Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pseudo byznesmeni płacący ludziom 1200zł

Polecane posty

Gość gość
"kurde widze, że na tym forum jest kilku madrych, normalnych ludzi. misio, shatyn, myrevin, i jeszcze ze dwietrzy osoby" x Ja chyba też się zaliczam - mój post z 13:12. Nie mam działalności - ale doskonale wiem, ile to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedzcie mi drodzi biznesmeni, pracodawcy, dlaczego glosujecie uporczywie na PO, która pozwala i utrwala patologie na wielu plaszczyznach zycia??? która kultywuje korupcję, cwaniactwo i złodziejstwo?? dlaczego na nich glosujecie od lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy, kto ma swoją działalność myśli o niej 24 godziny na dobę. Potencjalny pracownik po 8/10/12 godzinach wychodzi z pracy i nie mysli o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani mój szef, ani ja - nie głosowaliśmy na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto głosuje na platformę ? aparat urzedniczy wraz z rodzinami, ok. 1 mln ludzi. Mnozacy sie jak bakterie urzednicy sami tworzacy nowe stanowiska i metne przepisy to ulubiony elektorat tuska. Prosze sprawdzic ile stanowisk urzedniczych przybylo w ciagu 3 ostatnich lat. - czlonkowie korporacji z rodzinami, kolejny 1 milion ludzi. Kogo tu mamy ? Lekarze - którym skóra cierpnie na mysl o reformowaniu sluzby zdrowia. W zadnym normalnym kraju nie daloby sie pracowac pelnoetatowo w 13 przychodniach i 3 gabinetach prywatnych (przyklad z Lodzi). Dalej mamy adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników...... - oni jak ognia boja sie otwarcia rynku na konkurencje. Oczywiscie sa za staus quo. - zarzady, rady nadzorcze spólek panstwowych, spólki i spóleczki realizujace i przypadkiem wygrywajace przetargi za panstwowa kase. Siedlisko stanowisk dla córek, synowych, zieciów czolowych i lokalnych polityków oczywiscie partii rzadzacej . Do tego dodac trzeba lokalne mutacje mirów, rychów, zbychów i innych kombinatorów. Za rzadów PISu-glówna klientela CBA. Liczebnosc - kolejne pól miliona. - "mlodzi wyksztalceni z wielkich miast". Zwolennicy luznego stylu donalda t. Dla nich strach przed rzekomymi zbrodniami PISu wystarczy. Niektórzy sa przekonani, ze PO obniza podatki, zwieksza zatrudnienie i modernizuje kraj. Nie znaja historii - dla nich autorytetem jest general Anodina z MAK (byla KGBistka) i general Jaruzelski - komunistyczny zbrodniarz, który rzekomo uratowal Polske (przez pomylke przy tym mordujac Popieluszke i górników z Wujka). Klientela tefalenu i szkla kontaktowego. Sa jak kupujacy w hipermarkecie - zawsze biora towar tylko ladnie opakowany i reklamowany w telewizji. Nie wazne ze w srodku jest co innego i w dodatku okazuje sie, ze kupili na kredyt. Nadal wierza, ze PO to parta przyszlosci dla mlodych. Ta "nowa inteligencja" koczy powatowe uczelnie za 200 zl /mc a praktyki odbywa na angielskich zmywakach lub w magazynach tesco. To jakies kolejne 1,5 mln ludzi. - dwie bardzo liczne grupy: byli ub i esbecy z rodzinami oraz byli peerelowskie kapusie z rodzinami. Szacuje to towarzystwo na jakies minimum dwa mln niezwykle karnych zwolenników partii najwiekszego szkodnika III RP D. Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja głosowałem i będę głosował. to jedyna partia która gwarantuje jako taki spokój i stabilizacje. a tego potrzebuje do otwarcia następnej firmy. oszołomy smoleńskie czy kretyni jkm nie wchodzą w grę. sld jest na ukończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ognia wystrzegam się takich oszołomów jak -gość dziś - dlatego nigdy na pis. bo wtedy tacy będa rządzić co nas do końca załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę was!!! pracodawcy, nie traktujcie pracobiorców, ( młotek, srubokręt:(), jak niewyksztalcony motłoch, jak sprawnych inaczej intelektualnie. ten, który zalozył firmę, nie jest z automatu bogiem, panem świata. szanujcie pracowników, ludzi równie dobrze, albo i lepiej wyksztalconych od was. to i was uszanują, i będą pracować dla was ze wszystkich sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge okreslić sie jako pracodawca bo przez chwilę taka byłam, mianowicie remontowałam dom i wynajełam ekipę płaciłam im regularnie, dobrze i dużo , szanowałam , no wogole szkoda gadać niestety jak jestes człowieku dobry dla kogoś to ktos tego nie doceni, zaczęli byc roszczeniowi, piórka im urosły i wymyslali problemy, szukali konfliktu, robili na złość dlatego rozumiem pracodawców którzy mają swoją działalność dlaczego nie wolno szanować pracownika, bo i tak cię opluje tak czy inaczej wiem to z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz, co się dzieje dookoła... jesli nie widzisz katastrofy smoleńskiej, jako zemsty kremla za gruzję, jesli nie widzisz ruskiej agresji, jesli nie widzisz potrzeby zmian w polsce, by zlikwidowac korupcję, nepotyzm i żerowanie na majątku narodowym, to albo pasuje ci ten bajzel, bo masz korzyść, albo jesteś ruskim trollem, jednym z wielu w polsce, tu na forum też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>to powiedzcie mi drodzi biznesmeni, pracodawcy, dlaczego glosujecie uporczywie na PO, która pozwala i utrwala patologie na wielu plaszczyznach zycia??? która kultywuje korupcję, cwaniactwo i złodziejstwo?? dlaczego na nich glosujecie od lat????<<< Ja nie głosuję na żadna partię. O przepraszam raz zagłosowałem, bo było rzeczywiste zagrożenie, ze Polską zaczną rządzić prawdziwe półgłówki :(. A jeśli chodzi o "patologię, korupcję, cwaniactwo i złodziejstwo", to w pełni ja i moi znajomi, doświadczyliśmy tych "zalet" podczas rządów jednej partii, na którą zapewne będziesz głosował :(. Mikrokasetę z nagraniem: "Ch_j mi zrobicie, bo jestem najbliższym kolegą Krzaklewskiego" przechowuję do dzisiaj :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajzel panujący w Polsce będzie panował i nikt tego nie z mieni. to sprawa myślenia, mentalności Polaków. pis jak był u władzy też poumieszczał wszedzie swoich lud******ażdej spółce pracowały żony, dzieci i rodzinki polityków. było dokładnie tak jak teraz ale dodatkowo doszło oszołomstwo religijne,otaczanie się kapłanami, rydzykami Polska stała się otoczoną wrogami fortecą i cały świat wg pisiaków na nas dybał. nie pamiętasz? krótką masz pamięć. wtrącanie się prezydenta w nie swoje sprawy, wszystko podporządkowane jednej "słusznej" idei i CBA tropiące wszystko i wszystkich a szczególnie przeciwników politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mikrokasetę z nagraniem: "Ch_j mi zrobicie, bo jestem najbliższym kolegą Krzaklewskiego" przechowuję do dzisiaj smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ." x Poplułam monitor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegnam i ja :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>proszę was!!! pracodawcy, nie traktujcie pracobiorców, ( młotek, srubokręt ), jak niewyksztalcony motłoch, jak sprawnych inaczej intelektualnie. ten, który zalozył firmę, nie jest z automatu bogiem, panem świata. szanujcie pracowników, ludzi równie dobrze, albo i lepiej wyksztalconych od was. to i was uszanują, i będą pracować dla was ze wszystkich sił...