Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

i co mamusie nieszczepiace trzesiecie dupa

Polecane posty

Gość gość
oj Ledówa, Ledówa - pakujesz w tego swojego bękarta każdą dostępną szczepionkę na rynku.. ale możesz się jeszcze zdziwić.. zadałaś sobie odrobinę trudu aby poczytać jakim syfem są w dzisiejszych czasach te szczepionki? Czytałaś o firmie Merck producencie szczepionki mmr? firma Merck fałszowała wyniki badań nad szczepionką MMR. Firma ta szykuje się aktualnie do pozwów zbiorowych.. rodzice poszkodowanych dzieci w końcu wzieli sprawy w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od przecinkow, ty jednak jakas nienormalna jestes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz zaszczep swojego bachora a nie p********z farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczepionki wzw powodują cukrzycę, właśnie ujawniono dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynka z Ontario z podejrzeniem odry. Wynik badan laboratoryjnych ? Odmiana wirusa odry stosowana w szczepionkach. Nikt nie wie jak trafil do nosa tego konkretnego dziecka Czyli co? Kolejny przyklad rozsiewania odry przez szczepionych na osoby w otoczeniu.?! Dziecko bylo szczepione jesienia wiec teoretycznie samo nie powinno juz rozsiewac. http://www.ctvnews.ca/health/mystery-solved-northern-ontario-toddler-didn-t-have-measles-health-unit-says-1.2257693?fb_action_ids=10153018692740189&fb_action_types=og.recommends&fb_source=feed_opengraph&action_object_map=%7B%2210153018692740189%22%3A870099046391240%7D&action_type_map=%7B%2210153018692740189%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZCZEPIONKI A ZWIĘKSZONE RYZYKO CUKRZYCY: Włoski pediatra Paolo Pozilli i jego koledzy zbadali dane 150 000 zaszczepionych (przeciw WZW-B) i tyle samo niezaszczepionych dzieci, odkrywając, że szansa wystąpienia cukrzycy wśród niezaszczepionych jest półtora raza mniejsza niż wśród zaszczepionych, a dla tych, którzy szczęśliwie uniknęli szczepienia w wieku 12 lat, ryzyko jest mniejsze o 2,5 raza. Związek szczepionki przeciw Hemofilius infuenzae z cukrzycą: Association between type 1 diabetes and Hib vaccine. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1116914/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz wiemy, ze szczepionki sa odpowiedzialne za autyzm, cukrzyce,ADHD, zoltaczke, braki w uzebieniu i ogolne zdebilenie spoleczenstwa...:-D Gdybysmy sie nie szczepili od kilkudziesiecioleci, co wszyscy by byli zdrowi i piekni. Wystarczyloby tylko umyc ręce , jak sugerowala uczona od nieszczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
Zastanowiły mnie te badania nad związkiem z cukrzycą. Każdy pediatra wam powie że największy wysyp nowych rozpoznań jest w okresie zimowo-wiosennym jako okresie poinfekcyjnym, a choroby wieku dziecięcego są pierwszym impulsem do procesu autoimmunologicznego i chorób takich jak cukrzyca, toczeń, zapalenie stawów, kłębuszkowe zapalenie nerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaszczepić ie dziecko bardzo was proszę przeczytajcie ulotkę ze składem. Jeśli później nadal będziecie chcieli szczepić to chyba nie kochacie swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie czym nas szczepili w latach 80 -90 hehei żyjemy kochani co komu przeznaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie szczep, a jak będzie miało zapalenie płuc to nir dawaj antybiotyków - to dopiero świństwa są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś wyobraź sobie czym nas szczepili w latach 80 -90 hehei żyjemy kochani co komu przeznaczone " zgadza sie a teraz mamy epidemie nowotworow, cukrzyc, chorob autoimmunologicznych i wielu innych chorob przewleklych. jednak fajnie ze zyjemy chorzy bo chorzy ale zyjemy. Szkoda ze ci co nie zyja nie maja glosu powiedzieliby ci cos w tematy czy wszyscy zyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje niech nikt nie dradza, nie obraża. Każda matka ma swój wybór. Owszem są wady szczepienia ale są i wady nie szczepienia. I tak wszystko idzie za modą. KAżda chce być nowoczesną mamusią. Jak kto woli. Nie szczepcie, szczepcie- nie patrzcie na nikogo bo później będzie pretencja to nie wiadomo nawet kogo. Abyście nie płakały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szczepić? Ooo nie... koleżanka dziecka nie zaszczepiła bo tak się trzęsła a poźniej co? dziecko w przedszkolu- gruźlica, dziecko w podstawowce różyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam szczepiona przeciw różyczce i jako jedyna z 20 osób w gruie nie miałam tego chole*stwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie nieszczepiacy nie beda plakac bo doskonale wiedza ze powiklania po szczepionkach sa czestsze i grozniejsze od tych po chorobych zakaznych. Gruzlica w przedszkolu? I to pewnie przez to ze nieszczepione? Popatrz w dane epidemiologiczne w Polsce ile szczepionych choruje