Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

NETIA81 Tak,tu przyznam Ci rację,w ciągu dnia trzeba jeść (najlepiej w miarę regularnie) posiłki.Dieta Dukana ma to do siebie ,że trzeba zjeść określoną ilość białka żeby efekt był zadowalający.Jak byłam wcześniej na Dukanie to znalazłam na necie tabelkę z tą ''określoną ilością'' teraz niestety szukam,szukam i znaleźć nie mogę.. Ty jesteś pierwszy raz na Dukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,dziś tak o Tobie pomyślałam .. dokładniej o efekcie jojo jaki Cię dopadł.Zauważyłam u siebie że coraz więcej palę.Pomyślałam sobie : schudnę i zacznę walkę z nałogiem,ale przed oczami pokazał mi się Twój wpis dlaczego przytyłaś i to chyba nie jest dobry pomysł żeby tak długo czekać (tzn.do czasu aż zrzucę zbędne kg) Więc mam kolejny cel,co prawda zawsze kupuję zapas papierosów,w tej chwili mam 12 paczek,kiedy to skończę ( około 2,3 tygodni) podejmuję walkę z nikotyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jeszcze chciałam coś dodać.. Mam problem z ortografią tzn pilnuję się jak z Wami piszę,ale gdybym popełniała gafy to proszę wybaczcie,wstydliwa moja wada ale liczę na wyrozumiałość... Spokojniej nocy wszystkim ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka kup sobie w aptece desmoxan.Ja właśnie dzięki niemu rzuciłam,a paliłam dużo i długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja XXXL To mój pierwszy raz na dukanie. Dziś się zważyłam i jest -1kg. Wiem że to woda, ale dla mnie to i tak jest motywujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramara
hej laseczki, mam pytanie ;) ma któraś z Was problemy z załatwianiem się? Zastanawiam się czy dieta mi przypadkiem nie szkodzi czy poprostu to jest efekt oczyszczania. Stosuję się do zasad, piję dużo wody itd, ale... załatwiam się na rzadko. Nie jest to biegunka, załatwiam się raz, rzadko dwa razy dziennie, no ale problem jest w tym, że na rzadko. Myślałam, że to może być od zielonej herbaty, ale odstawiłam ją i dalej jest to samo. Problem zaczął się jakiś czas po rozpoczęciu 2 fazy. I mam tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja na początku też ważyłam się codziennie i cieszyłam się z każdego najmniejszego nawet spadku.NETIA woda czy nie ważne że w dół i że się ruszyło,oby tak dalej. maramara ja nie mam takich problemów i nigdy nie miałam na dukanie wiec nie pomogę. Dziewczyny jak wam idzie ,dajecie radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u mnie ciężko. Jeszcze do tego kłótnia z mężem i okres. Wymiękam. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Dzisiaj drugi dzień i troszkę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam srake na dukanie wczoraj nasralam do zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramara
Nigdzie nie mogę własnie znaleźć żadnych informacji co do załatwiania, wszędzie tylko biegunki i wymioty, ale mnie to nie dotyczy. Ja się zważyłam po 4 dniach pierwszej fazy i było -4kg ;) Na pierwszej byłam 5 dni, tak mi wyszło w teście. Nie opłaca się robić pierwszej fazy jak najdłużej się wytrzyma, bo organizm się buntuje i właśnie tak tworzą się "zastoje". W sumie jestem Dukanką od 23 dni ;) Zważę się ponownie jak dobiję do 30 dni. I ogólnie bardzo mi się podoba. Dziewczyny, im dłużej się powstrzymujecie od grzeszków, tym łatwiej będzie Wam później. Ja nie zgrzeszyłam ani razu i nie zamierzam. Teraz rzadko mam ochotę na jakieś brzydkie pyszności. A jak już wezmę do ust coś niedozwolonego (bo gotuję dla męża), to przemiele i wypluwam ;) Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jak tam,co tam :) U mnie jest okej,dalej trzymam ostro dietę.Dziś i jutro same proteinki a w piątek ważenie i zaczynamy warzywka :) NETIA,AGA walczycie dalej? Piszcie co tam u was! U mnie dziś na obiad