym miejscem, bo ubrania nowe, markowe a w cenach nawet do 70% niższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GustawKarol
jeśli chodzi o komunie to najlepiej pożyczyć niż przepłacić na 1 założenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 style. Dużo fajnych promocji, ciuchy Nike, Umbro itp. Reserved, H&M, Top Secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwiraL
To jak na wyprzedażach tylko nie dwa razy w roku a na okrągło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamitaS
No wie Pan? Kto pożycza ubranka na najważniejszy dzień własnych dzieci? Ślubny też Pan pożyczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
outlet center lublin jak mieszkasz w okolicy, ostatnio widziałam promocje w Reserved na ślubne ubrania, i garnitury też były np. z Próchnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GustawKarol
Nie droga Pani, garnitur ślubny mam z Próchnika do tej pory ale od ślubu nosiłem go kilkanaście razy a z komunijnego dzieciak nie założy więcej niż góra 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sacha RU
Jestem nowa w mieście gdzie misie polarne chodzą po ulicach :) gdzie najlepiej wybrać się na zakupy ubraniowe w waszym pięknym Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×