Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćaktywny

Z 95% kobietami nie ma o czym rozmawiać

Polecane posty

Gość gość
na uczulenie weź wapno rozpuszczalne, a na ból d**y maść na hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty umiesz umiesz rozpoznać ironię?i mamy tak rozmawiać?widzisz gada się z Tobą jak z każdą idiotką mimo twoich 5 kierunków ,wzruszyłam się ..tak mówi 80% kafeterianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no co ty to może być jakaś przedstawicielka supperinteligentnej cywilizacji. chodzi do teatru i tańczy oraz zna zabytki. żeby sie tego wszystkiego nauczyć z takiej wysokości to trzeba najpierw to zaobserwować co implikuje technologie przekraczającą nasze wyobrażenia. Klękaj koorfa bo nas anihilują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty umiesz umiesz rozpoznać ironię?i mamy tak rozmawiać?widzisz gada się z Tobą jak z każdą idiotką mimo twoich 5 kierunków ,wzruszyłam się ..tak mówi 80% kafeteria pokaż poziom, to porozmawiamy na poziomie. Proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze tu może wchodzić w gre teleportacja!!!! "chodze do teatru" chodzi w powietrzu!!!! antygrawitacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż :-) właśnie to jest Twój problem z tym pokazywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówi 80% kafeteria,,, jestem pod wrażeniem tego jak szybko wyliczasz procenty z wszystkich postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czułem, że nas infiltrują:O czyli to już koniec. Zostaniemy niewolnikami kosmicznych kołtunów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż usmiech.gif właśnie to jest Twój problem z tym pokazywaniem no widzisz, a twoim jest to że nic pokazać nie potrafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaniemy niewolnikami kosmicznych kołtunówsmutas.gif miło, ze opowiadasz nam wszystkie seriale sf jakie widziałeś. I tak zabawnie je streszczasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny uspokójcie sie. Pokaże wam pauke to sie wzniesiecie na ponad podziały klasowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie chcaiłabyś przypadkiem do dzioba skoro juz sie tak szeroko usmiechasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie muszę nic pokazywać ,nie będę się z Tobą bawić w głupie zabawy słowne ,usłyszałaś co powinnaś możesz iść o tym postudiować ale można to przerobić w 10 minut jak się postarasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za występ wisisz mi patyka do dzioba dostaniesz w promocji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie muszę nic pokazywać ,nie będę się z Tobą bawić w głupie zabawy słowne przecież bawisz się od godziny, tylko ci weny zabrakło jakby mnie tu obrazić, ale nie załamuj się pewnie jeszcze masz coś w zasobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam że nierozładowane napięcie seksualne jest jednym z czynników takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie jak mogę namówic ja na terapeutyczne obciąganko z połkyiem ale nie jestem pewien czy uczyli ją o dobroczynnym wpływie takich zabiegów na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie muszę nic pokazywać ,nie będę się z Tobą bawić w głupie zabawy słowne ,usłyszałaś co powinnaś możesz iść o tym postudiować ale można to przerobić w 10 minut jak się ,,, a skąd u ciebie taka chęć przymuszania innych żeby byli jak ty, bo wyraźnie nie możesz znieść, ze żyję inaczej.Ja nie negowałam twojego życia. A tak ciebie korci żeby skrytykować moje. Poczułaś się gorsza, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu to medycyna alternatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, już się żegnam nie wyczułaś? nigdy nie gadam z idiotkami dłużej niż kilka minut, nie o obrażanie chodziło ja zawsze działam dla dobra ludzkości :-) pisałam żebyś coś sobie uświadomiła bo przykro czytać ,przez tego sympatycznego kolegę tutaj zeszło się za długo :-) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij obciągnąć przed snem, to ci dobrze zrobi po tym zbawianiu ludzkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
gośćaktywny dziś Sport jest tylko jednym z wielu zaineresowan. Niestety taka prawda ze z kobietą o historii, turystyce lub "bardziej ambitnej" muzyce sie nie pogada. "Może nie jesteś tak interesujący jak ci się wydaje?" Oczywiście nie wątpię w to że dla kogoś kto przeczytal w swoim zyciu tylko trylogie 50 twarzy greja temat starożytnych cywilizacji moz być nudny. xx hej ja jestem kobietą a lubię temat o starożytnych cywilizacjach :) Interesuję się nasza historią :) interesuję się po trochu wszystkim :) 50 twarzy greya nie czytałam ani nie oglądałam i szczerze to już mnie mdli na sam tytuł bo ile można o tym wałkować:) z kobietami rozmawiam o d***e maryni. mam tylko kilka koleżanek z którymi mogę porozmawiać na ciekawsze tematy. Właściwie to mam mało koleżanek haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ogóle to muzyki sie słucha a nie rozmawia o niej :) sport sie uprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest, tylko ty czujesz sie tym znudzony skad to znudzenie? ach jakie bez sensu sa rozmowy o wyzszosci ace nad cloroxem czy dodawaniu pietruszki do potraw nad dodawaniem koperku :D tak, to prawda ALE w szarej koszuli i zrac wylacznie suchy prowiant z lekka zmienisz zapatrywania stopka: nie jest sztuka pokazac swoja wyzszosc sztuka jest podniesc rozmowce do wlasnego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe spostrzeżenie autora bo ja mam odwrotnie. Lubię i posiadam własny sprzęt przy pracy w drewnie. Potrafię fachowo zbudować szafki, położyć kafelki, zamontować podłogę itd. Interesuję się samochodami, potrafię wiele przy nich zrobić, dobrze gotuję i wiele innych fajnych rzeczy i wiesz co autorze? faceci odemnie uciekają! Wedle ich widzi mi się mam za bardzo chłopskie zainteresowania o umiejętnościach nie wspominając. A przy tym mam filigranową figurę, jestem kobieca i romantyczna. Ale co z tego kiedy faceci się mnie ....boją? Wolę psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre Dolniety
nie zapomnij im dac ciasteczek, najlepiej pieczonych na miodzie bo te dlugo zachowuja trwalosc :classic_cool: zeby z glodu nie umarli w tej drodze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja jestem kobietą a lubię temat o starożytnych cywilizacjach usmiech.gif Interesuję się nasza historią usmiech.gif interesuję się po trochu wszystkim usmiech.gif 50 twarzy greya nie czytałam ani nie oglądałam i szczerze to już mnie mdli na sam tytuł bo ile można o tym wałkowaćusmiech.gif z kobietami rozmawiam o d***e maryni. mam tylko kilka koleżanek z którymi mogę porozmawiać na ciekawsze tematy. Właściwie to mam mało koleżanek haha .gif x Szkoda z hej ja jestem kobietą a lubię temat o starożytnych cywilizacjach usmiech.gif Interesuję się nasza historią usmiech.gif interesuję się po trochu wszystkim usmiech.gif 50 twarzy greya nie czytałam ani nie oglądałam i szczerze to już mnie mdli na sam tytuł bo ile można o tym wałkowaćusmiech.gif z kobietami rozmawiam o d***e maryni. mam tylko kilka koleżanek z którymi mogę porozmawiać na ciekawsze tematy. Właściwie to mam mało koleżanek hahausmiech.gifnie x Szkoda że nie masz własnej osobowości i musisz się podszywać pod inna osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×