Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwka19g

Zdrowe i Skuteczne Odchudzanie Bez Efektu Jojo

Polecane posty

Czy macie jakiś sposób na to, aby skutecznie zrzucić pozbyć się tkanki tłuszczowej? Ostatnio bardzo mocno poświęciłam się edukacji i zobaczyłam, że robiłam wszystko nie tak ;/ nie trzymałam się podstawowych zasad, które pomagają.. tak jakbym robiła komuś na złość :) Znalazłam bardzo fajny artykuł co należy zrobić, aby pozbyć się niechcianych kilogramów bez efektu jojo :) Mi on pomógł więc przesyłam go dalej - mam nadzieje, że Wam też pomoże :) http://www.motywacjanonstop.pl/2015/02/zdrowe-i-skuteczne-odchudzanie-krok-po-kroku-bez-efektu-jojo.html Ps. moja walka cały czas trwa - rozpoczęłam treningi i odchudzanie w styczniu - jak narazie moje wyniki: brzuch: 85 cm - teraz po prawie 2 miesiącach 81 cm biodra: 94cm teraz po prawie 2 miesiącach 92 cm waga: 61 kg - 59 kg Jak to wygląda u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurunia121
Cześć :) Ja po ciąży schudłam prawie 10kg dzięki lekkiej diecie, ćwiczeniom i Afrikan Mango. Szczerze mogę go polecić ponieważ dzięki niemu pozbyłam się tego okropnego tłuszczu. Tu zamieszczam wam link: http://nplink.net/ugxaTBuH Na stronie znajdziecie oferte i darmowe próbki. Trzymajcie się wszytskie odchudzające się dziewczyny i powodzenia! :D http://nplink.net/ugxaTBuH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczny i zdrowy, to polecam suplement bezpieczny bo naturalny. Slimcea. Efektu jojo też nie uświadczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwaliowa
Ja tak jak poprzednik polecam tabletki Slimcea, odchudzam sie miesiac , oczywiście zero cukru i zero chleba plus orbitrek 30 minut dziennie i 6 kg spadło , jeszcze tylko 11 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas kuracji z tabletkami Slimcea odzyłam. Nabrałam wiary w siebie, wiary że mogę schudnąć i znowu czuć się dobrze. Na prawdę polecam ten produkt kobietom które tak jak ja przez wiele czasu męczyły się ze swoim wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam odchudzanie 1 lutego. Zapisalam się na klubu fitness i staram się tam chodzić 3 razy w tygodniu. Uczeszczam czasami na zajęcia grupowe typu zumba ale najbardziej lubię bieżnie. Nie wprowadzilam specjalnej diety, zamiast białego pieczywa jem ciemny chleb tylko jedną kromke dziennie, jem duzo bialek i watrzyw, owoce tylko do 15, nie jem ziemniaków, staram się grilowac mieso i ryby ale zdarza mi się zjeść smażone. Po treningu jem tylko bialka np tuńczyk, serek wiejski, jajka na twardo. Chudne powoli ale w tej chwili ważę -5 kg. Chciałabym do maja jeszcze -3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTuli
Moje zainteresowanie Foreverslimem wzrasta z każdą przeczytaną opinią na jego temat.Chyba się zdecyduje na jego zakup chociaż wcześniej nie byłam zwolenniczką odchudzania się za pomocą tabletek.Ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po stosowaniu tabletek slimcea nie miałam efektu jojo. do tego oczywiście dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy problem z Naszym SPAMOWANIEM! Szef nas zmusza do pisania kłamstw i głupot o tych tabletkach, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd jem tabletki jestem mega szczupła i siedzę cały dzień na kanapce. ważę 40 kg. JEDYNY NEGATYW, MAM ZNISZCZONY ORGANIZM PRZEZ TO SPAMERSKIE GÓÓWNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko z Naturhouse Toruń ul. Kościuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze odchudzanie bez wspomagania jest efektywne.Ja mam tendencje do tycia po za tym zawsze było mi ciężko schudnąc.A dzięki Foreverslimowi wszystko jakoś się poukładało żę dałam radę schudnąći to sporo.Ale nadal uważam na to co jem nie chce znowu męczyć się z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Zacząć trzeba od zmiany myślenia i nawyków żywieniowych.Znalezienie dla siebie odpowiedniej diety też nie jest trudne.Dużym plusem jest również stosowanie tabletek Slimunox.Dzięki tym tabletka odchudzanie jest łatwiejsze nie ma się napadów głodu,nie ma też czegoś takiego jak wahania nastrojów.Dla mnie te tabletki to duże odkrycie i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

WygodnaDieta - o tak! Mój catering ja bez tej diety nie dałabym rady sama dbać o zdrowe odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Slimunox.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britbrit

Adipex RS ----> Honorata - 578554347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferet

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje figurena to jest zupełnie inaczej bo to suplement figurena blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×