Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość
powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć,dziś jestem pierwszy dzień na dukanie.Czy ktoś tutaj jest aktywny? Nie rozpisuję się za bardzo bo nie wiem czy ktoś tu zagląda.Odezwijcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zuza
Wejdź na :dieta dukana forum 2017 tam jest nas więcej, zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dukaneczki,fora,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
maju, poziomko, marysiu, monia. coś zeżarło nasze forum:( może się tu odnajdziemy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej co sie stalo z naszym forum. Jaki błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie dziewczyny,piszcie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu forum szlag trafił, chodźcie tu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,czy ktoś tu jeszcze jest aktywny? Chce dołączyć,szukam towarzyszek niedoli ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj już nikt nie pisze.Zapraszamy do nas dukaneczki kropka fora kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha81
Dnia 12.09.2015 o 17:35, aga0093 napisał:

Dziewczyny mam świetny przepis na sernik na zimno z galaretką! Jego przygotowanie trwa max 20 min, a cieszyć się jego smakiem można już po godzinie. Galaretka: Do 0,5 l gorącej wody wrzucić 4 torebki herbaty owocowej (ja miałam wiśniową - saga) , przykryć na 4 min, po tym czasie wyciągnąć wymoczki i dodać łyżeczkę słodziku (albo mniej jak kto woli) i 3 łyżeczki żelatyny. Odstawić do zlewu z zimną wodą, mieszać co jakiś czas. w tym samym czasie można sobie przygotowywać sernik. Do 200 ml gorącej wody dodać 5 łyżeczek żelatyny, dodać słodzik, rozmieszać włożyć do zlewu z zimną wodą i mieszać co jakiś czas. Mikstury stygną, żeby nie marnować czasu do miksera wrzucić ser, dodać pół buteleczki olejku wanilinowego i za chwilkę letnią lub zimną miksturę z wody i żelatyny, niech się miesza. Jak uznacie, że to już to możecie zabrać się za przekładanie do pojemników (ja wkładam do takich małych bo zabieram go ze sobą do pracy) jak przełożycie sernik to trzeba postukać pojemnikiem, żeby się ułożyło, teraz można na wierzch dodać suszone jagody goji (w dzień proteinowy można zjeść 1 łyżkę, w pozostałych fazach 2). Zaraz po tym przyszedł czas na galaretkę. Delikatnie "wlewać" po łyżce tak około 1 cm. Jak nalejecie za mocno zrobią się kaniony w serniku. Do lodówki na godzine i gotowe. Dzisiaj zrobiłam go sobie na 4 dni. Polecam!

Ojeja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×