Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilou

Grupa dla zadłużonych. Pomoce i porady

Polecane posty

Gość marta1414
Co mam zrobić gdy nachodzi mnie firma windykacyjna? Wydzwaniają itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Skoro masz zadłużenie (napisz gdzie) to jest to normalny proces, że wierzyciel żąda spłaty i wykorzystuje do tego firmę windykacyjną, albo dług został sprzedany takiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Home Rentier Legal Advisors
gość 01 długi sprawdzisz u każdego wierzyciela, idziesz lub dzwonisz do banku i oni wyświadczą CI zaświadczenie na ile w tym momencie jesteś zadłużona, co do adresu do pism to też nie problem, wystarczy podać w działach windykacji nowy nr. wysyłki. Jeśli masz kredyty hipoteczne, koniecznie sprawdź dział III i IV Księgi wieczystej, czy tam nie ma już wpisów komorniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagasss
a co jeśli mam już 2 chwilówki i bank nie chce mi udzielić kredytu. Z czego mam to zapłacić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otykocz
Jeśli chodzi o chwilówki to można spłacać sumy takie jakie możemy w danej chwili i pisać na poczet spłaty raty. Zawsze to jakaś podkładka i dobra wola osoby zadłużonej ,że czyni kroki aby zmniejszyć to zadłużenie. Mam nadzieje że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagasss
Dzięki, zgłosiłem kredytodawcy to co mi podpowiedziałeś. Jest trochę lepiej ale do dobrego daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety powinny dac ogloszenia w internecie najlepiej w innym miescie swiadczyc uslugi seskualne. To naprawde oplacalne i szybko mozna wyjsc na prosta. Zaczac od aut a potem mozna wynajac mieszkanie i ochroniarza iprzyjmowac klientow w domu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorrrro
niski poziom poziomów niskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Dużo wyniosłeś od mamusi z rodzinnego domu skoro masz takie pojęcie o puszczaniu się za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaanna
Doradzam aby nie brać na siebie chwilówek ani innych pożyczek. Unikać parabanków i podobnych instytucji. Zacząć oddłuzanie i powoli wychodzić z długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam taki problem, zmarla moja mama i miala kredyt w Milenium i karte oraz chwilowke. Z chwilowka bez problemu, splacilo ubezpieczenie. Milenium nie odpowiada, ale podobno karta nie jest wogole ubezpieczoan od smierci. Ten dlug wtedy na mnie przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Home Rentier Legal Advisors
Jeśli przyjmiesz spadek to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zasięgnąć porady prawnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady prawne Kancelaria lexperto 22-101-33-13. Działa na całą Polskę. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Atrakcyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś w sprawie spadku . Jeśli przyjmujesz spadek to w sądzie czytaj dla Ciebie kilka form przyjęcia tego spadku. Wybierasz jedną z możliwych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayawera
Doradzam wakacje kredytowe i inne możliwe rozwiązania w restrukturyzacji zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikleno
ja mam pytanko w sprawie nakazu zapłaty z referendarza sądowego. Czy takie może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonjanek
Może być oczywiście Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym działa przez referendarz sądowy na wskutek pozwu wniesionego przez wierzyciela nakazuje pozwanemu aby zapłacił daną kwotę , która jest przysądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Przed długami nie da się uciec - niestety. Prędzej czy później firmy się upomną o swoje czy to poprzez firmy windykacyjne czy przez komornika. Ostatnio dowiedziałam się, że osoby zadłużone mogą szukać pomocy w https://wyjsczdlugow.pl/ Firma pomaga ugadać się z wierzycielami, zabezpiecza majątek na tyle na ile jest to możliwe i pomaga spłacić wszystko w jak najszybszym terminie. Moim zdaniem takie rozwiązania są najlepsze bo człowiek wie na czym stoi a pozostawiony samemu sobie często bierze kolejne kredyty na spłatę poprzednich i tak koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez miałam długi ale udało mi się jakoś z nich wyjśc, zainwestowałam całe oszczędności plus spadek po babci na firme, ale niesesty kontrahenci mnie oszukali i prawie wyladawałam na ulicy. Jeśli chodzi o prawo gospodarcze to naprawde warto skorzsytac z profesjonalnych porad prawnych .mi duzo pomogła ta kancelaria adwokacka z Chorzowa http://www.kancelaria-mrozek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie rozmawiałam z lexperto... naprawdę jesteś rzetelni i profesjonalni... szkoda tylko że w kliencie widzicie kasę, straszycie klienta i kłamiecie ze jest w jeszcze trudniejszej sytuacji niż myśli. super, na prawdę. zatrudnijcie jeszcze z 20 studentów do spamowania to może w całym internecie będziecie tacy świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Niestety coraz więcej osób ma długi... W takiej sytuacji na pewno nie należy unikać wierzyciela tylko szczerze porozmawiać, to tez człowiek i na pewno postara się pójść nam na rękę na tyle na ile jest to możliwe. Ostatnio trafiłam na http://blog.kredytinkaso.pl/2211-wierzyciel-puka-do-drzwi-schowac-sie-a-moze-otworzyc-i-porozmawiac jest tam sporo przydatnych informacji jak postępować gdy do drzwi zapuka wierzyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam pożyczki społecznościowe - chociażby zajrzyj sobie na stronę internetową www.szybkigrosz.pl . Po prostu umieszczasz na tej stronie wniosek, podajesz procent jaki jesteś w stanie zaakceptować, a potem zgłaszają się do Ciebie inwestorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze prawnik, ktory posluzy rada dla zadluzonych? :) no nie oszukujmy sie, miec dlugi w Polsce to skazanie samego siebie na komornika i strach, wiec chyba lepiej to jakos zalatwic - polecam www.twojakancelaria.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onejgda
Ja miałam problem i potrzebowałam porady prawnej, więc się zgłosiłam do TelePapugi, przez telefon się wszystkiego dowiedziałam, znalazłam ich w necie. Bardzo fajna inicjatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sprawa zajdzie już gdzies daleko i będziesz w beznadziejnej sytuacji, to polecam kancelarie adwokacką www.adwokat-dudek.pl , tam swiadczą kompleksowe usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesławWszywka
Posiadanie długów to nie tylko obciążenie materialne, ale także psychiczne. Zazwyczaj osoby zadłużonej nie stać na profesjonalną pomoc prawną, czasem też ukrywa zobowiązania przez rodziną. Te wszystkie czynniki sprawiają, że dłużnik czuje się pozostawiony sam sobie i stawia nieporadne kroki, które prowadzą do jeszcze większego zaostrzenia się problemów. http://trafficmonsoonteam.pl/2017/06/05/porady-dla-osob-zadluzonych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama miałam problem akurat z chwilówkami. Kiedy już nie wiedziałam co robić, przyjaciel poradził mi firmę oddłużeniową, która mnie uratowała i dzięki nim mogłam normalnie żyć.

Jeśli nie umiesz wygrzebać się z chwilówek i kredytów, napisz na oddluzanie.alfa@gmail.com 

Najpierw wypełnia się jakąś ankietę, a później przesyłają Cię do eksperta, naprawdę warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×