Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczona z Płocka

Ślub w katedrze w Płocku jaka cena?

Polecane posty

Gość narzeczona z Płocka

Planujemy z narzeczonym ślub w katedrze w Płocku, ale słyszeliśmy, że cennik mają nieziemski. Czy ktoś w ostatnim roku brał tam ślub, lub orientuje się jak to wygląda od strony finansowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiara czy transakcja droga katoliczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę właśnie czytam na innym forum że biorą 4,5tyś gdyby Jezus nie zmartwychwstał to by się w grobie przewracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona z Płocka
Skoro wyceniają sobie pół godziny posługi na 4 tysiące to jak to nazwiesz? to już chyba transakcja, bo "co łaska" dawno wyszło z mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżanet
Ktoś wie, jaka cena za ślub w Farze? Czy proboszcz robi duże problemy przy organizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Wiem już, że w katedrze ślub 1200. W farze chyba podobnie. Dodam, że proboszcz w katedrze to przemiły człowiek. I tak jak trafiałam na odpychających księży tak na niego nie można złego słowa powiedzieć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona z imielnicy
odświeżam , może ktoś zobaczy :) Słuchajcie mam pytanie o kościół w Imielnicy św. Jakuba. Macie jakieś "przejścia" z proboszczem? Bo slyszałam, że nie chce sie zgadzać na żadne urozmaicenia slubu a ja bardzo bym chciala by kazanie wyglosił mój brat cioteczny ksiądz a o oprawę muzyczną zadbała moja przyjaciółka ktora wlasnie zajmuje się oprawą slubów. Podzieli sie ktoś opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej chyba dla Ciebie będzie jeśli pójdziesz i zapytasz księdza :) może nie mieć problemów ale powie ze nie chce by to czy to było śpiewane, ma takie prawo :) Co do oprawy jeśli byście szukali to super znajdziecie na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona z imielnicy
Wiem, wybieramy się do księdza w tym tygodniu tylko myslalam że ktoś z Płocka opowie jakie ma z nim doświadczenia :) Jako parafianka złego słowa nie powiem :) po kolędzie też żadnych zarzutów, ksiądz kojarzy pamięta pyta co słychać. Ale słyszałam, że ciężko jest sie dogadać w kwestii ślubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przyjaciółka brała w katedrze ale nie mam pojęcia ile dali. nie wydaje mi się, że jakoś kosmicznie dużo, inaczej by mi marudziła na ten temat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lilka
Moja przyjaciółka miała tam ślub, piękna uroczystość ale o cenę to nie pytałam. Wesele też było w Płocku, w Amore. Super im się wszystko udało dograć, imprezka udana, a miejsce baardzo ładne. Ogród mi się bardzo podobał, było gdzie wyjść, pospacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi brali tam ślub i podobno trochę to wszystko trwało i tanio nie było. Sama ceremonia za to bardzo fajna. Trafili też na dobrą pogodę, także też dramatu nie było przy składaniu życzeń (na głowę się nie lało). Potem wesele robili w Zajeździe nad Wisłą w Jordanowie, także w miarę szybko poszedł też transport gości. Z rozmów widzę, że koniec końców byli z katedry zadowoleni, ale cena była spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×