Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy powiedzieć pracodawcy ze jestem w ciazy?

Polecane posty

Gość gość

Jestem na początku 5tyg. Pracuje fizycznie, musze podnosić dosyć cieżkie kartony z towarem. Obawiam sie ze wszyscy stwierdza ze uciekam na l4 bo mi sie pracować nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie martwisz? Ja pracuje w duzym markecie i u nas KAZDA ciezarna pracownica zmyka na L4 miedzy 5 a 8 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez poszłam na l4 w 5 tygodniu ciąży i zaraz na dniach rodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam bardzo fajną i ciekawą pracę i ukrywam ciążę, bo zaraz będą mi kazać iść na zwolnienie. Jestem w 10 tc, ale planuje jeszcze długo popracować. Z pierwszym dzieckiem pracowałam do 7 miesiąca. co wy robicie tyle czasu na zwolnieniu? Zwariował bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
a pracujesz na jaką umowe? na czas nieokreslony czy okreslony? bo jak n aokreslony i powiesz przed ukonczeniem 3msc to mogą ci nie przedłużyc umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
to znaczy dokladniej napisze-mopga ci nie przedłużyć jesli pracujesz na czas okreslony i umowa konczy ci się przed ukonczeniem I trymestru i pracodawca dowie się o ciaży to moze ci nie przedłużyc umowy jesli ciaza nie bedzie miala skonczonych 3 msc. A jesli umowa konczy ci sie gdy bedziesz miala skonczony 3ci msc to nie musisz się martwic bo od 3msc maja obowiazek przedłuzyc do dnia rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszla na zwolnienie. Ja mojej szefowej powiedzialam o ciazy w 7 tyg i deklarowalam sie ze chce pracowac jak najdluzej a ona mnie zaczela straszyc ze mnie zwolni to dlugo nie myslac poszlam na zwolnienie ale to tak ode mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowę mam na nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 4 tc jestem na zwolnieniu. Ale przez to ze 2 razy poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58

Dziewczyny, ja pracuje w laboratorium chemicznym. Prawdopodobnie jestem w ciąży, czekam na usg. Boje się, że praca z odczynnikami mogę zaszkodzić. Co więcej, czasem muszę pobrać próby np z 25 kg worka.

Boje sie za wcześnie powiedzieć, ale z drugiej strony ciąża jest z in vitro i sie martwię czy nie zaszkodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58

Dziewczyny, ja pracuje w laboratorium chemicznym. Prawdopodobnie jestem w ciąży, czekam na usg. Boje się, że praca z odczynnikami mogę zaszkodzić. Co więcej, czasem muszę pobrać próby np z 25 kg worka.

Boje sie za wcześnie powiedzieć, ale z drugiej strony ciąża jest z in vitro i sie martwię czy nie zaszkodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.03.2015 o 18:31, Gość gość napisał:

Jestem na początku 5tyg. Pracuje fizycznie, musze podnosić dosyć cieżkie kartony z towarem. Obawiam sie ze wszyscy stwierdza ze uciekam na l4 bo mi sie pracować nie chce..

Ludźmi się nie przejmuj, bo zawsze coś powiedzą. Jedni stwierdzą, że się obijasz, a inni będą się dziwić, że w ciąży chcesz chodzić do pracy. Patrz na swoje samopoczucie i bezpieczeństwo. W pracy fizycznej wczesne zwolnienie jest moim zdaniem jak najbardziej uzasadnione.

Dnia 28.04.2019 o 20:03, Gość Ilona58 napisał:

Dziewczyny, ja pracuje w laboratorium chemicznym. Prawdopodobnie jestem w ciąży, czekam na usg. Boje się, że praca z odczynnikami mogę zaszkodzić. Co więcej, czasem muszę pobrać próby np z 25 kg worka.

Boje sie za wcześnie powiedzieć, ale z drugiej strony ciąża jest z in vitro i sie martwię czy nie zaszkodze

Na twoim miejscu zaraz po potwierdzeniu bym powiedziała i jak najszybciej starałabym się o zwolnienie. Jak z in vitro, to na pewno wiele przeszłaś starając się o dziecko i o taką ciążę szczególnie trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×