Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

gośćAgnieszka23 Co do problemów z pisaniem tu, to mogą się pojawic jak już jedna strona jest zapełniona i czas dodać nową.Potem musi być jakaś liczba wpisów żeby się wyświetliły na nowej stronie.U mnie dopiero początki,zrzuciłam jak dotąd 5 kg.Za 5 dni znowu wchodzę na wagę.Jadę systemem 5 na 5.Mam bardzo dużą nadwagę,w sumie to już otyłość poważna.Co do wsparcia,to u mnie jest zupełnie inaczej niż u ciebie.Mój mąż bardziej we mnie wierzy niż ja sama.Ja podobnie zakończyłam dietę na II fazie bo ciąża... Jak tak myślę to chyba już czas się zabezpieczyć przed kolejną bo na tej diecie szybko się ;;zachodzi'' hihi Anna masz rację,jak już się coś zjadło to nie ma co rozpaczać tylko trzeba walczyć dalej.Ja dziś na obiad mam wątróbkę,na kolację już gotuję żołądki,czyli podroby królują.Na łososia już patrzeć nie mogę i przerzuciłam się na tuńczyka z puszki,ale nie jest to smaczna ryba jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
No u 80 kg przy 165 to tez juz nadwaga. Noo na razie mam roczniaka to nie planuje drugiej ciazy na :-). Chce teraz przejsc wszystkie 4 fazy i mam nadzieję ze z wami sie uda. Niektórzy uwazaja ta diete za nie zdrowa ale szczerze tylko na.niej schudlam. Mi tunczyk do gustu rowniez nie przypadl za pierwszym razem.. Dasz rade masz Wielkie wsparcie w mezu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_s
Agnieszka mężem to się w ogóle nie przejmuj ,rób swoje jak schudniesz pierwsze 5 kg to szczena mu opadnie.U mnie mąż na początku dziwnie patrzył na moje jedzenie i moją bułeczkę która nijak nie przypomina kajzerki , ale jak zobaczył że chudnę to poprosił nieśmiało o taką bułeczkę.Też ma nadwaga i liczę że się ode mnie zarazi dietą.Co do niezdrowej diety to śmiem się zie zgodzić.Znam kilka osób które odchudzały się dukanem i żadna się nie rozchorowała za to każda schudła.Niestety poważnym błędem jest kończenie diety po 2 fazie. Osoby ze skłonnością do nadwagi muszą całe życie uważać na to co jedzą i ja do tej grupy niestety należę.Pewnie że czasem można zjeść coś ulubionego ale to musi być nagroda a nie codzienność.I do tego zaczynam się przyzwyczajać i kodować sobie w głowie. U mnie dzisiaj na kolację wątróbka ,dawno jej nie robiłam to zjem ze smakiem.Na razie dziewczyny idę smażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Od jutra zaczynam dietę. Trochę się nazbierało. Do zrzucenia 20 kg. Mogę się do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Hejka ja też od jutra możemy się razem wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Co jutro masz na śniadanie? Ja planuje jogurt naturalny i może makrele a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek wiejski lekki i polędwica łososiowa z indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ważny dzień - początek diety. Popijam kawę z mlekiem i rozmyślam jak cudownie byłoby ważyć te 20 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Uda nam się zobaczysz. Musimy się wszystkie mocno wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Jak robicie bułeczkę z mikrofali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witaj NETIA81 . Trzymam kciuki ,na pewno się uda,najtrudniej zacząć ,potem jakoś idzie. Bułeczka z mikrofali: 1 jajko ,3 łyżki otrąb owsianych,szczypta sody,czubata łyżka serka twarogowego chudego (ja używam emilki )i dalej kto co lubi ja dodaję kminku ale może być oregano,bazylia itd,.To wszystko blenduję dosłownie chwilkę wlewam do zaokrąglonej salaterki i wstawiam do mikrofali na 3,40.Tu każdy musi dopasować czas do swojej kuchenki bo jak będzie za długo to wyschnie a za krótko to będzie za mokra.Od razu po wyjęciu wyciągnąć na deseczkę ,jak ostygnie jest super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Dziękuję bardzo muszę wypróbować ten przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam Fajnie że tak gwarno się tu zrobiło ;) Netia81 witamy na pokładzie! Jak tam dziewczyny pierwszy dzień uderzeniówki Prawie za wami,mam nadzieję że nie było tak źle?Ten pierwszy etap to chyba jest najgorszy,bo tutaj musicie pokazać że macie silną wolę,potem to już z górki. Jak dobrze zrozumiałam to obie macie do zrzucenia po 20 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
No u mnie nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u ciebie Netia 81 jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z pracy, zrobiłam sobie kawkę i Was czytam. Dziś trochę bolała mnie głowa, a tak poza tym nie było najgorzej. Najtrudniejsze są wieczory, bo jestem przyzwyczajona do wieczornego podjadania, ale postanowiłam nie jeść po 19:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano zważyłam się i zmierzyłam. Wszystko skrupulatnie zapisane. Będę ważyć się codziennie, a zmierzę się po uderzeniówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Ja sobie nie robiłam. A ty..? Najgorsze chyba pierwsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dni są najtrudniejsze bo trzeba się przestawić na całkiem inne jedzenie i całkowicie odstawić cukier a co za tym idzie słodkości.Ja robiłam test dukana za pierwszym razem 3 lata temu,teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten test to chyba pokazuje tylko ile uderzeniówki należy zrobić tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,test ma wykazać ile kg schudniesz stosując tą diete.Pytania dotyczą między innymi wcześniejszych diet jakie były stosowane,jak dawno itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETIA81 Podzielisz się swoją wagą ?Jak mogę doradzić to warzenie się codziennie nie jest dobrym pomysłem!! Wiem to z doświadczenia.Waga strasznie skacze na Dukanie i możesz się szybko zniechęcić.Wiesz,każdy robi po swojemu ale to z tym nie jedzeniem po konkretnej godzinie to też bym odradzała,nie wiem jakiego zdania są dziewczyny,ale na tej właśnie diecie możesz jeść non stop,choćby jakiś jogurt albo serek.. Ja zawsze mam ugotowane jaja w lodówce i nie raz po nie sięgałam późnym wieczorem.No ale tak jak pisze,to tylko moje zdanie i każdy niech robi po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Ja też na okrągło buziom bym ruszała dlatego dieta mi odpowiada co chwilę coś jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ANIU ja to bym miała wypisywania.. Odkąd pamiętam to jestem na diecie.Zaczynałam od tych na których liczy się kalorie,przez kapuściane (tzw.dieta Prezydencka) na głodówkach kończąc..Tyle tego było że nie byłabym w stanie dokładnie testu wypełnić.Dobrze że znalazłam Dukana i koniec z eksperymentami,czas na konkretne i skuteczne działanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się nie jeść wieczorami, bo później nie jestem głodna w dzień. Potrafię cały dzień nie jeść a później wieczorem to jakaś masakra zajadam wszystkie stresy. Dlatego chcę to zmienić i zacząć jeść w ciągu dnia jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się jeść co 3 godziny niewielkie posiłki .Wieczorami też podjadam ale tylko dozwolone produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×