Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Połowę budyniu dziennie możesz zjeść spokojnie, bez wyrzutów sumienia ;) Ja nie wiem co się ze mną dzieje na tym dukanie, słodkie to bym mogła jeść całymi dniami, a przed dietą wcale mnie nie ciągnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Pola a ja wczesniej to niewyobrazalam sobie dnia bez kawki i ciacha , a teraz nie ciagnie mnie . Zauwazylam tylko ze bardziej nerwowa sie zrobilam mozliwe ze z braku cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Przepraszam maramara mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, na obiad zrobiłam pizze, tak na szybko. Ale już mi się przejadła w sumie i nie wiem kiedy kolejny raz się na nią skuszę :) co do herbaty owocowej... wydaje mi się, że można. W internecie są przepisy na dni proteinowe właśnie z takiej herbaty. No i natchnęło mnie właśnie na kolejny deserek :D Dziewczyny co jadacie w post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Hej dziewczynki! Maramara- też czytałam że można owocową, ale wolałam się upewnić, dzięki ci za odpowiedź. Jeśli chodzi o jedzenie w piątek (bo chyba ten postny dzień miałaś na myśli ) to już zjadłam makrele wędzoną, na obiad zrobię placki ziemniaczane z serka wiejskiego, a na kolację chyba jajka w sosie jogurtowo-chrzanowym. Milutkiego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie . Ja dzis rano owsianka , pol makreli , na obiad mam lososia ze szpinakiem , serek wiejski. Herbaty jak najbardziej mozna owocowe tylko bez cukru. Nadchodzi wekend wiec trzeba sie pilnowac, naszczescie siedze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Robiłam pierwszy raz te placki ziemniaczane z serka wiejskiego, dla mnie super. Szybko się je robi i smaczne są -polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, placki smaczne. Ja dziś robiłam, ale dodałam jeszcze cukinie. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Maramara fajne masz pomysły, też spróbuję z cukinią jak będę miała dni warzywne. Wszystkim wam życzę miłego, niegrzesznego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam 5kg w miesiąc bez wyrzeczeń stosuję młody jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
A co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny niedzielny poranek :) W końcu udało mi się zalogować.Wczoraj zaliczyłam pierwszego grilla w tym roku :) Moja mama kupiła specjalnie dla mnie kiełbasę morlińską z fileta kurczaka,była naprawdę pyszna i wogóle nie była tłusta.Oczywiście zjadłam tylko jeden kawałek,a reszta kiełbasy bardzo szybko zniknęła ze stołu bo każdy chciał spróbować czy w smaku jest inna :) Przepisu z plackami jeszcze nie sprawdzałam ale na pewno spróbuję.Dziś zaczynamy same proteinki,ja jednak nie skracałam dni z warzywami,co ma być na wadze to i tak będzie.Miesiączki jeszcze nie mam i zaczyna mnie to martwić ale poczekam jeszcze kilka dni i trzeba będzie wybrać się do lekarza....W piątek robiłam filet z kurczaka zapiekany z brokułem i sosem serowym,powiem wam że byłam w szoku,był tak strasznie słony że jeść się go nie dało.Nie wiem co było tego powodem bo przypraw nie używam wogóle i sklepu też nie zmieniałam.Dziś na śniadanie bułka otrębowa z makrelą,na obiad gulasz z serduszek a na kolację pewnie jakiś serek lub jogurt.Aniu co tam u Ciebie? Też zamilkłaś .... Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję że będę częściej tu zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Przeleciało mi tych kilka dni przez palce.Dalej dukanowo i dalej serniczki na zimno .Na razie strasznie mi smakują i nie mogę się nim nasycić.Tak sezon grillowy się zbliża czas poszukać fajnych przepisów.Na razie kombinuje z rożnymi sałatkami np łososiowa z jajkiem i różnymi warzywami.Testuje które będą się nadawać na świętą żebym też miała co jeść.Ostatnio zrobiłam rybkę po grecku i śledzia w sosie jogurtowo-koperkowym. