Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pseudo byznesmeni płacący ludziom 1200zł

Polecane posty

Gość gość
17.06 - dlaczego mówisz że tata ma bogatego szefa i nienawidzisz tego kraju ? wiesz co oznacza słowo pracownik ? chcesz żeby pracownik był udziałowcem w zyskach ? opanuj się , jeśli dla przykłady własciciel firmy zarobi na zleceniu 20 tysięcy uważasz że powinien dac pracownikowi 10 tys bo ma ? pracownik otrzymuje wypłatę ustaloną i tyle a nie udział w zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jeśli coś będzie nie tak to fiskus go wykończy<<< Nie musi być nic "nie tak". Kiedyś uprzejmościowo prowadziłem księgowość swoim znajomym i szefowa VAT-u w naszym US, myślała, że jestem tylko księgowym. Kiedyś rozgadała się i powiedziała, ze tych wszystkich właścicieli firm to ona zawsze stara się "ud_pić", bo dlaczego tak uczciwie pracujący ludzie jak ona, czy ja (widziała wcześniej mój niezbyt ekskluzywny samochód :) ) nie mają takich pięknych domów i aut. Jakiś rok później zgubiła koledze 3 deklaracje i namówiła go na wpisanie, że ich nie dostarczył. Ten idiota dał się namówić i przywaliła mu grzywnę za brak deklaracji VAT_7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak taka mądra jesteś to już widzę jak ty masz firmę, załózmy że masz cukiernię i robisz torty i ciasta na wesele zarabiasz na tym 6000 zl,wystawiasz fakturę z tego daj pracownikowi 4 tys jak jesteś taka mądra sama daj przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>pracownik otrzymuje wypłatę ustaloną i tyle a nie udział w zysku<<< I musi tą wypłatę dostać bez względu na to, czy pracuje, czy jest na L4, czy firma ma zamówienia, czy też nie ma nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawca 54
prowadzę własny biznes, zatrudniam 26 osób, co mogę powiedzieć to to że pracownikom dziś się w d****h po przewracało, śmiecie naoglądają się zachodnich filmów a potem mają wymagania: to na urlop iść, to żeby mu składki wszystkie płacić zgodnie z przepisami, to płatne nadgodziny albo żądają potem odbioru godzin, to pensja za mała, w d****h wam się poprzewracało ludzie, ja już dawno zrezygnowałem z zatrudniania polskich nierobów, wolę zatrudniać Ukraińców albo Rosjan bo ci szanują pracę i nie mają hamerykańskich wymagań P.S. gardzę wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać po powyższym wpisie, szacunek do polskich pracownikach powala na kolana:) ooo, nie ma nadgodzin platnych, ludzie mają za darmo pracować, może lepsze skoszarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze US to państwo w panstwie. czy to są wierni i lojalni wyborcy PO? no, tym urzędnikom na pewno nie byłaby na rękę zmiana wladzy i porządek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>gardzę wami<<< >>>jak widać po powyższym wpisie, szacunek do polskich pracownikach powala na kolana ooo, nie ma nadgodzin platnych, ludzie mają za darmo pracować, może lepsze skoszarowanie?<<< Jak głupi ciulu SAM piszesz FAŁSZYWY, PROWOKACYJNY post, to łatwo Ci się do niego ustosunkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach licencjackich, kończę magisterkę. Po 2 miesiącach darmowego stażu (staż na pełen etat - 8h dziennie) zaproponowano 960zł na rękę, przy pełnym etacie! Dodam, że mówię o pracy w Agencji Reklamowej, a nie na kasie w sklepie. Praca oczywiście umysłowa. Przebije ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 10.37- wspólczuję....jestes srubką, a ja młotkiem, czy innym bezmózgowym narzędziem... Proszę nie obrazac innych na forum, bo "młotek" śmie myśleć i mieć swoje zdanie. Nie bylam autorem wątku, a wyzwano mnie od ciulów, jakbym komuś osobistą krzywdę wyrzadziła. Jesli polscy pracodawcy reprezentują wlasnie taki poziom, to nie dziwię się juz.... niczemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×