Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacek0000

Jak odzyskać dziewczynę? pomocy.. szukam mądrych życiowo ludzi

Polecane posty

Gość jacek0000
a i dodam jeszcze, że w tym sms-ie napisała, że się martwiła o mnie oraz warto powiedzieć to, że nigdy dotąd sama do mnie nie dzwoniła :) pewnie liczy teraz na przeprosiny ode mnie.. myślicie, że może się rzeczywiście tak poważnie wkurzyć, że już się nie odezwie czy to tylko przez to, że nagle robię coś do czego nie była przyzwyczajona i napisała tak pod wpływem emocji i złości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób tak dalej a masz pozamiatane,☺ dorośnij chłopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieMogeSieZalogowac
Skoro się zdenerwowała ,to jej zależy . Gdyby nie chciała ciebie znać , to i sms by nie pisała , bo po co ,skoro przecież razem nie jesteściei k tak się nie widujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
niby czemu pozamiatane? NieMogeSieZalogowac podaje wręcz książkowy przykład, skoro wzbudzam w niej jeszcze jakiekolwiek reakcje, a przecież jeszcze kilka dni temu byłem obojętny, to musi coś znaczyć mam się przed nią płaszczyć i błagać? to nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jacek0000 2015.03.04 wiem, że do każdej osoby nawet najgorszej da się dotrzeć i zmienić jej nastawienie". Oj, jesteś młody i bardzo jeszcze głupi. Piszesz o psychologii, a nie masz o niej nawet bladego pojęcia. Spróbuj zmienić osoby z zaburzeniami osobowości - narcyzów i psychopatów, to na pewno dostaniesz Nobla, bo będziesz pierwszą osobą w historii. Jeszcze nikomu się to nie udało. Podły człowiek na zawsze pozostanie podły, bo nie ma ludzkich uczuć i nie da się przywrócić czegoś, czego po prostu im brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzi0ny
Widzisz? Takie metody dzialają ale nie ma co się cieszyć jeszcze, bo moze ona po prostu jest do Ciebie przyzwyczajona i po prostu brakuje jej kontaktu, co wcale nic nie musi znaczyc, moze potrzebuje Cie jako przyjaciela i nic wiecej. Druga opcja, niektorzy lubią miec pewnosc ze wlasnie moga Cie miec na wyciagniecie reki, nie moga sie pogodzic z tym ze ktos ich olewa i specjalnie pisza nie dajac o sobie zapomniec co tez moze nic nie znaczyc, takze ochlon, nie rob sobie poki co nadziei i kontynuuj to dalej. Mozesz odpisywac na smsy po kilku godzinach albo na drugi dzien, tlumaczac ze nie miales czasu albo nie tlumaczac sie wcale. I dzieki temu dowiesz sie czy tak naprawde jej zalezy bo albo zrozumie i wroci albo odejdzie calkiem. Ale uwierz mi osoba ktorej zalezy przez takie cos nigdy by nie odeszla tym bardziej ze to ona zerwala, wiec teraz jej ruch w celu polepszenia relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
teraz to już jestem w totalnej rozsypce.. zadzwoniłem do niej bo dziś była na bardzo ważnym spotkaniu planowym od dawna, opowiedziała co i jak aczkolwiek lakonicznie, po czym zapytałem czy w dalszym ciągu jest umówiona ze znajomą, a ona odpowiedziała, że nie i że jest u tego swojego kolegi, a pojechała tam bo ja ją wczoraj zdenerwowałem tym nieodpisywaniem.. wybuchłem, popłakałem się po rozmowie.. napisałem do jej znajomej czy to prawda, ona niczego konkretnego nie odpisała i mnie zbyła opcje są dwie, albo faktycznie u niego jest, albo razem z koleżanką zagrały mi mocno na emocjach.. jestem na dnie, ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzi0ny
Mowilem Ci ze one lubią sie bawic emocjami dlatego ja nie wytrzymalem bo moja tez mi takie akcje robila z tym ze ja jej nawet nie denerwowalem, od tak za darmo dostawalem. Bylo nie dzwonic, juz tak dobrze szlo a teraz wszystko od nowa i w dodatku teraz bedziesz sie zastanawial czy naprawde tam jest. Moze na zlosc Ci napisala czy tam powiedziala. Odpusc calkowicie tak jakby nie istniala, olej ją, na dzien kobiet tez sie nie odzywaj. Ona sama musi wybrac nie masz na to wplywu jak zechce to pojdzie naprawde do tego kolegi a jak zechce do przyjdzie do Ciebie uwierz, teraz ona o wszystkim decyduje, Ty jedynie co mozesz zrobic to odpuscic i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
