Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdradzam.. pytanie do mężów i żon..

Polecane posty

Gość gość
dobra bo atakuja osoby ktore sa swiete wywodzace sie ze swietych zwiazkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ta druga osoba wie jak jest i czego sie może spodziewać i jeśli sama świadomie decyduje się na to tzn, że sama tez tego chce i jest jej w tym dobrze. nie łudź, się kilka procent kobiet może oddzieli seks od miłości, ale reszta wchodzi w taki układy bo tak naprawdę szuka bliskości a nie seksu. Facetom łatwiej to oddzielić. To oznacza ze jak będzie miło i popukasz taka pannę dłużej to nie ma bata, zawsze będzie jakaś pretensja i zawód ze jednak się nie zakochałeś i zawsze się będzie czuła wykorzystana. Takie uwarunkowanie biologiczne- kobiety się przywiązują przez seks- dawno to zbadano, jakie reakcje chemiczne to wywołują. Znam parę dziewczyn które miały taki układy, każda twierdziła ze wie ze to tylko układ a potem była jazda, płacze i kilka miesięcy zbierania psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:56 wszyscy wiemy jakie mamy zdanie o Rosji więc zostajesz nadal w tyle bo nie masz poparcia w tym co piszesz nadal jeśli powołujesz się na ten kraj, druga sprawa: skąd wiesz co oznacza tak naprawdę słowo szmata? Jest to ogolnie przyjeta nazwa czegoś ale skąd wiesz, że możesz uzyć tego słowa w tym przypadku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra bo atakuja osoby ktore sa swiete wywodzace sie ze swietych zwiazkowusmiech.gif a co znieść nie możesz innego traktowania ludzi i siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy wiemy jakie mamy zdanie o Rosji więc zostajesz nadal w tyle wy, a w ilu osobach piszesz? wiesz, że osobowość mnoga to zaburzenie psychiatryczne, ale można to leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 może tak jest, ale w tym układzie to ja jestem kobietą i mogę swiadomie powiedzieć, że poza spotkaniem od czasu do czasu nie łączy nas nic więcej choc jest to taka sytuacja miedzy nami, ze gdybyśmy spotkali się wcześniej pewnie bylibysmy ze sobą dzisiaj, a tak mamy swoje rodziny i żadne nie chce rezygnować ze swojej zony/męża, a jedynie spotkac się czasami, w innym wypadku potrafilibyśmy utworzyć związek, ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec piszcie te swoje wulgaryzmy, ale świata i tak nie zbawicie, sądźcie, a sami zostaniecie osądzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tak jest, ale w tym układzie to ja jestem kobietą i mogę swiadomie powiedzieć, że poza spotkaniem od czasu do czasu nie łączy i co, tak wracasz do męża z byle opłukaną cipka po innym i bez problemu się do niego przytulisz, porozmawiasz co dać dzieciom na obiad, która gacie mu wyprać, gdzie na wakacje. I naprawdę nie czujesz ze to co najmniej schizofreniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie możesz wedzieć, a ja nie będę cie uswiadamiać, natomiast jeśli masz jakiś sposób na lepszą pielęgnację swojej c.pki to zdradź nam wszystkim co jest lepsze poza myciem, może skorzystamy, my dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23 czyli rozumiem, że ty zostałas wierna jednemu jedynemu i z nikim więcej sie nie kochałaś bo c.pka zabrudzona przez jednego nie nadaje się drugiemu?? Albo moze to kwestia dni tzn im wiecej dni upłynie tym bardziej ona sama sie oczyści i wtedy szalej ciało jak ci mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to się jakieś k..iszcze podekscytowało tym, ze nie każda się szmaci, ależ jad sączy, znieść nie możesz, że nie każdy zdradę uważa za coś normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzam męża od 8 lat z kolegą z lat szkolnych on zdradza żonę .Nigdy przedtem nie uprawialiśmy seksu. Spotkaliśmy się się po 13 latach mieszkamy nie daleko siebie a tak długo żeśmy się nie widzieli Coś w nas drgnęło poszliśmy na kawę zaczęliśmy rozmawiać o naszych rodzinach.Potem jeszcze kilka tel i sms był taki bezpośredni i rozmowny na każdy temat.Zaprosiłam go po pracy do biura przyszedł zaczęliśmy się całować potem wziął mnie na biurku było cudownie mąż nigdy tak mi nie dogodził jak on.Miałam wyrzuty sumienia ale jak znowu musiałam prosić męża o seks a on marudził i poświęcił mi 5 minut bo zdążył się zaspokoić. Znowu miałam ochotę na Janusza i tak to jest dajemy sobie wszystko co lubimy w seksie a czego nie dają nam nasi partnerzy miała beznadziejny seks 2 - 3 razy w miesiącu . Teraz dopiero czerpię z tego przyjemność i już tego nie żałuję Dlaczego zdradzam bo mąż nie daje mi tego co on .Dlaczego on zdradza bo żona nie daje mu tego co ja i tak chyba jest w większości zdrad jakbyśmy w domu mieli to co nas kręci nie szukalibyśmy gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo fajnie:) zawsze z kochanką/ kochankiem dostaniesz coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kochanka robie co chce a z zona tylko klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak jak ja zona sie wypnie i musi ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Nigdy nie planowałam że będę się z innym się bywała i innemu będę nogi rozsuwala, Ale wyszło inaczej, mąż bardzo często jest w podróży służbowej, mnie bardzo zaniedbuje. Tak to jakość wyszło że poznałam faceta, i parę razy byłam z nim na kawie, ale na tym się nie skończyło, gdy zaprosiłem go do siebie na kolacje, to podczas kolacji, sytuacja się zmieniła bo nawet kolacji nie skończyłam, bo wylądowałem z nim w łóżku, nie mogłam już dłużej wytrzymać gdy ujrzałem jaka me duża kiełbasa między nogami wisiała. Takiego dużego hhuja jeszcze nie widziałam. Jeszcze nigdy wcześniej tak przerznieta nie byłam. Po tym spotkaniu spotkałam się z nim bardzo długo teraz wspominam jego i jego katasa który dał mi tyle przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×