Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Lubie tekst tego utworu

Polecane posty

Oddaje dobrze moje odczucia :) A wy co o nim sadzicie? :) https://www.youtube.com/watch?v=5-AnyK1_o2s KOLEJNY WSTAJE DZIEŃ KOLEJNY DZIEŃ KOŃCA PULSUJE PIĘKNEM ŻYCIE W CUDOWNYM BLASKU SŁOŃCA I ZNOWU SERCE ROŚNIE I ZNOWU WPADAM W ZACHWYT KOLEJNY CHWYTAM DZIEŃ KOLEJNY DZIEŃ SZARAŃCZY NARODÓW CHRYSTUS GNIJE I ŚWINIA W PERŁACH TAŃCZY TAK SZYBKO NAM MIJAJĄ TE SŁODKIE DNI SZARAŃCZY ZA MATEK BRUDNE ŁONA ICH POCIECH PODŁE GUSTA I OJCÓW MYŚLI CZYSTE JAK STARYCH KUREW USTA CYNICZNIE WZNOSZĘ TOAST BO PRZECIEŻ NIKT NIE PATRZY A JA TEŻ TUTAJ GNIJĘ W TE SŁODKIE DNI SZARAŃCZY KOLEJNY WSTAJE DZIEŃ KOLEJNY DZIEŃ KOŃCA OTO KRAJOBRAZ TRIUMFU PULSUJE PIĘKNEM ŻYCIE PULSUJE NIEŚWIADOME ŻE NADZIEJA ZDECHŁA TU JUŻ DAWNO NIE PYTAJ MNIE O DROGĘ BO ŻADNEJ CI NIE WSKAŻĘ JA TYLKO WZGARDZAM ŻYCIEM PLUJĄC NA JEGO OŁTARZE NARODÓW CHRYSTUS GNIJE I ŚWINIA W PERŁACH TAŃCZY TAK SZYBKO NAM MIJAJĄ TE SŁODKIE DNI SZARAŃCZY ROZPALCIE WIĘC NADZIEJĘ BO NIE MA JUŻ RATUNKU JA TEŻ ZMIERZAM DONIKĄD CHOĆ W ZUPEŁNIE INNYM KIERUNKU ZA MATEK BRUDNE ŁONA ICH POCIECH PODŁE GUSTA I OJCÓW MYŚLI CZYSTE JAK STARYCH KUREW USTA KOLEJNY WZNOSZĘ TOAST CYNICZNIE , TAK JAK ZAWSZE A GNIJCIE SKURWYSYNY W TE PIĘKNE DNI SZARAŃCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowacki i Mickiewicz to szczęściarze że żyli wcześniej niż autor tego tekstu bo by na bezrobociu żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moczem ten toast wznosi? swoim czy swego Pana pracodawcy -moczodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a lubisz być łaskotana , pieszczona penisem w kubki smakowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszy się chłopina bo nachla się a zagrycha lata darmowa tylko trza gebę roztworzyć. czyste proteiny. stąd jego radość aż utwora z loch ness popełnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ele mele dudki metalik malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×