Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

EWA 33333 czy ty możesz chociaż raz odpowiedzieć na jakiś temat bez wymądrzania?

Polecane posty

bardzo dużo powiedziałam, wystarczy sprawdzić ilość postów a wytknęłam debilizm setkom kafaterianek, więc powodów są setki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaaaaaaaaaa
Ludzie,dajcie spokój tej chyba już 42 letniej kobiecie. Nie widzicie,ze ona jest uzależniona od kafeterii.Co zrobi,co kupi etc . na kafeterii ogłasza. Żal mi takich ludzi,którzy piszą,ze niby mają mnóstwo znajomych,przyjaciół,zgraną bliską rodzinę a ze wszystkim,nawet drobnostka muszą podzielić się w necie ,obcym ludziom. Wystarczy wygoglować jej nick z dopiskiem kafeteria, i jeszcze jeden,który kiedyś używała i można zobaczyć,że ona od rana do nocy nadaje.Podejrzewam,że często używa neta w tel.aby na kafeterii wejść i poinformować co w danej chwili zrobiła,co kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 :) i nigdy nie napisałam że mam mnóstwo znajomych i przyjaciół i nie mam neta w telefonie, bo mam tel. tradycyjny na klawisze bez netu także, koleżanko, słaby ten twój wywód, słaby jak herbatka minutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaaaaaaaaaa
Ewa333333,wybacz,ale kiedyś broniłaś się przed podobnym postem z mojej strony,to było lata wstecz i pisałaś o tym,że masz sporo znajomych,przyjaciół i prowadzisz ciekawe życie towarzyskie. Oj kobieto,pamięć Cię zawodzi.Tyle tych postów i na tym i na innym nicku napisałaś,ze już nie wiesz co w nich zamieściłaś,a tak się szczyciłaś parę lat temu podzielnością uwagi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisko, wybacz, ale pleciesz trzy po trzy, jak większość debilek tutaj, więc sory, ale nie skomentuję więcej twoich wypocin, bo idę spać jutro wstaję rano do pracy i chcę sie wyspać koszmarnych snów, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten pasierb to jeszcze z wami mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miej swoje zdanie to krowy cię zjedzą :D takie mięsożerne te krowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa a to prawda ze uprawiałaś seks z pasierbem czy tam kuzynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mówi, że prawda...i ma nawet płód konserwowy z tej schadzki...ja pierdolę, co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza,a ty mimo uplywu lat NIC mądrzejsza i dojrzalsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym plodem w sloiku to juz perwersyjne fantazje.Ewcia chyba znowu dzis pochlala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaaaaaaaaaa
Ewa33333.niestety ale nie plotę głupstw.A i nadal piszesz sorry przez jedno r i chyba aha piszesz nadal przez ch :-) PS.Nerwy Cię już poniosły za bardzo,że musisz ludzi od debili wyzywać? Kobietko,debilka jesteś Ty bo bardzo dużo o sobie napisałaś przez lata klikania tutaj.A czy prawdę, czy nie to tylko Ty o tym wiesz,ale nawet jak zmyślasz na swój temat ,to robisz to przeciw sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pieszę sory przez jedno er - jestem ewą ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten pasierb to byl wtedy prawikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaaaaaaaaaa
allium,hm,niezbyt bystra jesteś zadając pytanie o to czy pisząc sorry przez jedno r jesteś Ewą. Nie wiem ,bo może akurat masz na imię Ewa,może akurat jesteś tą Ewą 333...tylko piszesz także pod innym nickiem,ale nie sadzę aby tak było,więc jak możesz być tą Ewą 333...jeżeli nie piszesz pod jej zalogowanym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu macie pokaz, wyzywa innych na kafe od analfabetów a sama nawet aha nie potrafi napisać poprawnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli Ewa 333 ma jeszcze kilka innych nickow to kiedy ona ma czas dla siebie? Non stop na necie? Choroba umysłowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawia błędy a sama pisze: tą firankę, te dziecko....litości.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×