Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość Maja
Witaj Andzia, pamiętam Cię razem tu byłyśmy pod koniec zeszłego roku. Pola ogólnie jestem zadowolona z aromatów, najbardziej z kokosu, banana, orzecha i jagody a mniej z maslanego. Jutro ważenie, a ja czuję że chyba mam zastój, no ale za błędy się płaci a w weekend zgrzeszylam. Ale mimo to dalej będę dietkowac. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Mamara będę się ważyć jutro, ale nie oczekuję spadku. Po wazeniu rano napiszę wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju,takie kiełbaski kupiłam w Selgrosie.Trochę się naszukałam i naczytałam bo jest tam bardzo duży wybór ale znalazłam te Morlińskie i jeszcze były cienkie białe kiełbaski też z fajnym składem. gośćAndzia Witamy serdecznie :) Ja też obserwuję te ''zawiasy'' forum i trochę się boję że kiedyś już się nie odwiesi i gdzie my będziemy się szukały ??? Macie jakieś pomysły w razie takiej sytuacji?? Ja mam dwa,albo któraś założy nowe forum ( ja niestety jestem ciemna w tych sprawach) albo przejdziemy na forum ''START 6 STYCZEŃ 2014'' ? Choć to też z kafeterii i nie wiadomo czy tam też takie zawiasy się nie zdarzaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiełbasę z fileta kurczaka kupuję w netto i pabianickie PAMSO też ma taką z fileta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukaneczki fora pl Stworzyłam nowe forum, powiedzcie czy Wam się to podoba czy wolicie zostać tutaj. Adres wpisujecie z kropkami zamiast spacji, które zrobiłam, bo inaczej nie chce się tu wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już założyłam tam konto,teraz potrzebuję czasu żeby to ogarnąć :) Mam nick taki sam jak tutaj.Jak większośc dziewczyn tutaj woli pisać to napiszcie żeby potem zamieszania nie było ale ja osobiście jestem za tym aby się stąd wyprowadzić na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maramara jestem już tam zalogowana a jak się tam dodaje wpis żeby był dla wszystkich widoczny? Nie umiem znaleźć takiej opcji,wiem tylko jak napisać prywatną wiadomośc do Ciebie a Twojego wpisu też tam nie widzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram maje :) możemy tam zrobić oddzielne wątpię z wazniem i przepisami :) będzie większy porządek :D Ja już w domu :p jednak dziś jeszcze nie wrócę do diety, dam sobie dzień regeneracji i od jutra 5 dni protein ;) może mnie nie zamordujecie ale chyba jutro zrezygnuje z ważenia bo boję się co może waga pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Dziewczyny ,miło ze mnie pamiętacie ,ucieklyscie mi ,coś nie mogę was znaleźć na tym nowym forum ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: wpisujecie dukaneczki(kropka)fora(kropka)pl otwiera Wam się strona i jest FORUM TEKSTOWE, klikacie w to i macie tam POROZMAWIAJMY O DUKANIE, otwieracie i możecie tam pisać. Maju, dalej nie widzisz mojego wpisu? Olsss się tam nazywam. Wpis dodajecie klikając na samym dole ODPOWIEDZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko widzę i wiem jak to działa :) maramara Miałaś rację,wystarczyło wyczyścić historię i ciasteczka i jest już okej.Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie i Nowa dukanke tez! Pisze i pisze i nic nie pokazuje. Dalej dietkuje pomimo wekendowego podjadania,ale tak sie zdarza. Jutro wazenie wiec podam ile spadlo , chociaz szalu nie bedzie. Co do kielbasy to jest w Biedronce bo juz kupowalam. Troche zabiegana jestem , i czesto nie pisze ale Was czytam na biezaco bo dajecie mi powera do dalszej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagość
Weszlam ale nie moge napisac ani zalogowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Wchodze ten napis porozmawiajmy o dukanie i widze wasze wpisy ale sama nie moge wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×