Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

W przyszłym tygodniu odbędą się w Polsce 24 koncerty metalowe.Co o tym sądzicie?

Polecane posty

W tym 7 koncertów Christ Agony- legendy polskiego black metalu, a także koncerty takich grup jak m.in Black Label Society, Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Mord`a`Stigmata i Alastor. Czy bardzo was przeraża, że scena metalowa w Polsce działa na taką dużą skale i czy bardzo boicie się tego że na tych wszystkich koncertach bedzie szerzony satanizm, i jakie egzorcyzmu planujecie odprawiać by oddalić satanistyczne zagrożenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, niech chore bydło zbiera się w odseparowane stada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na dosyć wielu, to ty nie byłes, moon, skoro uważasz, ze metalu nie słuchają ludzie po 30 i oskarżasz mnie o "mitomanienie", gdy ci opowiadam, że na niektórych koncertach osoby po 30 stanowią większośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I po co znowu zaczynasz drążysz niewygodny temat magicznej 30-stki i metalu? Nie o tym dziś rozmawiamy." Bo pieprzysz tak skrajnie niezgodne z rzeczywistością głupoty, że chce mieć wreszcie tą satysfakcje byś się przyznał do pełnej porażki :) Starzenie się publiczności na koncertach metalowych to zauważalny fakt, osoby poniżej 16 roku życia na większości obecnych koncertów to rzadkośc, za to jest zwykle masa 30 latków. "Pokaż jakiś bilet, jeśli jesteś prawdziwą fanką metalu i zasuwasz po koncertach to kolekcjonujesz takie rzeczy" Tak, na pewno będe robiła zdjęcie biletom dla jakiegoś przygłupa z internetu :) Nie zalezy mi na tym, by ci coś udowodnić, to dla ciebie najwyraźniej pobyt na koncercie metalowym jest niesamowitym wydażeniem, które jest praktycznie niemożliwe :P Wiesz, nawet jakbym nie miała znajomych i byłą chorobliwie niesmiała, to i tak nie byłby to problem, bo na koncerty chodziłabym sama i starała się nawiązać jakieś znajomości po piwku, które zwieksza odwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz krótką pamięć, lub ku czemu się skłaniam od dawna zwyczajnie trollujesz, a koncerty metalowe o których n*******lasz 24/7 oglądasz jedynie na youtube. " Pudło, nie oglądam koncertów na youtube. Zwykle mnie nudzą, a atmosfery dobrego koncertu na żywo nic nie odda. I zrozum wreszcie, ze pójście na koncert metalowy jest bardzo proste. Szukasz towarzystwa, kupujesz bilet w empiku albo media markt i w odpowiedni dzień idziesz/jedziesz. Nie ma w tym absolutnie nic niesamowitego, ani trudnego, dziwaku :D "Daj mi 5 min, zaraz odświeże c***amięć Kamilko" czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Wydazeniem xD dalej nie czytam, analfabetka p********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, ze później odwołałeś to przyznanie się do błędu, pisząc coś o poczekaniu 5 lat na wyrośnięcie z "niesłuchalnej muzyki z młodości" zresztą oficjalnego i pełnego przyznania mi racji nigdy nie było, było w tonie ironicznym, brzmiało mniej więcej tak "no dobrze, na razie przyznam ci racje, może nie wszyscy jeszcze wymarli" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia to dziewica pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że brudasy będą miały uciechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×