Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laurunia121

Odchudzanie i Moje Eksperymenty

Polecane posty

Gość Tamara768
Mi siostra poleciła Lipocut. Nie wierzyłam w takie rzeczy, ale teraz wiem, że nie wszystkie to oszustwa. Lipocut faktycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ufam jednak sprawdzonym produktom takim jak zielona kawa. Naturalna i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zielona kawa jest bardzo fajna. Pamiętam jak sama byłam zaskoczona jej działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojego doświadczenie mogę polecić suplement diety http://www.e-odchudzanie.com.pl/raspberry-ketone.html , czyli ketony malinowe, zwiększają metabolizm co powoduje szybsze spalanie tłuszczu. Na mój organizm ten suplement działa bardzo dobrze i nie wywołuje skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura! To już spróbuje tej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kawa dla mnie jest lepsza niż kilka tak bardzo reklamowanych teraz produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwości zielonej kawy są znane nie od dziś. Wpierw próbowałam parzonej ale niestety smak mi bardzo nie przypasował. Nabyłam ekstrakt z zielonej kawy w tabletkach więc smak przestał stanowić problem. Efekty po 2 miesiącach były niesamowite, z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest fantastyczna, przyznam się że to dzięki niej zaczekam się interesować suplementacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pasa w dół
Organizuję konferencję dla kobiet- WARSZAWA Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zaczynałam edukację i odchudzanie od zielonej kawy dlatego też sama mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zielona kawa to tak na całym świecie zdobywa uznanie z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam pić ale mnie nie smakowała. Może rzeczywiście te tabletki to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kawa w tabletkach albo Forskolin ...nic lepszego i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin jest niezły moja koleżanka używa i efekty widzę nawet ja. Sama zamawiam po wypłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam że ten Forskolin cały jest naprawdę dobry a nie placebo jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie chyba się na niego skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Forskolin, jest świetny chyba nawet lepszy niż zielona kwa która sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam SuperExtraTluszczoSpalacz uważam ze jest najlepszy na rynku. Nie dość ze spala tłuszcz i formuje mięśnie to jeszcze możesz obrzeżach się do woli!niewiarygodne? A jednAK! Ale pamiętajcie że tylko oryginalny produkt daje takie efekty! 20 kg w dwa tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać że SuperExtraTluszczoSpalacz można kupić tylko i wyłącznie na stronie www.tylkoidiociwierzawspamy.pl polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama też używa Forskolinu skoro na mnie to działa i na moją mamę to śmiało mogę powiedzieć że jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam że ten Forskolin cały jest naprawdę dobry a nie placebo jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Też stosuje ten Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej przyłączam się do opinii na temat Forskolinu, w moim przypadku też on okazał się skutecznym środkiem, próbowałam już wielu sposóbów, ale dopiero dieta w połączeniu z Forskolinem okazał się skutecznym połączeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam stare dobre CGA800. Teraz ma nową wzbogaconą formułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie ten forskolin sobie kupiłam i zaczynam kurację. Ciesze się jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jak Ci idzie jak będą już jakieś efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to placebo czy nie ale czuje się lepiej. Ta detoksykacja chyba działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detoksykacja jest ważna niezależnie od tego czy ktoś się odchudza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja wybierałam suplement diety to również kierowałam się składem. Najobszerniejszy i najbardziej przemyślany skład miały tabletki Forskolin. Wiem bo trochę się znam na tym. Stosowałam 3 miesiące czyli pełną kurację. Ten okres potwierdził mój dobry wybór. Tabletki Duoslim skutecznie pozwoliły mi pozbyć się nagromadzonego tłuszczu bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tak dobrze nie działa jak stara dobra zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×