na gruzlice. Popatrz na dane z Austrii ile mniej u nich dzieci choruje na gruzlice (20 razy mniej) mimo ze od 25 lat nie szczepia na gruzlice. Poczytaj najpierw potem sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty pewnie czytasz takie bzdury na internecie zamiast porozmawiać z lekarze? I te dane statystyczne też z internetu pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie szczepiąc opieracie się na wiadomościach z internetu to nie mam więcej pytań. Jakim durnym trzeba być żeby opierać się na internecie. Niby takie mądre mamy a w internecie czytają stek bzdur. Każdy wszystko może napisać . DOSŁOWNIE WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko jaka chora moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy durne jestescie myslac ze wiedza o nieszczepieniach jest tylko z internetu to po pierwsze. Po drugie zal mi waszej glupoty skoro nie wiecie ze internet to najwiekszy zbior badan naukowych na swiecie. Zadna biblioteka na swiecie nie ma takiego zbioru naukowego jak internet. tzrba tylko wiedziec gdzie szukac. tak tak internet to nie tylko durne strony oszolomow ale przedewszystkim zbior badan naukowych i faktow medycznych, ale co wy mozecie o tym wiedzec jak pewnie na oczy zadnego badania naukowego nie widzieliscie ani tym bardziej nie szukaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty miałaś choc jeden w ręku prawdziwy? Czy tylko z ekranu?, no chyba że sobie wydrukowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez te modowe mamusie juz niedługo i szczepienie nie pomoże, jak każdy już noworodek będzie miał w sobie jakąś chorobę. Nie szczepicie bo taka moda jest, a nie jakies internetowe artykuły naukowe. Poprzedniczka ma racje, weź oryginał z pieczątką do ręki i wtedy cwanić się proszę. Jakby byly taaaaakie szkodliwe to chyba zostałyby cofnięte? Prawda? I mają rację, zaczac nakładać kary na takie matki po parenaście tysięcy, nauczą się. A dziecko może mieć 15 lat, może mieć 20 lat i nieszczepione zdrowe, a na starośc i tak im wszystko wyjdzie, wystarczy chwilowe osłabienie organizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż jest lekarzem, teściowa również- i gdyby było tak jak piszecie- jakies kosekwencje szczepienia to wtedy nie pozwoliliby mi zaszczepić już 4 dziecka. I wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah pewnie. Szczepionki są odpowiedzialne za każdą chorobe:d Nie szczepić!!! po 100 pożyjemy . a ze szczepionką do emerutury nie dożyjemy :) dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś A Ty miałaś choc jeden w ręku prawdziwy? Czy tylko z ekranu?, no chyba że sobie wydrukowałaś. " xxx na debilne pytania z reguly sie nie odpowiada ale zrobie wyjatek. papierowe badania od tych z ekranu roznia sie tym ze te papierowe sa na papierze. mysle ze odpowiedz cie usatysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś przez te modowe mamusie juz niedługo i szczepienie nie pomoże, jak każdy już noworodek będzie miał w sobie jakąś chorobę. Nie szczepicie bo taka moda jest, a nie jakies internetowe artykuły naukowe. Poprzedniczka ma racje, weź oryginał z pieczątką do ręki i wtedy cwanić się proszę. Jakby byly taaaaakie szkodliwe to chyba zostałyby cofnięte? Prawda? I mają rację, zaczac nakładać kary na takie matki po parenaście tysięcy, nauczą się. A dziecko może mieć 15 lat, może mieć 20 lat i nieszczepione zdrowe, a na starośc i tak im wszystko wyjdzie, wystarczy chwilowe osłabienie organizmu . " xxx o kurde az ciezko sprostowac takie glupoty co zes tu powypisywala. Oryginal badania z pieczatka do reki, buahahah, zalosna jestes, badan nie publikuje sie w czasopismach medycznych z pieczatkami, boszeeee co za tluki tepe z was. jakie pieczatki dziecko kochane. widzialas ty kiedys badanie naukowe czy nawet nie wiesz jak ono wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że wiesz, chodzilo mi o to, iż ślepo wierzysz w to co jest napisane w internecie. Otóż mnie sporo spraw interesuje, jestem zawsze na bieżąco- ale odniose się do tego, że czytam dużo książek, rozmawiam, a nie czytam takie durnoty (przykład) jakie Ty wypisujesz. Dyskusja z Tobą jest zbędna, żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Mąż jest lekarzem, teściowa również- i gdyby było tak jak piszecie- jakies kosekwencje szczepienia to wtedy nie pozwoliliby mi zaszczepić już 4 dziecka. I wszystko gra. " xxx z waszymi argumentami na poziomie przedszkola ciezko dyskutowac. I co? masz meza lekarza i tesciowa lekarza, ktorzy pozwalaja szczepic to oznacza ze szczepionki sa bezpieczne? Szckoda mi tracic czasu na tlumaczeni ci najprostrzych spraw i prostowania tych debilnych argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo książek jest napisanych na podstawie badań naukowych moja droga. A te Twoje "bosze" z gimnazjum pewnie niedawno wyniosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×