mam wyrzuty sumienia od wczoraj przez to, ze nie odpisałem od razu.. tak to by było inaczej.. jestem strasznie rozbity emocjonalnie, boli jak cholera, może troszkę płacz jedynie pomógł, ale nie chcę się poddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzi0ny
Ale nie widzisz ze nadal ona ma kontrole? Co to ma byc? zobacz co ona ci robi " jak nie bedziesz mi odpisywal to sobie pojde do innego" naprawde chcesz dac sie tak traktowac? W takiej sytuacji mowi sie: "to idz droga wolna". Bardzo dobrze ze nie odpisales wczoraj i zle ze w ogole sie odezwales. Masz jakis komunikator gg czy cokolwiek zeby szybciej sie porozumiewywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
napisz na tego maila którego wczoraj ci podałem, gg nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
zaczynam to zauważać, tylko, że ta bezsilność, strach i ból.. okropne są te uczucia i ta niewiedza co z nią niszczy mnie to od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzi0ny
A na telefonie jakis czat czy cokolwiek? Jak nie to mozesz cos zalozyc, bo przez mejla tez bedzie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
53208212 pisz na ten nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
czy ktoś jest jeszcze w stanie jakoś pomóc? doradzić? wesprzeć? opowiedzieć swoją historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermann Brunner
Mazgaju. Pisałem Ci. Żyj swoim życiem. Zero kontaktów. A Ty od razu ....... po co pytasz o rady, gdy w momencie ich otrzymania i tak robisz po swojemu. Dopóki będziesz za nią latał jak piesek, dopóty ona będzie Cię jak pieska traktowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
dziś dostałem można powiedzieć po twarzy od niej i teraz już mam pewność co do waszych porad, tylko co teraz? tylko czekać? Hermann Brunner uważasz, że niepotrzebnie mam wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
Hermann Brunner w miarę możliwości daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0000
może dziś ktoś coś doradzi nowego? póki co od wczoraj czekam w ciszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tylu latach spędzonych razem wielka radość wciaz sprawiało mi patrzenie w jej prześliczne oczy, słuchanie jej głosu, podziwianie jej słodkiego uśmiechu...Ale cóż...poznała innego i ja straciłem... moje życie zmieniło się w sen wariata...ale nie dałem za wygraną. Kolezanka w tajemnicy powiedziała mi że odzyskała chłopaka dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl . Nie namyślałem się długo i też taki urok zamówiłem. I nie żałuję. Ona powróciła i znowu miedzy nami układa się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj przeczytać książkę "Magia miłosna" Marii Bucardi znajdziesz ją tutaj http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664046/magia-milosna-rytualy-i-zaklecia-milosne-przepisy-mikstury-by-znalezc-lub-odzyskac-milosc-najlepsza-ksiazka-marii-bucardi-bestseller.html są w niej bardzo fajne i skuteczne sposoby na rytuały i zaklęcia miłosne, które naprawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziękujęL
Byłam długo sama i poznałam faceta. Chodziliśmy ze sobą blisko dwa lata i nic. Myślałam o czym poważniejszym a le nie mogłam się doczekać. Będąc na wakacjach w Austrii rozmawiałam z znajomymi którzy zajmują się demonami i spotkaniami z duchami. Polecili mi fajną babkę Layle na http://ezosfera.com/. Mówią że ona posiada dar ale jej ryty są niebezpieczne. Nie poddałam się i po miesiącach czekania facet rzeczywiści mi się oświadczył, był ślub. Jesteśmy razem już ponad pół roku. Wiem jedno że cholernie mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×