Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

i co mamusie nieszczepiace trzesiecie dupa

Polecane posty

Gość gość
" gość dziś Tylko że wiesz, chodzilo mi o to, iż ślepo wierzysz w to co jest napisane w internecie. Otóż mnie sporo spraw interesuje, jestem zawsze na bieżąco- ale odniose się do tego, że czytam dużo książek, rozmawiam, a nie czytam takie durnoty (przykład) jakie Ty wypisujesz. Dyskusja z Tobą jest zbędna, żegnam. " xxx skoro taka na bierzaco jestes i taka oczytana to ile ksiazek i jakie czytalas na temat szczepien i jakie badania naukowe czytalas na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co te kłótnie. Niech jedna sobie szczepi druga nie. Proste jak budowa cepa. Są argumenty za i przeciw i zawsze będą. Dosłownie wszędzie. Są zwolenniczki i przeciwniczki także temat tego wątku powinien w ogóle zostać zamknięty. A nie już obrażać się zaczynacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiec zamiast gadac o d**erelowatych argumentach jakie prezentujecie, to pogadamy o faktach i badaniach na temat szkodliwosci szczepien z ktorych sie tak wysmiewacie. badanie dostepne w internecie (jedno z bardzo wielu w tym temacie) ale takze opublikowane w pismie "Human and Experimental Toxicology". Z badania tego wynika ze smiertelnosc wsrod niemowlat z powodu szczepien miedzy 1990-2010 to 23,2 przypadki/milion. Dla porownania wg danych epidemiologicznych z Polski z przed okresu szczepien smiertelnosc na polio to 0,6/milion, krztusiec 12/milion, odra 1/milion, tezec 9,5/milion. Czy mi sie wydaje czy szczepionki powoduja wiecej zgonow niz choroby zakazne przed wprowadzeniem szczepien na nie? Moze teraz pokwaczecie na temat konkretnych danych zamiast prezentowac te wasze debilne argumenty. Zrodla: http://het.sagepub.com/content/31/10/1012.full „Choroby zakaźne i ich zwalczanie na ziemiach polskich w XX wieku” pod red. J. Kostrzewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Wy zwolennicy szczepien mozecie sobie krzyczec ile chcecie i tak nie zmienicie faktu ze co raz wiecej ludzi przestaje szczepic bo zaczynac przegladac na oczy, a o karach mnie nie rozmieszajcie, sady wlasnie podwazaja zasadnosc karania rodzicow za nieszczepienie dzieci wiec zadnych kar nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wysylaj zadych zrodel na temat szczepien bo zwolennicy i tak nie umieja ich zrozumiec, dla nich jedynym zrodlem informacji jest lekarka ktora w prostym nieskomplikowanym zdaniu powie ze szczepic trzeba i sa bezpieczne. kazde inne zrodla wiedzy sa dla nich zbyt skomplikowane a juz badania naukowe poza zasiegiem pojmowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolennicy szczepien chyba zazdroszcza przeciwnikom ze mimo iz nie szczepia to nie choruja na choroby zakazne, ich dzieci sa zdrowe itp a powinny umierac w agoniach na polio:P natomiast sami nie maja dosyc ikry zeby zaprzestac szczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie trzesie dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zjeby mamy raka od szczepień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co ci zwolennicy szczepien maja do przeciwnikow niech kazdy sobie szczepi lub nie wolny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×