Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

może głupie pytanie ale...

Polecane posty

Gość gość

czy mogę dać 15-sto miesięcznemu dziecku tosta z żółtym serem?czy to nie będzie za ciężkostrawne?pytam bo już nie mam pomysłów co przyrządzić temu żarłokowi;)może podsuniecie coś co mogę zrobić łatwo i szybko?głównie o drugie śniadanie i podwieczorek mi chodzi.z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu warzywa i owoce a nie pasiesz go na swiniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kisiel na podwieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo nie, sorry jednak nie doczytalam że to 15 miesięczne dziecko,odwołuję ten kisiel, nie wiem czym karmić ale na pewno nie tosta, bo to sam tłuszcz, a ser jak się ciągnie to może go źle pogryźć czy coś.. no i będzie malym grubym tłuściochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu dawałam... czytałam- a potwierdziła to pediatra- że dzieciom do 3 r.ż. nie trzeba ograniczać tłuszczów poza konkretnymi przypadkami. Żółty ser jest dobrym źródłem wapnia, i nie raz małemu dawałam zapiekane w piekarniku pojedyncze tosty z serem żółtym, szynką i oregano- to był sposób żeby zioła i pomidora przemycić. W tosterze nie robiłam bo nie chciał podwójnych kanapek jeść. A z innych łatwo i szybko- mój uwielbiał jajka, więc wszelkie jajecznice ze szczypiorkiem/pomidorami/cebulą, omlety np. z groszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×