<<< Wybacz, ale dla każdego rozumnego pracodawcy, pracownik jest narzędziem, takim samym jak młotek, wiertarka, czy samochód. Mądry pracodawca tym różni się od głupiego, ze dba o swoje narzędzia, czyli o pracowników i dlatego może polegać na nich przez wiele lat :) :) :). Wśród narzędzi kupowanych w sklepie zdarzają się egzemplarze uszkodzone :(. Takie narzędzie można często wymienić lub naprawić w ramach gwarancji. Nie nadającego się do niczego, głupiego i roszczeniowego pracownika, żadna gwarancja niestety nie dotyczy :(, za to przepisy prawa pracy sprawiają, że takiego głąba zwolnić nie można i trzeba ciągle do roszczeniowego debila dopłacać :(. To z tego powodu pracodawcy boją się podpisać umowę o pracę i najczęściej poznają pracę potencjalnego pracownika zlecając mu jakieś roboty w ramach umowy zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto na tyle sie gozi??desperat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby wczuć się w połozenie pracownika, niektórzy pracodawcy powinni zbankrutować. do jedych gaci i koszuli...wtedy zrozumieliby podstawową prawdę- ze nic nie trwa wiecznie, dobrobyt też:) więcej pokory biznesmeni, jedyną stałą w zyciu jest zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>aby wczuć się w połozenie pracownika, niektórzy pracodawcy powinni zbankrutować. do jedych gaci i koszuli...wtedy zrozumieliby podstawową prawdę- ze nic nie trwa wiecznie, dobrobyt też więcej pokory biznesmeni, jedyną stałą w zyciu jest zmiana<<< Ale z ciebie KRETYN :(. x Jak prowadzenie firmy oznacza dla Ciebie automatycznie dobrobyt, to dlaczego sam firmy nie założysz? x Nie rozumiesz nawet tego, że dla właściciela firmy w Polsce, tzw. bankructwo oznacza długi, które będą musiały spłacać jeszcze jego wnuki. Typowe myślenie ROBOLA bez wyobraźni :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pis walczył z korupcją, drogi biznesmenie. skoro pasuje ci mętny staw, to nie ma o czym dalej pisać...nie zgodzę się nigdy z uprzedmiotowieniem pracownika. człowiek jest czlowiekiem, a nie srubką, czy młotkiem, czy tez innym narzędziem. nawet jak czasowo gorzej, mniej wydajniej pracuje, to nadal jest człowiekiem. srubkę, zepsuty śubokręt możecie wywalić do śmietnika, ale nie człowieka. moze przez takie odhumanizowanie dzieje się w polsce tak, jak się dzieje? zyczę tym wszystkim od śrubek, by też zostali kiedyś zardzewiałą srubką. nienadającą się nawet na złom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aby wczuć się w połozenie pracownika, niektórzy pracodawcy powinni zbankrutować. do jedych gaci i koszuli...wtedy zrozumieliby podstawową prawdę- ze nic nie trwa wiecznie, dobrobyt teżusmiech.gif więcej pokory biznesmeni, jedyną "stałą w zyciu jest zmianausmiech.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx aby wczuc sie w polozenie pracodawcy, niektorzy pracownicy powinni zalozyc firme, zajac sie "bysnesem", placic ZUS-y, podatki, liczyc koszty- bo z liczeniem zyskow to juz jest problem:-D ...wtedy zrozumieliby podstawowa prawde, ze nic nie trwa wiecznie, a punkt widzenia zalezy od siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>pis walczył z korupcją, drogi biznesmenie. skoro pasuje ci mętny staw, to nie ma o czym dalej pisać...<<< Ja nie napisałem, że to robił PiS :D :D :D. Nie mam ochoty walczyć z Wami w sądzie :D :D :D. x >>>nie zgodzę się nigdy z uprzedmiotowieniem pracownika. człowiek jest czlowiekiem, a nie srubką, czy młotkiem, czy tez innym narzędziem. nawet jak czasowo gorzej, mniej wydajniej pracuje, to nadal jest człowiekiem. srubkę, zepsuty śubokręt możecie wywalić do śmietnika, ale nie człowieka. moze przez takie odhumanizowanie dzieje się w polsce tak, jak się dzieje? zyczę tym wszystkim od śrubek, by też zostali kiedyś zardzewiałą srubką. nienadającą się nawet na złom....