Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laurunia121

Odchudzanie i Moje Eksperymenty

Polecane posty

Gość gość
Podpisuje się pod tym obiema rękami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie jeszcze tego nowego wydania CGA800. Ten stary działał na mnie tak średnio ale ten nowy jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to wzbogacili go chromem, trochę poczytałam i to może być dobre. Chętnie to kupię bo wygląda zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A też się skusze. Kto nie ryzykuje nie poznaje nowych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam właśnie o połączeniu diety owocowej i tego Forskolinu. Podobno rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda to całkiem logicznie. Może sama też coś takiego zastosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie myślą że waga sama spadnie i to jeszcze w miesiąc. To ciężka praca, samozaparcie i dobre nawyki żywieniowe. Można wspomóc się jakimiś naturalnymi środkami jak zielona kawa ale samo się nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez ruchu to nic nie zadziała! Wystarczy trochę poćwiczyć, nie jeść tyle i odpowiednia suplementacja organizmu taka jak Zielona Kawa. Na efekty nie trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam własnie Forskolin do detoksykacji organizmu. Po miesiącu już się zupełnie inaczej czułam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detoksykacja jest bardzo przydatna dla organizmu. Warto inwestować w takie produkty które oprócz odchudzania dodatkowo oczyszczają organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaXXi
Ja eksperymentowałam z różnymi suplementami, ale żaden nie przynosił efektu. W końcu postawiłam na http://go-slim.pl/ i w połączeniu z dietą schudłam w 120 dni 20 kilogramów, co uważam za bardzo duży sukces. Tak rzeczywiście można chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłem 3 znane środki na odchudzanie do testów. Eksperyment trwał 9 miesięcy i Zielona Kawa wypadła najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie też czytałam że Zielona Kawa jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia powiem krótko, nic tak nie wspomaga odchudzania jak dobre tabletki.. stosowałam naprawdę wiele diet ale jednak naturalne tabletki były najefektywniejsze. Wyślę wam stronę na której znajdziecie całą listę suplementów diety. Sama stąd zamówiłam jeden :) http://nplink.net/ZOeiaR8t . Często można znaleźć zniżnki w tej drogerii. Tym razem jest aż 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie forskolinu, bardzo fajny naturalny produkt. Odchudzałam sie razem z mama i jesteśmy bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on zawiera? Chodzę do dietetyka Natur House ale czuję że nie ooradzę sobie długo wiec chyba też skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdej stronie piszą co zawiera...proszę. Tabletki odchudzające Forskolin, zawierające wyciąg z pokrzywy indyjskiej cieszą się coraz większą popularnością wśród osób z nadwagą, które chcą skutecznie i w bezpieczny sposób, schudnąć kilka kilogramów. Jednak nie brakuje także osób, które podchodzą do ich działania dość sceptycznie. Dla wszystkich osób, (nie)zdecydowanych, prezentujemy niniejszy artykuł w którym zostały zaprezentowane wyniki badań oraz opinie naukowe lekarzy oraz ekspertów z zakresu dietetyki i odchudzania, które rzetelnie i w rzeczowy sposób opisują działanie tabletek Forskolin na odchudzanie. Pokrzywa indyjska (Coleus forskohlii) – co to takiego? forskolin - pokrzywa indyjskaPokrzywa indyjska, to wieloletnia roślina, (przypominająca wyglądem pokrzywę rosnącą w Polsce), spotykana w ciepłym, subtropikalnym klimacie krajów Azji Południowo-Wschodniej. Roślina ta znana jest również pod nazwami: Pokrzywka indyjska, Pochwiatka, Szałwia indyjska, Koleus i Coleus forskohlii. Wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej od stuleci stosowany był w tradycyjnej medycynie hinduskiej jako guggul. Służył do leczenia układu krążenia, oddechowego, moczowego i bezsenności. We współczesnej medycynie Forskolina (wyciąg z pokrzywy indyjskiej) została odkryta w 1974 roku w Indiach gdzie przeprowadzono pierwsze badania skuteczności Forskoliny w procesie odchudzania. Jak działa forskolin (pokrzywa indyjska) na odchudzanie? odchudzanie menopauzaForskolina w pierwszej kolejności działa na produkcję enzymu AC (cyklazy adenylowej), który związany jest z błonami komórkowymi. Nadrzędnie stymuluje inne enzymy, które regulują wzrost masy mięśniowej oraz inicjowania procesów utraty tłuszczu. Przekształca on kwas adenozynotrójfosforowy (ATP) w cAMP, który jest regulatorem odpowiedzialnym za rozpad tłuszczów w komórkach tłuszczowych. cAMP przyśpiesza również transport tłuszczów do mięśni, gdzie są przetwarzane w energię. Forskolin odpowiada za zwiększoną produkcję cAMP, co prowadzi do syntezy białek, a w konsekwencji również do rozwoju masy mięśniowej. W dalszych procesach wywołanych przez tabletki Forskolin, uwalniane są kwasy tłuszczowe z komórek, przez co mogą one być łatwiej wykorzystane do pozyskania energii. Wszystko to, sprawia, że większe ilości tłuszczu są wykorzystane przez organizm do wytwarzania energii, a tym samych do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Badania nad skutecznością pokrzywy indyjskiej (forskolinu) w procesie odchudzania odchudzaniePierwsze badania oceniające