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperałam trochę w necie w poszukiwaniu aromatów i natknęłam się na fajne produkty Hellmann's Vinaigrette bez tłuszczu i Majonez Miracle Mayo zero kalorii.Zamówiłam, już do mnie jadą .Jestem ciekawa czy warto ?A może Wy znacie te produkty ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Ja wkrótce będę zamawiała aromaty chociaż nie wiem czy z wypiekarni czy allegro, może któraś z was ma jakieś porównanie? Niestety dietę musiałam przerwać, do środy jestem w szpitalu. Od czwartku wracam bo nie ma marnować obecnych osiągnięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam .zglaszam sie po wekendzie .,niestety wczoraj zjadlam normalny obiad i mam wyrzuty Dzis dzien proteinowy .Ogolnie po sobie widze ze mniejsze mam boczki i brzuch . Pola a co sie stalo ze wyladowalas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Witam dziewczynki! Ja też podłe się dziś czuję, bo wczoraj u znajomych zjadłam ciasto i chipsy, nie chciałam się przyznawać że jestem na diecie, a oni nalegali żeby się poczestowac. Dziś już scisla dieta. Bea - nie tylko ty zgrzeszylas, bo ja też. Oby więcej nam się to nie przytrafiło. Pola -mam nadzieję że to nic poważnego, s co do aromatów, to ja mam z allegro innych nie używałam więc nie mogę porównać które lepsze. Aniu-widzę że nadal masz zamiar kontynuować dietę, skoro zamawiasz niezbędne produkty-podziwiam Cię. Pozdrawiam was, a tobie Pola życzę szybkiego powrotu do domu i do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Maju XXXL-narobiłaś mi smaka na grilla i dziś nawet szukałam tej kiełbasy z fileta kurczaka, ale nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, jesteś zadowolą z tych aromatów? Dziękuję dziewczyny za troskę, będę miała blokadę na kręgosłup, jeśli wszystko pójdzie dobrze od czwartku znów dukam ;) pocieszyć się dzisiejszym obiadem bo prawie nic nie zjadłam... Ah te szpitalne jedzenie. Więc może dużej tragedii nie będzie po tej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc.Co do aromatów to też nie wypowiem się na ten temat bo nie przepadam za słodyczami więc nie rozglądam się za czymś takim.Moją największą słabością były fast foody ale już znalazłam przepis żeby zaspokoić apetyt jednocześnie nie przerywając diety ( mam na myśli naszą smaczną pizzę na cieście chlebowym) Jeszcze 3 dni i warzenie,ciekawe jak nam wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam kiepski dzień i ciągle kusi mnie do grzeszków.Dobrze że razem mamy dni warzenia,tylko to mnie motywuje do tego aby nie zjeść nic niedozwolonego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu trzeba czekać, żeby się strona pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo, halo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Cześć dziewczyny Byłam tu u Was już kiedyś,przed Bożym Narodzeniem próbowałam dukana ale po świętach odpadłam ,teraz próbuje jeszcze raz od tygodnia dokładnie ,na razie idzie mi dobrze ,chociaż waga jakoś wolniej spada .Podziwiam wytrwale dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piszę do was dzisiaj po raz trzeci.To forum mnie odrzuca. Odebrałam swoją paczkę i tak aromaty bez tłuszczu są ok. , sos winegret rewelacja,chociaż jednak ma w składzie cukier ale śladowe ilości,natomiast majonez nie powala.Konsystencja zdecydowanie za rzadka i trochę za mocno octowy.Jutro wypróbuję go w saładce warzywnej i wtedy będzie wiadomo czy zda egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, forum jest straszne, nie rozumiem czemu tego nie naprawią. Maju, jak tylko mam ochotę na coś złego to wyobrażam sobie, że będę musiała tu o tym napisać, a nie chcę pisać o porażkach tylko o sukcesach i jakoś daję radę ;) Pola, ja mam aromaty z wypiekarni, jestem zadowolona, szczególnie z bananowego. Na pewno zamówię więcej, chociaż nie wiem kiedy, bo są bardzo wydajne. Andzia, witaj ;) Ile planujesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×