Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pomożcieplisssssssss

mama zmienia mi pampersy

Polecane posty

pewnego dnia gdy bylam sama w chacie tylko z mamą to mama mnie zawołała i powiedziała ze mam się położyc na łózku i na nią czekać czekałam noi ona przyszła z paczką pieluch stolikiem do karmienia i gerberkami zdjęla mi majtki i zaczęła przewijac to ja powiedziałam zeby się leczyła a ona mi dała klapsa w pupe i założyła pieluchy i rozebrała mnie i założyła body wzięła mnie na rece i włó.zyla do stolika do karmienia i kazała mi jeśc ja musiałam zjeść chociaz bylo ohydne pozniej mnie wyjela i wziela za reke i wyszlismy na dwor a mama wziela wozek i mnie tam wlozyla i nie stety juz nie wytrzymywlam z kupą i zrobiłam a mama przy przechodniach mnie przewinęła i dalej tak robi o co jej chodzi? mam 13 lat ps przebieranie całkiem mi się podoba a reszta ochyda o co jej cchodzi ???????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale masz fantazje fetyszysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwaliłem sobie przy tej opowieści. dzięki. też mam fetysz pieluch, często kupuje takie dla dorosłych i w nie sikam. niesamowicie mnie to podnieca. marze o tym zeby mnie ktos kiedys przewinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mama traktóje mnie jak dziecko kaze mi spać w łużeczku dla bobasów i co 3 godziny bedzie mnie zmieniać mi pampersa i bede musiał spać w rajstopach i w śpioszkach i co nargorsze tata będzie mnie pilnował i bedzie mnie karmić obiadkami dla bobasów mam 17 lat co mam zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu mama może brakuje jej dzieciństwa . Mam 18 lat moja dziewczyna od jakiegoś czasu mnie traktuje jak bobasa zakłada mi pampersa i body na wymiar karmi mnie z butelki dla nniemowląt i daje mi smoczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma 5 Latek
Ja mu w dzień nie zakładam jemu już pampersa, bo już ładnie woła i siada na nocnik, jednak zakładam mu tylko na noc pampersa lub pieluchomajtki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2019 o 20:38, Gość Gość napisał:

Po prostu mama może brakuje jej dzieciństwa . Mam 18 lat moja dziewczyna od jakiegoś czasu mnie traktuje jak bobasa zakłada mi pampersa i body na wymiar karmi mnie z butelki dla nniemowląt i daje mi smoczka 

ZAZDRO MORDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  mam 11 lat  jestem Adam chcialbym wam opowiedzieć pewną historię która przytrafiła się mi u mojej babcii. Starsza siostra obudziła mnie na śniadanie gdy odkryła mi kordłe powiedziała czemu mam mokrą piżamę i pościel A ja nie wiedziałem co odpowiedzieć Siostra powiedziała że zemnie siusiu majtek że się sikałem pobiegła do babci naskarżyć że sir zesikalem w łóżku gdy babcia to zauważyła zadzwoniła do mamy wzieła telefon na gloścno mowiacy żeby mama kupiła opakowania chusteczek wilgotnych paczkę pampersów mama zapytała się po co A babcia powiedziała że dla twojego syna bo się sikał w łóżku mama powiedziała domnie że od dziś będziesz traktowany jak mala dzidzia i marsz do kapania oczywiście siostra się zemnie śmiała dzidza dzidzis jak się wychodziłem z prysznica mama kazała mi się położyć na łóżku do buzi wsadziła smoczka  pod dupe wsunęła pampersa i wkładki mocno grube i chłonne abym nie zesilak całego pampersa zapieła nasmarowała mnie jakism kremem  kazała mi ubrać dziwna koszulke masakra to są body dla małych dzieci mama powiedziała że siostra mnie będzie przewijać co 2-3 godziny dziennie A babcia ma tego dopilnować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×