Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laurunia121

Odchudzanie i Moje Eksperymenty

Polecane posty

Gość gość
Jesli juz o suplementach mowa to najlepsze są multisuplementy takie jak właśnie CGA800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że coś jest popularne TO NIE ZNACZY ŻE JEST DOBRE. Ja się już na popularnych środkach przejechałam. Ostatni raz postanowiłam zaryzykować i spróbowałam takiego nowego środku Foskolin. Jak narazie jestem zadowolona w końcu chyba trafiłam na coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czasie nie ma co oszczędzać. Najlepiej to zacząć dbać o siebie i ćwiczyć. Podczas wysiłku fizycznego (a wiadomo do pracy też trzeba chodzić) trzeba dostarczać organizmowi odpowiednich rzeczy i jakoś się wspomagać. Ja stosuje taką odżywkę Formexplode. Pomaga mi zachować energię i pomaga w efektach odchudzania. Warto w coś takiego zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ćwiczę ale stosuje zwykłego suplementu na odchudzanie Forskolin. Generalnie po roku zrzuciłam 18 kilo, teraz pracuje nad utrzymaniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 kilo to bardzo ładny wynik i jestem w stanie w niego uwierzyć a nie że koś pisze że schudł 60 kilo w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że po operacji wycinania tłuszczu. Ja chudłem 10 kilo w dwa miesiące z treningami i Forskolinem ale się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo forskolin jest całkiem dobry. Bardzo miło wspominam odchudzanie się z tym suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dałam się namówić na ten forskolin w tabletkach i jak na razie jakoś nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie :) Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich dziewczyn które są w trakcie odchudzania albo dopiero je zaczynają. Musicie wierzyć w siebie stosować się do zasad i brać regularnie Forskolin i na pewno osiągniecie to o czym marzycie czyli spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zawsze coś robić oprócz brania tabletek. Podpisuje się pod tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował już ktoś tych plastrów Catch Me Patch Me? W sumie brzmi to sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je teraz zamawiam po wypłacie (za jakieś 2 tygodnie). Moge potem dać znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem przez ostatnie 2 lata różne środki. Catch Me Patch Me wypadły całkiem nieźle. Zrzuciłem na tym 15 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są te plastry na odchudzanie? Na jakiej zasadzie to działa w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×