Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczne prosby o pozyczanie pieniedzy ! Meczy mnie to !

Polecane posty

Gość gość
Misio1, mun ma jakiegos porszaka i nissana, wprawdzie na obrazku jpg, ale sie zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Daj mi przygłupie oznaczenie tego starego, fiatowskiego silnika Model chociaż podaj<<< Zapytaj kogoś DOROSŁEGO, kto miał dużego fiata lub poloneza :) MOTORYZACYJNY ONANISTO :D :D :D. x Przepraszam autorkę tematu za ten OF TOP :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
man on the moon dziś no i myslisz ze komus tu tym imponujesz wiecznie o tym piszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Gwoli ścisłości, Nissana, Ferrari i Skodę<<< To ja miałem więcej... metalowych modelików :D :D :D. W końcu nimi m.in. handlowałem :D :D :D. Uwierzycie, że najtrudniej było ściągnąć model TICO w dobrej cenie :) ? Jakoś tych Nissanów i Ferrari nikt kupować nie chciał :). Ludzie uwielbiali też stare kabriolety (czemu wcale się nie dziwię :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie pozyczaj, a juz tym bardziej na zakup dzialki?!? WTF!? pozyczyc to mozna 500 zl do pierwszego, a nie 15000! I kiedy oni Ci to oddadza, za sto lat, jesli w ogole? Mnie tez znajomi chcieli traktowac jak skarbonke. Kolezanka oddawala 5000 przez ponad 5 lat az w koncu musialam sie prosic o reszte pieniedzy, bo chyba myslala, ze jak mam kase to jej zrobie prezent. Gdyby ktos z rodziny czy znajomych potrzebowal na niezbedne rzeczy, typu jedzenie, leki itp. to bylabym pierwsza zeby dac, nawet nie pozyczac, ale widzi mi sie typu dzialka, nowy samochod, czy inne p*****ly nie bede finansowac. Pozyczajac pieniadze na tym tracisz, bo choc procenty teraz niewielkie, w banku zawsze te pieniadze dodatkowego grosza by zarobily. Ludzie maja niezly tupet! apewne zgodzicie sie, ze Ci, ktorzy naprawde potrzebuja rzadko pozyczaja, to Ci, ktorym zazwyczaj nie chce sie robic albo wydaja kase na p*****ly pierwsi ustawiaja sie w kolejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ps. żaden fiat z dawnych lat nie spalał 1,5l oleju w tydzień, jedynie te pozbawione pierścieni i z drewnianymi tłokami lub dziurą w misce olejowej<<< MOTORYZACYJNY ONANISTO :D : spalanie oleju w silniku, zależało głównie od KULTURY JAZDY. Dzisiaj jest podobnie, tylko nowoczesne silniki sterowane są elektronicznie i mają blokadę obrotów szkodliwych dla silnika. Dlatego dolewa się mniejsze ilości oleju i rzadziej :). W zwykłym polonezie z jednopunktowym wtryskiem, zalanym polskim syntetykiem, ja nie spalałem oleju wcale, a mój pracownik na tych samych trasach, palił średnio 0,5 litra na m-c. Podobnie spalanie paliwa było różne. Jego zużycie było o ponad litr większe na setkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Przecież wrzucałem fotki dowodów rejestracyjnych z karteczką, wielokrotnie byłem posądzany o mitomanie<<< Tłumaczą się winni :D :D :D. Teraz mam już pewność, że ŻADNEGO samochodu nie masz :D. To jest zwyczajnie żałosne: żebrać o uwagę, chwaląc się wyimaginowanymi dobrami. Niczym nie różnisz się od Przemusia 24, wstawiającego zdjęcia jakiś kwitów z wygranymi po kilkadziesiąt tysięcy. Wy naprawdę myślicie, że ludzie w to wierzą :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trzy auta w garazu jestem taki przystojny ze wszystkie swinki kwicza na moj widok mam 320 tys euro na koncie (to byl hit) tylko co z tego siedzisz na babskim forum i piszesz te swoj***ajeczki przechwalajac sie na prawo i lewo doprawdy imponujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to potwierdzaj, na co czekasz 320, 34 czy 70 co za roznica? miales wkleic zdjecie by to udowodnic i co dojdzie do ciebie ze to ty jestes mitomanem a nie szereg osob ktore o to posadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Zrozum, że ja nie kłamię. Nigdy.