Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bieganie a chudnięcie z brzucha

Polecane posty

Gość gość

Tyle się nasłuchałam, że to dobre na utratę tłuszczu z brzucha oraz na luźną skórę wokół pępka. ja mam tak własnie skórę choć od porodu minęły już 3 lata, to nie jest jakaś super jędrna... i mam mały wałek. nadwagi nigdy nie miałam, jedynie kilka kg za dużo, wiadomo tu i ówdzie trochę za "miękko" ... jestem tuż po 30stce. biegam od sierpnia czyli pół roku. jem co chcę, ale liczę kalorie i ograniczam się do 1800-2000 dziennie, mimo iż wiem, że pry moim trybie życia, wieku i wadze itp potrzeba mi 2300-2400 - gdybym nie chciala chudnąć. ale poniżej 1800 nie jem nigdy. słodycze też jem, ale dużo mniej niz kiedyś i nie każdego dnia. biegam 3 razy w tygodniu, czasem tylko 2. zaczynalam od kwadransa z zadyszką, teraz jestem w stanie biegać 50 minut z małymi przerwami na szybki marsz jako odpoczynek. najpierw, we wrześniu/pażdzierniku, waga poszła w górę o 2 kg, wiedziałam że to mięśnie. jakoś później wróciła do wagi wyjściowej = spalanie tłuszczu, ciało już lepiej wyglądało. teraz ważę 6 kg mniej niż zanim zaczęłam biegać :) i mam dużo fajniejszy brzuch. wałek niemal zniknął, skóra wokoł pępka dużo jędrniejsza. dziewczyny, biegajcie!! warto!! potrzeba wytrwałosci i cierpliwości ... ale to fajana sprawa !! daje efekty no i endorfiny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam tylko, że oczywiście osoby z większym "balastem" niż mój na pewno szybciej zaczną spalać tkankę tłuszczową, niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie tak naprawdę nie jest zdrowe i żadnej frajdy w tym nie ma, chyba, że biega się w pięknej scenerii np. na plaży, czy jesienią w parku wśród kolorowych liści. Ja zdecydowanie wolę pojeździć na rolkach, daje mi to dużo przyjemności i zabawy. Co więcej nie obciąża stawów, w przeciwieństwie do biegania. Dodatkowo bardzo ładnie kształtuje pośladki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre buty do biegania to podstawa , nie kupować byle czego. i są sposoby, by biegać tak, by minimalnie obciążać stawy. poza tym rozciąganie (porządne!) poi jest OK. wiem to wszystko od mojego osteopaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie jak dla mnie jest lepsze od sexu, uwielbiam to uczucie po przebiegnięciu paru kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×