Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilou

Grupa dla zadłużonych. Pomoce i porady

Polecane posty

Gość kot Grzegorz
dlatego własnie e-kancelarie mają lepszą pozycje względem małych dłużników wiadomo że jak ktoś ma dług 2.000 to nie będzie płacił na prawnika połowy tej sumy. Jeśli są tylko w stanie własnie takim ludziom pomoc to maja moje pełne poparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ,ze e-kancelarie maja zasięg na całą Polskę tak więc im się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę ,że restrukturyzacja zadłużenia. Wakacje kredytowe i inne rozwiązania można zastosować, jako pomoc dla osób zadłużonych. Plus to ,że jeszcze można wykorzystać darmowa poradę przez telefon lub czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mogę zaproponować, usługę Twój prawnik, Jest to 3 miesięczna usługa prawna polegająca na negocjacjach z wierzycielem w imieniu Klienta , nowych warunków spłaty zadłużenia. Kancelaria lexperto bierze na siebie cały proces oddłużania. Przeprowadza analizy prawne i finansowe. Prowadzi w imieniu klienta polubowne negocjacje z wierzycielami w celu uzyskania ugody w spłacie. Restrukturyzacja zadłużenia - Wakacje kredytowe obniżenie oprocentowania. Wskazanie uchybień prawnych dokonywanych przez wierzyciela. Wskazywanie możliwości uniknięcia zajęcia komorniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze dobrze ale jaki jest koszt takiej usługi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o cenę takiej usługi to jest to uzależnione od sprawy jaką mamy . Czy jest to jedna procedura prawna czy złożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaper
Korzystałam z e-kancelarii lexoerto dora i rzetelna pomoc specjalistów z dziedziny bankowości i finansówi restrukturyzacji zadłużenia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikahej
Ja mam problem z nakazem , które dostałam z Sądu nie wiem o co chodzi i gdzie sie udać aby nie ponieść dużych kosztów takiej sprawy . Co mi możecie doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Ile masz dni na odwołanie się od tego nakazu? Na dole pisma powinno być to określone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz co to za pismo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weonikahej
Jest to nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla. Czas 2 tygod, na wniesienie zarzutu do Sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie zastanawiaj i działaj szybko , czas Cie goni , może się uda coś zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztoftomek
ORZECZENIE: nakaz zapłaty TREŚĆ: W nakazie zapłaty nakazuje się pozwanemu, żeby w ciągu dwóch tygodni od doręczenia tego nakazu zaspokoił roszczenie w całości wraz z kosztami albo w tym terminie wniósł sprzeciw do sądu. ŚRODEK ZASKARŻENIA : sprzeciw od nakazu zapłaty . TERMIN DO WNIESIENIA: 2 tygodnie od daty doręczenia nakazu zapłaty Pozwanemu OPŁATA SĄDOWA: brak ! (zaleta dla Klienta) SKUTEK WNIESIENIA SPRZECIWU: - nakaz zapłaty traci moc, nie wszczyna się postępowania egzekucyjnego, brak komornika - sąd wyznacza termin rozprawy i sprawa toczy się od początku !!!! . MOŻLIWOŚĆ PRZYWRÓCENIA TERMINU: 7 dni od daty dowiedzenia się przez Klienta o postępowaniu, np. od Komornika Pozdr, Życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy sprawa została skierowana do e-sądu czy normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikahej
Prawa jest w Sądzie Okręgowym w Warszawie, Wydz,I Cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
W takim razie napisz odwołanie, a jeśli nie wiesz jak to zleć komuś lub kancelarii. Tylko pamiętaj o terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie bik
Jak usunąć się z BIKu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilou
Masz spłacone długi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie bik
Nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilou
Sprawa wygląda tak. Musiałbyś pobrać wyciąg z BIK, tam chyba ileś się za to płaci bodajże symboliczną złotówkę i potem pójść z tym do jakiejś kancelarii. Raport możesz pobrać ze strony w pdf'ie i wysłać do lexperto, zadzwoń i dowiedz się co i jak. Ewentualnie nie wiem czy proxima się tym nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie bik
Czyli wykreślą mi te zadłużenia, które uregulowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
tak, jeśli masz spłacone długi to czyszczenie BIKu to formalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilou
Niekoniecznie formalność, bo w prawie masz tak, że mogę twoje długi trzymać w tym raporcie do 5 lat, nawet jak uregulowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie bik
Serio bym musiał czekać do 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Witaj w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościołak
Dlatego najlepiej jak najszybciej reagować i wydać nawet te parę zł ale mieć problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatamedera
Ja mam problem z chwilówkami ma ich pięć , i obecnie już się tak zapętliłam z kasę ,że ich nie spłacam tylko przedłużam. Teraz mam jeszcze dodatkową pracę na umowe zlecenie ale płacą mało więć na spłatę nie wystarczy co tu robnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorrrro
Z chwilówkami jest o tyle problem że wakacje kredytowe ci odpadają. Nie wiem czy jest możliwość zmniejszenia rat w przypadku chwilówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
"Kredyty dla zadłużonych" to nic innego jak popadanie w większe długi. Nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×