filet gotowany z pieprzem cytrynowym,na kolację bułka otrębowa z łososiem wędzonym no i cały dzień popijam jogurt naturalny 0% i bardzo dużo wody. Aniu,dzięki za radę z tym Desmoxanem,na pewno coś kupię w aptece żeby sobie jakoś pomóc :) W sumie mówią że silna wola wystarczy ale i tak sięgnę po coś z apteki. Pozdrawiam was cieplutko dziewczyny i piszcie co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jeszcze takie pytanko do Ciebie.Czy Ty bierzesz jakieś tabletki wspomagające wątrobę? Coraz częściej się nad tym zastanawiam.Ta dieta jednak obciąża ten organ no i trzustkę,nie chciałabym mieć potem problemów zdrowotnych.Na nerki to wiadomo,dużo wody piję i o nie się nie martwię.Pamiętam też że po 3 lub 4 miesiącach dukana strasznie wypadały mi włosy i zażywałam wtedy Biotebal,bardzo szybko pomogło i dosyć długo go stosowałam.Jak z wątrobą się coś dzieje to nie daje nam szybko o tym znać,więc chyba czas o niej pomyśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, ja właśnie planuję zakupić Essentiale forte. Gdzieś tam ludzie zachwalali przy dukanie. Działa i ochronnie i regenerująco na wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja niebiorę żadnych tabletek.Brałam biotebal niedawno bo wypadały mi włosy,pomogło.A czy ta dieta szkodzi watrobie ?,osobiście myślę że nie.Wątroba cierpi gdy jemy ciężkie tłuste potrawy smażone na tłuszczu,lub pijemy dużo alkocholu,nas to przecież nie dotyczy.A swoją drogą również nadmiar leków jej szkodzi.Jak macie jakieś wątpliwości to lepiej zrobic badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale białko nie należy do lekkostrawnych pokarmów i warto pomóc wątrobie lekami, ale takimi roślinnymi, bezpiecznymi. Ale faktycznie, lepiej mieć to pod kontrolą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Dziś mój trzeci dzień - najtrudniejszy ze wszystkich. Dziś rano ujrzałam 7 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziś mój trzeci dzień - najtrudniejszy ze wszystkich. Dziś rano ujrzałam 7 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Hej u mnie dobrze. Najgorzej wieczorem wtedy najbardziej mi się chce jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Neta 81 ja też mam dziś ciężko. Coś bym zjadła zakazanego. A ty ile planujesz być na fazie uderzeniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Aniu Już sama nie wiem co z tą wątrobą zrobić.Myślę że kupię coś w aptece bez recepty.Na pewno nie zaszkodzi a pomóc może.W przyszłym tygodniu pójdę do lekarza i poproszę o skierowanie na badania żeby się uspokoić :) Netia Gratuluję siódemeczki z przodu :) oby tak dalej.Dziś już macie czwarty dzień uderzeniówki więc jesteście już bliżej niż dalej hihi. Agnieszka ja też mam ciężko wieczorami,dlatego zawsze mam naszykowane jaja na twardo i podroby ugotowane w lodówce i jakoś się zapycham.Jak mam okres to też myślę tylko o grzeszkach,czasami się coś zdarzy zjeść ale potem takie straszne wyrzuty sumienia że nie warto grzeszyć.Aga a Ty się już warzyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zróbcie sobie test dukana, serio. Będziecie wiedziały ile czasu powinnyście być na pierwszej fazie. Jeśli macie ochotę na słodkie grzeszki to na stronie dukania.pl widziałam fajne przepisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie znajdę test dukana . .... Wrzućcie jakiś link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Hej babeczki walcze dalej. Juz 4 dzien ja planuje sie zwazyc w pon ale juz mnie waga wola. A u was ile juz spadlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja oczywiście suplement roślinny na pewno nie zaszkodzi a czy pomogło napiszesz za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Ja tylko 2 kg na minusie. Może to przez okres. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×