Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w końcu się wzięli za antyszczepionkowe mamusie

Polecane posty

Gość gość
przecież kiedyś szczepienia w Polsce były obowiązkowe więc jak wy się uchowaliście?:D Ukrywaliście się czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11;53- dziecko idzie do zerówki od września- nie wyzywaj od kretynów innych skoro sama masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przecież dziewczyny piszą-dlaczego my matki szczepiące mamy izolować dzieci?stosujemy się do profilaktyki, niech przemądre matki nieszczepiące pozabierają swoje dzieci z miejsc gdzie są duże skupiska ludzkie. Państwo funduje szczepienia- nie bo ona wie lepiej, to niech siedzi z dzieckiem w domu a nie lezie do państwowej przychodni czy przedszkola. CHYBA JAK JEJ DZIECKO NA ODRE ZACHORUJE TO DO PRYWATNEJ KLINIKI NIE POŁOŻY TYLKO DO PAŃSTWOWEGO SZPITALA POLECI BO BY SIĘ POSRAŁA JAKBY KOSZTY ZOBACZYŁA. A PŁACIĆ BĘDZIESZ TY JA I WSZYSCY PO KOLEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście, że tak nie będzie ;) Nie jesteście na tyle honorowe by pochylić czoła i przeprosić za to co sprowadziłyście do kraju ;) Ja nawet na to nie liczę. Ale żyję nadzieją, że sanepid i sąd konsekwentnie się za was wezmą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta i teraz wszyscy beda placic za glupote tych idiotek co za chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trzeba by zbiorowy pozew do sądu napisać za narażenie dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie tematy. puscili bujde, mamuśki się wystraszyły i teraz wysnuły kolejne bite dowody na działanie szczepien. Mnie możecie cmoknac w doope, mieszkam za granicą i o dziwo tu nikt nic na temat powrotu odry nie słyszał. Do szczepienia też tu nikt nie zmusza, wszystko jest dobrowolne więc błyskajcie wiedzą dalej. Co w końcu te szczepionki robią? Zapobiegają chorobą, łagodza objawy czy ryją mózg? Oswieccie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjatkowe wredne i sfrustrowane babska tu siedza.Rak abstrac***ac od tenaty...Poziom tematu choc b ciekawy zerowy i chamski "wypier.."stad itp.Prostaczki. Takze jestem za szczepieniem a swoje 2mlodsze corki szczepilam dodatkowo na pneumokoki i meningokoki.Teraz najmlodsza szczeoie obowiazkowymi skijarznymi-slucham po prostu madrzejszych od siebie czyli pediatry moich dzieci. Jednak z 2str.ciut ciut rozumiem ze matka boi sie szczepienua bo tyle jest teraz szumu o autyzm.Moja siostra pracuje w szkole specjalnej i ma ogromna wiedze w kwestii autyzmu-skonczyla studia plus 4podypolmowki kursy etc i ciagle sie doksztalca.Mimo ze ona swojego syna szczepi to uwaza ze szczepienia tobdodatkowy kop przy innych sprzyjajacych czynnikach wywolujacych autyzm.Wedlug badan autyzm pojawia sie czesciej u matek ktore w ciazy narazone byly na zanieczyszczenia(czyli miastaz duzymi kominami i spalinami) ktore b niezdrowo sie odzywialy irp. ktore pracowaly w szkodliwych warunkach.Potem szczepionka jednym kopem z zawartoscia wszystkich met.ciezkich ktore ma dowala do pieca i jest autyzm.Kto chce wierzy kto nie nie wierzy.Ja jestem pokorna i nie wyobrazam sobie nie szczepic. Co do kar sadze ze powinno sie temat przemyslec.Nie wiem jak ale na razie chyba nie kary. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie sobie na stronkę zmiany na ziemi tak jest szczegołowe info na pierwszej stronie o nieszczepiących idiotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie czego nie rozumiem? Tego, że wcześniej nikt nic z tym nie zrobił. Nie trzeba być wybitnie mądrym by przewidzieć konsekwencje nieszczepienia - Epidemię. Nie mówię tu o mamach szczepiących tylko o sanepidzie. Teraz jest płacz i zgrzytanie zębów, w każdych wiadomościach i na każdej stronie pełno info na ten temat. Przecież w takim wypadku szczepienia powinny być obowiązkowe a w razie niestosowania się do tego wysokie kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej nie szczepcie na nic za pare lat bedzie wielka epidemia wszysy zachorujemy i umrzemy a wszystko przez bezmozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winny jest tez rzad szczepienie powinno byc obiwiazkowe a jak nie to wysokie kary od razu by si odechcialo glupot wymyslc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no nie wierzę że wy aż tak głupie jestescie. Wam dosłownie gowno w papierku by sprzedał. Nie ma żadnej epidemi nie czaicie? To raz a dwa o co się plujecie? Zaszczepiłyscie i macie spokój! Czego się boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wam takich debilizmów naopowiadał, że jakaś tam candida powoduje autyzm? Albo że w szczepionkach są toksyny? Łykacie te bzdury jak pelikany. I teraz, jak odra wraca, to nagle "szczepionka okej, ale tylko na odrę". To za chwilę jak wrócą inne choroby to będzie "no okej, ale tylko na polio" itd. Tak, myśmy dostawali mniej szczepionek, bo mniej było opracowanych. Czy mamy odciąć dzieciom internet, bo my nie mieliśmy? Argument ten sam. O szczepienia zapytajcie LEKARZA. To jest osoba kompetentna do udzielania rad na temat szczepień, nie pseudonaukowy artykuł w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ludziom się w d/u/ p/a/ch poprzewracało. Skoro mają wolną wolę to od razu bezmyślnie chcą z niej korzystać. Nie ważne, że robią źle i narażają tysiące osób... Ważne żeby pokazać, że "jestem taka samodzielna i samodzielnie będę decydować"... Tylko, że do samodzielnych podejmowania decyzji trzeba jeszcze dorosnąć i mieć trochę oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Następna nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;) ? Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczpię ale nie wiem jak mozna nazywac matki nieszczepiace idiotkami, kretynkami itd. Widac od razu jak Was rodzice kultury nauczyli. Jestem przekonana, ze wszystkie wrzeszczace tutaj, slowem by sie nie odezwaly w realu. Tutaj wypowiadaja sie zakompleksione kury domowe, ot taka prawda. Moje zdanie? Szczepic oczywiście! Jak ktoś nie szczepi to tak jak zauwazyly kolezanki wyzej, naraza nie tylko swoje dziecko ale i wszystkie inne. Nie zmienia to jednak faktu, ze ustawodawca nie uregulowal tego wiec nie macie najmniejszego prawa do osądzania czy nie daj Bog samosadu na nieszczepiacych. Równiez jestemza uregulowaniem tego i podpisuje sie pod pomyslem niedopuszczania niezaszczepionych dzieci do przedszkola. Zachowajmy natomiast minimum kultury w swoich wypowiedziach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś !!!! Polać Jej/Jemu ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poczytaj proszę inne resztę komentarzy i koniecznie na innych tematach dotyczących szczepień. Tu nieszczepiąca pani wyzywa od kretynek a na innych, wcześniejszych tematach nieszczepiące eko mamy używały wobec nas gorszych obelg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostuję zatem, mój wpis tyczy sie do obu grup. Proszę o zachowanie kultury, to nie takie trudne wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dev666 A Ty tylko co post to szczujesz. żadnych logicznych argumentów tylko szczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy ciemni jestescie dajecie sie tej propagandzie. W austrii 20 procent dzieci niszczepionych a zachorowan maja 10 razy mniej od nas.wyszczepialnosc ma sie do zachorowalnosci jak piernik do wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda matka ktorej dziecko zachorowalo na odre nie bedac szczepione wczesniej powinna poniesc kare wiezienia i zostac pozbawiona praw rodzicielskich te tepe idiotki sa zazwyczaj zwolenniczkami zdrowegojedzenia czytaj bezmiesnego... az sie scyzoryk otwiera w kieszeni gdyby sie wszyscy zywili salata w przrszlosci to dalej zylibysmy w epoce kamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06 myslisz odrobine? Nie wyglada na to w innym razie wiedzialbys/la jak postepuje epidemia moze nieszcxepic sie nawet 100dzieci i 0 bedzie chorych a wystarczy jedno i domino tusza ale ktos o tak kalekim umysle tego nie ogarnie to jest egoizm i korzysc plynaca tylko dla jednostki kosztem pozostalych ale tylko do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiecie co zauważyłam? oczko.gif Że przed nagonką z tą Odrą mamusie dzielnie walczyły o swoje prawo do nieszczepienia i potrafiły się tutaj pół dnia wykłócać. Teraz nawet na tych tematach nie piszą smiech.gif Czyżby coś dotarło?" zwariowałaś?! my po prostu powiedziałyśmy swoje, nakierowałyśmy was na inny tor myślenia, zmotywowałyśmy do świadomego podejmowania decyzji...ale jest taka zasada, wiesz... że nie powinno się rozmawiać z debilem, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem zabije doświadczeniem... pozdro :) ps. przychodnie puste! byłam dziś po L4, bo jestem w ciąży z kolejnym dzieckiem, którego nie zaszczepię, i puuustoooo do zabiegowego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mala bo 90% dzieci jest zaszczepione rozumiesz to ?chyba nie bardzo np gdyby szczepionych bylo tylko 20% to kraj bylny juz sparalizowany Jak choruja to tylko te nieszczepione ale one beda chorowac na zyczenie wlasnych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a wiesz ze za nieszczepienie sanepid bedzie karal grzywna do 10000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah, mała epidemia mówisz? Wiesz w ogóle co to jest epidemia? A wiesz np., że do połowy lutego na odre zachorowało mniej osób niż w tym samym okresie w roku 2014? Więc o jakiej epidemii wy laski piszecie? Aha, o małej :):):) Kafeteria nigdy nie przestanie mnie zadziwiać:) Że też tyle nierozumnych ludzi mamy w kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna34lala
Nie jestem przeciwniczką szczepień, moje dziecko jest szczepione (choć nie bez wątpliwości), ale to jak Wy się dajecie wodzić za nos mediom jest pożałowania godne. W Polsce jak i w Niemczech w ubiegłych latach bywało więcej zachorowań na odrę niż obecnie. Wystarczy prześledzić statystyki. Temat został rozdmuchany i tylko patrzyć jak jakaś firma farmaceutyczna nagle wyskoczy z nową szczepionką (ponoć trwają prace nad MMR III). Zawsze tak jest, najpierw jakaś afera z niby epidemią, jak nie świńska grypa, to coś innego, a później pojawia się cudowna szczepionka :) Jaka to epidemia, gdy zachorowalność na cały kraj wciąż jest jednocyfrowa? A nieszczepienie to nie jest żadna moda, tylko obawa przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×