Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilou

Grupa dla zadłużonych. Pomoce i porady

Polecane posty

Dzień dobry, Dokładnie tak, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie internetowej BIK i uzyskasz bezpłatny dostęp do Konta Próbnego :) Pozdrawiam, eRzecznik BIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Swoją drogą bardzo dobra inicjatywa ze strony BIK. Przez 60 dni ma się dostęp do raportów z tego co rozumiem. Kiedyś trzeba było uiścić opłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajomen
Super opcja muszę ją sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim raporcie znajdują się wszystkie moje zobowiązania itp.? Czyli miałabym wgląd dokładnie w to samo co bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilou
Taki raport zawiera podsumowanie twoich rachunków kredytowych, wykaz banków, które sprawdzały Cię w bazie BIK i które udzieliły Ci kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami warto korzystać z fachowych porad prawnych z konsultacji , która jest szeroko proponowana w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w tym raporcie miałabym podane, który bank co i dlaczego o mnie sprawdzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaserri
Ja korzystałam z porady z konsultantem prawnym przez czat , bardzo dużo dała mi taka porada już wiem w jakim kierunku mam działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilou
@gość tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lak
Czy ktoś z was orientuje się kiedy wchodzą nowe przepisy odnośnie dziedziczenia długu wraz z spadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajomen
znam forum-kredytowe niestety bardzo często serwer jest przeciążony.. ale po za tym mają bardzo fachową pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinajass
Ja ze swojej strony doradzam e- kancelarie , które są tańsze a działają szybko i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytawell
Ja miałam problem z komornikiem. Cz komornik pobiera opłatę egzekucyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidodell
Komornik pobiera opłatę egzekucyjną w każdej sprawie oddzielnie. Wysokość takich opłat uzależniona jest od przewidywanego nakładu pracy podczas przeprowadzanych czynności egzekucyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobieranie opłaty komornika pomimo umorzenia postępowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 8 marca 2013r. (III CZP109/12) uznał, iż komornik ma prawo do wynagrodzenia nawet w sytuacji, kiedy postępowanie zostało umorzone z powodu utraty mocy nakazu zapłaty. Jeżeli zatem na wniosek wierzyciela zostanie umorzone postępowanie, którego przedmiotem był nakaz zapłaty, a który utracił moc po wszczęciu egzekucji to od dłużnika będzie pobrana odpowiednia kwota tytułem kosztów postępowania egzekucyjnego na rzecz komornika oraz wierzyciela. Wynika z tego niejako zasada odpowiedzialności dłużnika za koszty egzekucji niezależnie od sposobu zakończenia postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adampewny
Zawsze jest dobrze trzymać rękę na pulsie sprawdzać i czytać dokładnie pisma jakie nam przesyłają . Nie odkładać na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie i pamiętać ,że mamy na nie 7 lub 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie trzeba zwracać uwagę na pisma o nakazie zapłaty w postępowaniach upominawczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jak mieszka się gdzie indziej i polecone przychodzą na adres zameldowania i po 2 awiso dokumenty są zatwierdzane jak odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was może mi polecić jakieś dobre forum dla dłużników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
forum-zadluzonych.pl forumprawne.org comperia.pl/forum kredythipotecznyforum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Home Rentier Legal Advisors
Jeśli ktoś ma spore problemy z kredytem hipotecznym, a w zasadzie jest przed licytacją to zapraszam na rozmowę do nas, może uda wypracować nam się jakiś scenariusz wyjścia z problemu. www.homerentier.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenkaa
Szczerze polecam forum-zadluzonych.pl sama miałam wezwanie od komornika i nie wiedziałam co mam zrobić założyłam temat i już następnego dnia dostałam porady dzięki którym udało mi się na czas zatrzymać machinę komorniczą Świetne miejsce dla laików w trudnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, zachęcam do korzystania z tematycznych forów. Naprawdę można uzyskać sensowne porady co zrobić krok po kroku lub ewentualnie odkopać jakiś stary temat gdzie ktoś miał podobną sytuację co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×