z medycznego punktu widzenia skuteczność wyciągu z pokrzywki indyjskiej zostały przeprowadzone w 1974 roku przez Centralny Instytut Badania Leków w Indiach. W wyniku badań wykazano, że za lecznicze właściwości ekstraktu odpowiada szereg zawartych w nim związków diterpenowych. Najważniejszy z nich, szczególnie istotny po wyodrębnieniu został nazwany forskoliną na cześć fińskiego botanika, Petera Forskala (1736-1763). Forskolina odpowiada za większość właściwości farmakologicznych wyciągu z pokrzywy indyjskiej. W 2005 roku w Instytucie Zdrowia Uniwersytetu Kansas (USA), przeprowadzono badania na próbie 30 osób z nadwagą (BMI>26). Uczestników badania podzielono na 2 grupy po 15 osób. Jednej grupie podawano Forskolin 250mg dwa razy dziennie, a drugiej placebo. Badania trwały okres 12 tygodni, przez który zespół badawczy dowiódł iż Forskolina ma istotny udział w procesie odchudzania. Opinie lekarzy przeprowadzających testy, były jak najbardziej pozytywne, zgodnie potwierdzające skuteczność tabletek Forskolin. W latach 1981 do 2010, forskolina została użyta w ponad 15.000 eksperymentów i badań podczas których obserwowana była skuteczność cAMP na procesy komórkowe, w tym odchudzania. Na podstawie ww. badań wyszczególniono najważniejsze funkcje cAMP w procesie odchudzania. Funkcje cAMP w procesie odchudzania: ogranicza syntezę tłuszczów w komórkach tzw. tkanki tłuszczowej żółtej, redukuje tkankę tłuszczową na skutek stymulacji procesu rozkładu składników budulcowych tkanki tłuszczowej (liolizy) z jednoczesnym umiarkowanym rozwojem tkanki mięśniowej, co sprzyja wzrostowi tzw. beztłuszczowej masy ciała aktywuje w komórkach tłuszczowych enzym lipazy hormonozależnej (HSL) w celu uwalniania tłuszczu zapasowego i jego transportu do miejsc wymagających zaopatrzenia w energię (głównie do pracujących mięśni), stymuluje wydzielanie hormonów tarczycy, pobudza termogenezę – proces, którego celem jest wytworzenie ciepła dla utrzymania stałej temperatury ciała. Czy tabletki forskolin są skuteczne w procesie odchudzania? – opinie lekarzy i dietetyków. tabletki forskolin na odchudzanieWg licznych opinii lekarzy i ekspertów z zakresu dietetyki, oraz na podstawie ogromnej ilości badań, można śmiało stwierdzić iż tabletki odchudzające Forskolin zawierające wyciąg z pokrzywy indyjskiej – są bardzo skutecznym suplementem na odchudzanie, działającym jednocześnie na kilku poziomach komórkowych organizmu człowieka. Forskolin jest polecany szczególnie osobom otyłym, u których poziom cAMP najczęściej jest bardzo niski i uniemożliwia skuteczną utratę nadprogramowych kilogramów tkanki tłuszczowej. Dzięki przytoczonym wynikom badań, opisanym działaniom i opiniom na temat wyciągu z pokrzywy indyjskiej, łatwiej będzie podjąć decyzję o zastosowaniu kuracji odchudzającej z wykorzystaniem tabletek na odchudzanie Forskolin. Medyczne i naukowe potwierdzenia skuteczności sprawiają, że są to kapsułki zasługujące na najwyższe zaufanie. Na koniec pozostaje jedynie życzyć jak najlepszych efektów podczas pozbywania się zbędnych kilogramów z zastosowaniem tabletek odchudzających Forskolin zawierających wyciąg z pokrzywki indyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zielona jakoś strasznie łaknienia nie powstrzymała ale za to dość ładnie zbijała wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zdrowa jest przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram nie ma nic lepszego niż zielona kawa i dobry trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie na każdego ale u mnie CGA800 to nawet ruszyło już trochę wagi, a próbowałam już różnych rzeczy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CGA to chyba jeden z pierwszych suplementów na odchudzanie jakie poznałem. Opinie na jego temat są różne ale ja się nim 2 lata temu odchudzałem i w spodnie się potem zmieściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to placebo czy nie ale czuje się o wiele lepiej. Ta detoksykacja Forskolinu chyba działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie ten Forskolin zaczął jakoś późno działać ale nie mogę powiedzieć że jest najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo forskolin jest całkiem dobry. Bardzo miło wspominam odchudzanie się z tym suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie tak jak i ja dołaczyc do Get Slim Club mają super zestawy cwiczen, można tez diete specjalna dla siebie zakupić itd. U mnie się sprawdziło i było paręnaście kilo w dół.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży miałam do stracenia prawie 30kg ale stwierdziłam,ze nie będę się truć żadnymi tabletkami.Trochę samozaparcia oraz badanie genetic lab pozwoliło mi odpowiednio spersonalizować dietę oraz treningi i efekty są.Zbyt szybka utarta wagi tez nie jest zdrowa więc weźcie to również pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja takie plastry ostatnio znalazłam nazywają się Catch Me patch me. Są to plastry na odchudzanie. Pierwszy raz o czymś takim słyszę i jestem bardzo zaciekawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fajnie, chętnie sprawdzę to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia9753
Tabletki nie zawsze to zło, czasem trzeba się wspomóc jakimiś witaminkami. Wit D też nie dasz dziecku?? to samo moim zdaniem jest z suplementem diety to tylko naturalne witaminy zebrane w 1 tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×