Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzataczka zarabia wiecej niz ja

Polecane posty

Gość gość
powinno to byc zapisane prawnie ze osoba ktora nie uczyla sie w ogole niepowinna zarabiac tyle coosoba wyuczona. x to ile powinna zarabiac osoba ktora sie uczyla ale zycie sie tak potoczylo ze lepiej wychodzi na sprzataniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nie fair, ponieważ osoba uczaca przeszla tyle nerowow, wyrzeczeń i kosztow w czasie nauki, a taka sprzataczka, hulała, dobrze sie bawila i wydawala kase a teraz bedzie wiecej zarabiala...super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_dwójki_dzieci
Zawiść ludzka nie zna granic każdy patrzy innym na ręce weźcie się za robotę i przestańcie być tacy zawistni bo kiedyś bedziecie, mieli jeszcze gorzej z tej chciwości. A wykształcenie to bzdura głupi papier potrzebny tylko prawnikom lekarzą itd liczą się umiejętności i elokwencją a nie swoadectwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga autorko , widocznie twoja szefowa doszla do wniosku ze trudniej jest o dobra , zaufana i bystra osobe do pomocy w domu niz o zwykla fakturzystke , dlatego woli zaplacic wiecej "sprzataczce" niz tobie , ciebie moze zastapic kims innym w kazdej chwili nie pisze tego zlosliwie ale o dobra sprzataczke , osobe ktora opiekuje sie twoim domem jak i o dobra opiekunke do dziecka nie jest wcale tak latwo to i usluga w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_dwójki_dzieci
Skóry za błędy usypia m córkę a na tel jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taka sprzataczka, hulała, dobrze sie bawila i wydawala kase a teraz bedzie wiecej zarabiala...super x skad wiesz ze hulala i dobrze sie bawila???? studenci nie hulaja i sie nie bawia , jasne ucza sie biedacy cale dnie i noce szczegolnie na prywatnych uczelniach:o gdzie polowa to gorsze jelopy niz ta sprzataczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się chociaż że zarabiasz więcej niż minimalna i szef nie chciał Cię przeleciec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda_mama_dwójki_dzieci dziś Skóry za błędy usypia m córkę a na tel jestem dlaczego się ośmieszasz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień pracę dobrze radze, ja np. niedawno znalazłam nową przez www.lsj.pl i o wiele bardziej jestem zadowolony niż z poprzedniej ze wzgldu na warunki i pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×