Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaktywny

Z 95% kobietami nie ma o czym rozmawiać

Polecane posty

Gość gość
słuchaj kretynko. mnie sie nie ima słowo typowy a jezeli chcesz rozmawiac o strategiach to sama tym przyznajesz, że twoje działania maja na celu wywarcie określonego wrażenia - taka strategia;) więc pozerstwo w czystej postaci. i nie wyskakuj mi tu ze środowiskami bo dobrych manier mozna nauczyć nawet szympansa a najlepiej zamknij morde bo jak mnie wkurfisz to poświęce całą noc na zgnojenie cie co jak sie przekonasz zakończy się pełnym sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała czytać recenzje każdego chujowego filmu, bo nie ukrywajmy 98% filmów to szmiry to by mi życia zabraklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla jasności nie dzielimy tu ludzi ze względu na "srodowisko" tylko ,możliwości intelektualne więc sory ale koneksje i pochodzenie ci nie pomogą:) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są pasje tylko chęć imponowania. nie, to jest tzw ogólna wiedza , która występuje u ludzi na pewnym poziomie. Pasja to coś innego i jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem a bez zacietrzewienia to wiedziałbyś, którą rzecz z tego co napisałam zakwalifikować jako pasję, a którą jako normalny element życia człowieka wykształconego. A co do imponowania... robię to dla swojej przyjemności, a nie dla konfrontowania się z ludźmi, naprawdę mam duży dystans do ludzi i w masie i osobno i nie zajmują mnie zazwyczaj na tyle , żeby im musieć czymś imponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepiej zamknij morde bo jak mnie wkurfisz to poświęce całą noc na zgnojenie cie co jak sie przekonasz zakończy się pełnym sukcesem a co mówi twój psychiatra jak sobie tak nie radzisz z frustracją i agresją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaba
baba nie musi się popisywać co to ona nie wie nie kończyła itd. lubię mądre skromne i małomówne :-) najbardziej lubię szamanów nic to powiedzieć nie chce tylko się uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dobrych manier mozna nauczyć nawet szympansa skoro można nauczyć szympansa, to czemu ty nie potrafisz przyswoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż to "wyksztalcenie" niestety wyklucza cie z grona ludzi inteligentnych:D gdybys miała podstawy to wiedziałabyś w jakim celu "kształci" się ludzi i po co powstało szkolnictwo (czego zreszta najlepszym dowodem jestes:D ) reasumujac jestes nadętą peeezdą i łaskawie wypiertalaj juz z tego plebejskiego topiku bo cie wrzucimy do chlewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poświęce całą noc na zgnojenie cie co jak sie przekonasz zakończy się pełnym sukcesem no cóż, jak widać każdy może mieć jakiś sukces na swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla pasji czytam opakowania po konserwach. Muszę być na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reasumujac jestes nadętą peeezdą i łaskawie wypiertalaj juz z tego plebejskiego topiku bo cie wrzucimy do chlewausmiech.gif a wiesz, ze tym mnie nawet rozbawiłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie chce. ludzie inteligentni mają wolną wolę w odróżnieniu od ciebie i nie robia czegoś tylko dlatego, że mu sie mówi, że jest to "dobre" :) panimajesz czy ci ręcznie wytłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, wykształcenie to kalectwo, wiem po sobie, przez wiele lat uwalnialam się od schematów wpojonych na uczelni i ichniejszego rozumowania i nadetego klasyfikowania. Na uczelniach piora mózgi nie gorzej niż w kościele. Wręcz uniemozliwiaja samodzielne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panimajesz czy ci ręcznie wytłumaczyc? a w jaki sposób chcesz to zrealizować pyszczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a wiesz, że tym mnie nawet rozbawiłeś?" serio? a patrz nie kupiłaś nawet biletu za pincet złoty pewnie sama jesteś zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, wykształcenie to kalectwo, wiem po sobie, przez wiele lat uwalnialam się od schematów wpojonych na uczelni i ichniejszego rozumowania i nadetego klasyfikowania. Na uczelniach piora mózgi nie gorzej niż w kościele. Wręcz uniemozliwiaja samodzielne myslenie :D i po co było się tak męczyć, wystarczyło nie iść na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co z nią dyskutujesz ona ma wyróżnienie za coś tam i jeszcze znajomych ma..to uważaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak? no cóz. a ile jest teatrów w polsce, które mogą liczyć na to, że zaszczycisz je swoją obecnością? nie bój zaby znajde cie jak będzie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam że nie ma faceta zadurzonego w niej po uszy i nadrabia puszeniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? a patrz nie kupiłaś nawet biletu za pincet złotyspioch.gif pewnie sama jesteś zaskoczona zaskoczona? tym, że świat jest pełen psycholi, no nie tym mnie nie zaskoczyłeś. Naprawdę nie trzeba płacić za występy takich artystów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś wiedział, żałuje jak cholera, ciężka nauka, 5 lat wyjętych z życiorysu i nie dość ze zarabiasz tyle co fizol to jeszcze tracisz z dystansu cale życie, jesteś jak zombie z wtloczonym oprogramowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile jest teatrów w polsce, które mogą liczyć na to, że zaszczycisz je swoją obecnością? nie bój zaby znajde cie jak będzie trzebausmiech.gif no to szukaj, szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz sie trzeba:) dobra spadam bo zara wpadne w kompleksy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam że nie ma faceta zadurzonego w niej po uszy i nadrabia puszeniem się aż się wzruszyłam twoja troską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie Ty widzisz troskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje walnąć tendencyjnego ignora na te pania ze sfer tak wysokich, iż nie ma możliwości abysmy nawiązali z nia kontakt bez użycia radioteleskopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś wiedział, żałuje jak cholera, ciężka nauka, 5 lat wyjętych z życiorysu i nie dość ze zarabiasz tyle co fizol to jeszcze tracisz z dystansu cale życie, jesteś jak zombie z wtloczonym oprogramowaniem ,,no to co to za inteligencja, skoro wcześniej nie przeanalizowałeś swoich potrzeb i drogi do ich realizacji? Zwykła kalkulacja nakład- rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty nie umiesz rozpoznać ironii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie świeci jak supernowa i emituje promieniowanie gamma... ALe biorąc pod uwagę dystans jaki nas dziel mamy jeszcze pewnie z tysiąc lat życia na naszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz to nawiązuj ja mam uczulenie na takie babki jakby wziąć igiełkę i przebić to wzleci szybko w powietrze od tego napompowanego ładunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×