<<< Poplułem monitor :D :D :D. x Dobrze, że przy łóżku stoi stary kineskopowy, bo bym się udusił śmiech hamując :D :D :D. x Jak nigdy nie kłamiesz, to Ty może nowy Jezus jesteś :D :D :D ? Nie zastanawiałeś się nigdy nad tym :D :D :D ? x Teraz wybaczcie, bo muszę jechać zobaczyć, czy jutro jeszcze będę miał gdzie pracować :( i zawieźć rodzicom ciuchy, które "kupili mi w prezencie", tylko jeszcze o tym nie wiedzą :D :D :D. x Polecam wyprzedaż końcówek serii w Decathlonie :). Za półtorej stówki, kupiłem dzisiaj po kilka par spodni dresowych i T-shirtów całkiem dobrej jakości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie do autorki tylko bez tych kosmicznych 15.000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz : nie mam ale bank napewno ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załózcie osobny temat o samochodach, bo wcięliście się z osobnym wątkiem... Stare powiedzenie mówi, ze jak masz miękkie serce, to twardą duupę...Albo dbasz o swoje interesy, albo o czyjeś. Ludzie są często bezczelni, bliska rodzina pozwala sobie na o wiele więcej, licząc na to, ze nie wypada odmówić. Otóż wypada i należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na wsiach jest internet? ciekawa jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Załózcie osobny temat o samochodach, bo wcięliście się z osobnym wątkiem...<<< Przepraszam :(. Wstawiłem tylko informacje opisujące zachowania innych ludzi uważających, że masz pieniądze i obowiązek dzielenia się z nimi :(. x A wyprzedaże końcówek serii z Decathlona polecam szczerze :). Jedne porządne spodnie dresowe wyszły mi za... 7,99 :) :) :). x >>>czy na wsiach jest internet? ciekawa jestem !<<< man on the moon: Pani zadała pytanie :). Bądź kulturalny o szczerze odpowiedz :D :D :D. Przecież ja o Twoim miejscu zamieszkania opowiadać nie będę :D :D :D. x Już będę cicho :). Nie mogłem się powstrzymać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovcikkk
Zazdroszcze wam mozliwosci dobrej pracy - POZYTYWNIE :) w Polsce jest beznadzieja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mowie ze mam lokaty pozakladane na 2 I 4 lata I nie mam dzo gotowki na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sa beznadziejni . Niech kazdy radzi sobie sam. I co wy tam bedziecie z*******l*c zeby innym wiecznie zyczac? Glupia jestes i tyle. A tobie by tak wszyscy od razu pozyczali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pożyczaj - dobry zwyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Jakub1
Kiedyś zgłosiła się do mnie rozpłakana stara znajoma, że dziecko choruje, ona nie ma pracy i potrzebuje pilnie 1500 zł. Nie powiem, takie coś chwyta za serce i człowiekowi MEGA ciężko odmówić. Tym bardziej, że ona wiedziała, że ja jestem zarobiony po pobycie zagranicą. Mimo to zachowałem zdrowy rozsądek i powiedziałem, że 200 zł to najwięcej co mogę pożyczyć. Co się okazało? Niedługo potem dowiedziałem się, że zgłosiła się też do innego znajomego i ostatecznie nie odzyskał 2000 zł. A gdy się dopominał to miał od jakichś bandziorów telefony z groźbami pobicia. Także trzeba uważać i zawsze zachować zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie delikalnie odmowic. Przypal, ze Wy sie czujecie z tym zle, a to ci co sie prosza powinni sie zle czuc. Wiec zapomnijmy o takcie. Bo proszacym go brak. Powiedzcie, ze skladacie i nie ozecie pozyczyc. Nie mniej i nie wiecej. powinno starczyc. Przy dodatkowych pytaniach odpowiadac NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Jakub1
Nie powiem, ja kiedyś bardzo dużo pożyczałem innym. Co prawda oddawali najczęściej bo pożyczałem jedynie zaufanej grupce osób. Ale gdy pewnego razu to mi się noga powinęła i to mi brakło kasy na kilka dni przed wyjazdem zagranicę do pracy na zlecenie to pomimo, że chciałem pożyczyć jedynie 50 zł to wszyscy różne wymówki aby nie pożyczyć, mimo, że byli po wypłacie. Wtedy sobie powiedziałem: "Pier**le taki interes" i im też już więcej nie pożyczałem nawet niewielkich kwot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×