Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna301985

Co jest nie tak?CLO i DUPHASTON

Polecane posty

Gość gośćONA
Ten wpis wyżej,to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu jednak z zagniezdzaniem potrafi byc roznie ja zrobilam test 13 dni po wou negatyw a w 16 dniu po owu juz pozytyw, bo zarodek moze sie zagniezdzic w 5 dniu ale moze tez w 10 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna301985
goscONA tez ciezko mi wytrzymac z tym testem. Ale boje sie tej jednej krechy :( tez porownuje z poprzednia ciaza. Brak jakich kolwiek objawow tylko bylam senna i nogi mi puchly:) planuje test w niedziele jak nie dostane okresu. To bedzie 11 dni po pregnylu. Nie nastawiam sie,ale jednak cien nadzieji jest.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna301985
Nie wiem co myśleć temp dalej powyżej 37, bólu brzucha jako tako nie ma.. piersi trochę bolą. zwariować można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćONA
Smutna Witaj, Rozumiem Cię,ale już jutro teścik.Jutro się okaże.Bądź dobrej myśli,na pewno się uda.My,jeśli wszystko pomyślnie się ułoży tzn.jeśli wszystkie wyniki będą dobre,to może w maju/czerwcu ruszymy ze staraniami.Wierze,że będzie dobrze, ale nie wiem co będzie,jeśli coś wyjdzie nie tak?Też już wariuję,a jeszcze tyle czasu... Czekam na wieści od Ciebie i trzymam kciuki :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam gosciu Ona mnie również to samo spotkalo ale ja poronilam 3 razy i robilam ruzne badania takie jak ty .jak masz ochote to mozemy troche popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććONA
do gość z wczoraj 21 :02 witam, bardzo Ci współczuję,wiem jak to boli. Mam pytania,czy Twoj***adania coś wykazały? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna301985
Jedna krecha 25 dc. Czyli nawet sladu po pregnylu nie ma(13 dc). Wiedzialam ale cien nadzieji byl, a teraz nie ma juz nic po tym tescie. Dziewczyny zycze powodzenia i wytrwalnosci, ktorej mi niestety juz brakuje po 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććONA
Smutna, Bardzo mi przykro :( kolejne rozczarowanie. Ale nie poddawaj się. Cały czas będę trzymała za Ciebie kciuki. Wiem ,że musimy być silne,ale też nie wiem na ile mi wystarczy tej wytrwałości w tym wszystkim....? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam GoscOna -wszystkie badania dobrze genetyczne 2 laparoskopie ,przeciw ciala tylko AMH wyszlo mi za wysokie to znaczy ze rzadko jajeczkuje i produkuje beznadziejne jajeczka i to jest tak ze niezajde za pierwszym razem tylko 2 albo 3.ale wierze w mojego doktora ze mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna301985
No ciezko nam jest. Kto nie byl w takiej sytuacji to nie zrozumie. Ja na ten miesiac odpuszczam. Ruszam dalej z clo jak dostane nastepny okres. Bo owulke teraz bede miala prawdopodobnie z prawego. A jest niedrozny wiec nic nie dadza leki. A teraz bardzo mnie boli brzuch, no nic czekam na okres:( Goscu ja mam za wysokie fsh co u mnie oznacza rezerwe, takze ja musze sie spieszyc :( ciekawe czy kiedys uda nam sie zostac mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććONA
Do gość z wczoraj. Witaj,to dobrze że badania genetyczne wyszły dobrze.Mam nadzieję ,że u nas też będzie ok-trochę się boję....To bardzo ważne,aby mieć lekarza któremu ufamy ,dla którego nie jesteśmy tylko kolejnym przypadkiem,pacjentem ale takiego,który nie zostawia nas z tym wszystkim samych-który przechodzi z nami to wszystko,rozumie nas i wspiera. Mam jeszcze pytanie,czy Twój partner robił badania nasienia i tą chromatynę plemnikową? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććONA
Smutna witaj, Zgadzam się z Tobą,nikt kto nie doznał tego co my nie zrozumie nas. Kurcze, dlaczego to jest takie niesprawiedliwe... :( Ja też już zaczynam się bać,czy wszystko będzie dobrze...Co będzie dalej? A Ty teraz odpoczywaj i nabieraj siły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna301985
gośćONA Napewno będzie dobrze:) musisz wierzyć ( wiem, że to trudne..) Gdzieś czytałam, że najlepsze mamy muszą dłuugo czekać na swoje szczęście :) U mnie dziś lepiej, wczoraj mnie strasznie, ale to naprawdę strasznie bolał brzuch, a dziś nic..trochępiersi przy ucisku. Czekam sobie spokojnie na okres ( nawet z podpaską chodzę :P ) dziś 26 dc.. być może leki mi poprzestawiały cykl bo już dawno powinnam dostac... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna301985
Dziś 27dc, dalej nie ma okresu.. Już zaczynam świrować bo duphaston mam jeszcze na dziś i jutro rano i potem koniec i boję się że jak odstawię to jeśli jestem w ciąży to ją stracę.. możliwe, że test wyszedł w 25dc negatywny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaska
Witam dziewczyna goscOna -tak mój mąz mial to robione i dobrze.genetyczka powiedziala ze to silny stres ale ja wiem....a ty jakie badania mialas jeszcze robione. Smutna -mozliwe ze w tym czasie test mógl jeszcze niewyjsc.zrub sobie bete bedziesz miala pewne. Ja teraz czekam na okres i prubujemy do skutku po niedzieli mam nastepna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaska
to powyzej to ja gosc ze wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććONA
Witajcie dziewczyny, gość Kaśka-ja miałam te podstawowe ciążowe,wszystko mam w normie.Teraz te kariotypy i M nasienie.Hormonów nie muszę,ponieważ w ciąże zachodzę,mam problem z jej utrzymaniem.Kasia,u Ciebie te poronienia na jakim etapie były?Czyli rozumiem,że nie znalazłaś przyczyny tych strat? Pozdrawiam. Smutna- trzymam za Ciebie kciuki w takim razie,oczywiście że test mógł wyjść negatywny w 25dc. Dziś 27 dc więc wszystko jeszcze możliwe. Czasem @ nie ma długo,a testy dopiero 2 tyg później są pozytywne,tez tak bywa.Jestem dobrej myśli,daj znać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc kaska
witam ona u mnie to ruznie sie zatrzymywalo raz widzialam serduszko a raz nawet nie zdazylam dojsc do lekarza teraz robilam po raz kolejny toxoplazome.ja musze brac leki zeby mniec owulacje bez tego nie bedzie.jesli mozna wiedziec z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autroko sakoro bierzesz duphaston, to nic dziwnego, że nie masz okresu... Mi duphastonem lekzr przesuwał miesiączkę na wyjazd. Odsatwisz to dostaniesz po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna301985
Do gość - no jest dziwne bo biorę duphaston juz parę ładnych miesięcy i nigdy nie miałam tak, że mi się okres zatrzymał. Zawsze dwie tabletki przed końcem dostawałam okres. Dziewczyny jednak to był fałszywy alarm wczoraj dostała okres..:/ no nic, teraz odkładamy CLO i duphaston, bo najprawdopodobniej będę miała owulkę z prawego jajnika a, że jajowód niedrożny to nie ma sensu. Po kolejnej miesiącze znowu CLO i w 13 dc na monitoring.. eh.. tyle lat już czekamy a tu jedna wielka doopa.. :( Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććONA
Witajcie dziewczyny, Do gość Kaśka- jestem z Łodzi Smutna - musimy być dobrej myśli.Ja też już coraz bliżej wyników,przynajmniej będzie wiadomo co dalej...Kurczę bardzo się boję... Będę pisała jak się sprawy mają.W przyszłym tygodniu wracam już do pracy...Nie wiem jak przeżyję pierwsze dni.Masakra-te spojrzenia....Boże!!!! Dziewczyny jestem z Wami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×