<<< Biedny, ograniczony zwolenniku PiS :( : Ty potrafisz obsługiwać młotek, tak by nie zardzewiał i rączka mu nie przegniła, a dobry pracodawca potrafi tak "obsługiwać" pracownika, by ten czuł się dowartościowany i z firmą związany :). Dlatego ty pracujesz młotkiem, a dobry pracodawca pracuje ludźmi :). Nie potrafisz zrozumieć różnicy miedzy czasową niedyspozycją pracownika, a jego kompletną nieprzydatnością do jakiejkolwiek pracy. Ty mylisz cel działania firmy, z celem działania państwa. To państwo ma zadbać o człowieka, gdy przestanie nadawać się do pracy, a nie firma. Na to m.in. firma płaci podatki i składki. Uważasz, ze uczciwe jest utrzymywanie w firmie NIEROBA, na którego lub za którego, pozostali pracownicy muszą pracować? Ja wiem, na czym to polega, a Ty nie potrafisz sobie tego wyobrazić :(. Dlatego Ty pracujesz młotkiem, a ja pracowałem ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisalam się kilka razy w temacie, i milo mi, ze tak obszernie mnie cytujecie.:):) nie, nie pracuję mlotkiem, chyba, ze wieszam obraz na ścianę, ale i do tego uzywam elektrycznej wkrętarki. z kołkiem rozporowym, by pewnie siedziało:) obserwując znajomych, biznesmenów od lat, ani razu nie usłyszałam, ze im się dobrze wiedzie, ze są zadowoleni. stale tylko narzekają... kurczę, skad te wypasione chaty, auta, kosmetyki i szmaty? zeby byla jasnosc- nie zazdroszczę:) jak kogos stać, czemu nie? tylko skąd to kwękanie? rozumiem niskie place pracowników niewykwalifikowanych, ale tych wykształconych, fachowców? tacy nie są śrubkami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tata jest fachowcem elektrykiem i po 40 latach pracy zarabia tyle że byście nie uwierzyli... ludzie co dopiero zaczynają pracę tyle zarabiają... a jego szef wcale nie jest biedny, po prostu go wykorzystuje. Nienawidzę tego kraju coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>rozumiem niskie place pracowników niewykwalifikowanych, ale tych wykształconych, fachowców? tacy nie są śrubkami<<< Każdy jest tylko śrubką i Ty i ja :). Płaca powinna być adekwatna do pracy. Nawet człowiek po zawodówce może uczciwie i dobrze zarobić. Mój znajomy z kilkoma zaufanymi robotnikami, stawia piętrową chałupę W GÓRACH, w niecałe pół roku. Jak widzisz kilku ludzi wykonuje krócej więcej pracy, niż spora brygada. Jego ludzie zarabiają po 3...5 tys na rękę i na ciężką pracę u niego nie narzekają :). Także wynagrodzenie absolwenta uczelni nie powinno być uzależnione jedynie od dyplomu, ale też od tego, co taki pracownik potrafi SAM wykonać. Niestety w ostatnich latach pojawiło się na rynku pracy pełno niekompetentnych, roszczeniowych przygłupów, którzy uważają, że kasa należy im się za samo skończenie (często prywatnej) uczelni :(. x Zatrudnij pracowników :D, to zrozumiesz problemy o których piszemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06- jesli twój tata ma 40 lat doświadczenia i podłego szefa niech to rzuci, w czym problem ? niech założy własną firmę, działalnośc gospodarczą i reklamuje swoje usługi w necie, wyrobi wizytówki a może niech weźmie udział w przetargach w czym widzisz problem ? powiedz dlaczego tego nie zrobi ? jesli to za duże koszty to pomyśl że ten pracodawca te koszty ponosi, płaci podatki , zatrudnia księgową, jeśli coś będzie nie tak to fiskus go wykończy jak wykończył przedsiębiorcę Kujawę. Bierz los w swoje ręce i działajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>mój tata jest fachowcem elektrykiem i po 40 latach pracy zarabia tyle że byście nie uwierzyli... ludzie co dopiero zaczynają pracę tyle zarabiają... a jego szef wcale nie jest biedny, po prostu go wykorzystuje. Nienawidzę tego kraju coraz bardziej.<<< To dlaczego pracuje za takie pieniądze? Akurat dobry elektryk znajdzie pracę bez problemu. Wiem, bo mam kolegę elektryka, któremu swojego czasu prowadziłem jego własną firmę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×