Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jest tu ktoś normalny?

Polecane posty

Gość gość
a jaki to byl incydent? ja mam tak ze chdoze i musze sprawdzac kto i jak robi, wiec czas mam duzo nudzi taka praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj głupota taka pisałam sms ki z obcym facetem dość pikantne i nie powiem było to bardzo miłe ale się skończyło, z resztą rozumiem ma żonę i dzieci ja też miałam wyrzuty sumienia ale już nie mam . fakt jest taki , że na moje życie erotyczne wpłynęło to bardzo dobrze i wciąż mam ochotę.. oczywiście ze swoim partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj bo pisałam takie sms ki z obcym facetem były dość pikantne ale fajne, skończyło się on nie chciał więcej kontynuować , bo ma żonę i dzieci, w sumie rozumiem ale było milo, nie powiem , ale wpłynęło to dobrze na moje życie erotyczne oczywiście z moim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ty tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz czasem warto pikanterii z obcym, mobilizuej to do dzialania w nudnej domowej sypialni:) ale jakas afera z tego byla? gdzie go poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no błagam nie mogę sobie pozwolić na żadna aferę, to byłby koniec mojego związku. W pracy go poznałam na odległość :) Ale powiedz mi , bo ty żonaty jesteś. Czy tobie się nie nudzi? Czy tylko ze mną coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nudzi mi sie, u mnei jest slabo.. wlasnie totalny brak pikanterii, totalny usniesnienia u mnei jest zwykla codziennosc, ktora probowalem zmieniac na rozne sposoby i nie chdozi tylko o lozku ale gdy uslyszalem, PRZECIEZ JEST IDEALNIE MI TO WYSTARCZY, to tak jakby mi skrzydal ktos pdocial coz... dlatego teraz gdy jest okazja nie odmawiam, mało tego czasem sobie mwoie koneic nic na lewo nei robie, bo mam schize ze z tym wpadne i wyjde na najgorszego ale wchdozac np do sklepu widzac jakas np sprzedawczynie ODPADAM:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie :) i widzisz jak to jest :) Ale może uda nam się co zmienić ja już zapowiedziałam, że ma się starać bo inaczej sama go wykorzystam i w cale się nie będę pytała czy chce czy nie chce:) Dobrze , że mam wino w domu to po pracy jak tylko przyjadę od razu kieliszek w dłoń i będę się szykować do mojego planu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle ja z Warszawy jestem, nie napisałam sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera zapomniałam, że umowy musze ludziom wypisać bo kasy nie dostaną. ja to mam "łeb na gumce":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
royal gigolos tell it to my heart PODOBA SIĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlkp wiesz co u mnie neei raz byly rozmowy z mojej strony, tlumaczenie itd. jednak zawsze to samo, dla niej wystarczy pod kocem, ona w szlafroku, tylko lekko go odchylic, wsadzic wybzykac i ok ja jednak potrzebuje zdecydowanie czegos innego, bo niestety.... uwielbiam stan podniecenia i wiesz juz nawet nei bzykanie,a le to podniecanie sie przed nim, to uwodzenie caly dzien... jednak w domu tego brak, ona nie uwodzi, nie kusi, nie mowie o niewiadomo czy,, ale jakis prostych sprawach... a Ty co juz wprowadzilas w zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz przesrane i wcale się nie dziwię Co ja? Ostatnio zakupiłam sobie 3 komplety seksownej bielizny paraduje w niej po domu i udaje , że cos biorę z szuflady ,żeby mu telewizor zasłonić:)Uprzedzam twoje pytanie: nie, nie jestem wielorybem ani brzydalem żeby mnie nie zauważył spokojnie:) Ale lubię go podenerwować trochę a potem sam do mnie przychodzi:) i jest mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie o cos takeigo chodzi!!! i tego potrzebuje!!! ale moja jak grochem w sciane!!! mowielem setki razy, kupowalem i nic! ona byle szlafrok bo jej cieplo :))) a keidys taka nie byals? nie widzialas ze to szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie przecież to przerabiałam już teraz wiem, że to mega błąd był stare spodnie na tyłek wkładałam dresowe, skarpety i wyciągnięta bluza bo przecież w domu jestem tak... ale kilka razy otrzymałam feedback od mojego partnera więc zrobiłam to nie tylko dla niego ale i dla siebie i czuję się dużo lepiej, na pewno jemu jest dobrze , czasem jak coś wymyślę to aż ....weź... :) czekam na niego w domu wchodzi, otwieram mu drzwi a ja wszystko prawie przezroczyste czarne wdzianko pończochy szpilka na nodze i dawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym chociaż przypadku wiem co robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajęty jesteś rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nakrecaj mne rozplywam sie od takich mysli.. a tak nei wiele potrzeba... tylko nalezy chciec... pracujesz troszke i czytam:)))) ale jestem jestem :)))) wlasnie o takie uwodzenie chdozi, facet tego potrzebuje bo wie ze jest atrakcyjny dla partnerki ! a co w palnach na wekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś chce to potrafi trzeba trochę książek poczytać , filmów pooglądać i wszystko da się zrobić: Co w weekend? sama nie wiem. Dziś otwieram butelkę wina a jutro pewnie głowa mnie będzie bolała:) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem normalna, dlatego rzadko tu bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jaki jestem hm , mysle ze jakies zdanie o mnie masz:) szkoda ze nei bede mial z Toba jakiegos kontaktu zeby pogadac, bo potrafisz pozytywnie wplynac:) czyli jutro z facetem mily dzien i mile zabawy dobrze, korzystac poki mozna:) ja wekend nie wiem chyba z kolega sie spotkam ktorego nie widzialem tysiac lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam cie kobieto i wiesz co mysle?ze lubisz nakrecasz szukasz wrecz tego i zachecasz.Jak sie trafi jakis a widze ze sie trafil,to jestes w swoim zywiole.uwazasz to za normalne ze obcemu facetowi piszesz o bieliznie i gaciach?flirtujesz piszesz bzury do innych a potem do meza wracasz.Niezla artystka jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możemy jakimiś namiarami się wymienić:) tylko jak, jak tu wszyscy kukają :) gość dziś "Ja jestem normalna, dlatego rzadko tu bywam. " a to nie było ode mnie Jaki jesteś? Normalny , miły facet fajnie się z tobą rozmawia na pewno jesteś dobrym kumplem i słuchaczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sam widzisz ,że ktoś się podpiął cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukalas normalnych ludzi ale ze znalazlas zainteresowanego twoim flircikiem to inni zbedni:D kuzwa szkoda tego meza bo ja jakbym mial taka babe to bym jej palca serdecznego pokazal:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam patrzec, rozmawiac i sluchac... malo tego z wszystkimi do okola bo w domu nei ptorafie powiedziec co mnie wkruwia:) jak ktos wyzej napsial ze lubisz o tym rozmawiac, mowic, prowokowac... mam to samo gg 37360562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×