Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

lubie , kochanie moje raczka ci sie zmeczy ty nie przyzwyczajona jestes to wprawe trzeba miec :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że na czas było :D "Idzie Grześ Przez wieś, Worek piasku niesie, A przez dziurkę Piasek ciurkiem Sypie się za Grzesiem." Dobrze, że Grześ jest chłopczykiem bo kazdy by się zastanawiał czy się nie bzykał na plaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piasku mniej - Nosić lżej!" Cieszy się głuptasek. Do dom wrócił, Worek zrzucił, Ale gdzie ten piasek? x Na plaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie Grześ Przez wieś, Worek piasku niesie, A przez dziurkę Piasek ciurkiem Sypie się za Grzesiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no to sama wymyślę Mu karę. Nawet już jedną mam ale nie wiem czy zasłużył (tak naprawdę nie wiem czy to znajdę w komputerze ;) ). x Dziękuję ;) A właśnie, to jest właściwie ciekawe bo przypomniało mi się, że jak dziękuje komuś starszemu to mam z dzieciństwa taki myk, że dygam :D Jak pensjonarka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozumiem, ze za obiekt demonstracyjny bedzie sluzyc czworeczka?? a wlasciwie to pewien scisle okreslony kawalek czworeczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie odważę dysponować Jej ciałem :P Jak Ty masz takie jaja to próbuj :D Albo poproś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tylko grzecznie pytam w koncu moge zademonstrowac i na tobie nie jestem jakos specjalnie upierdliwy pod tym wzgledem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie podobno najlepsza nauka to przez wlasne doswiadczenie poza tym przywiaze cie przed lustrem, zebys mogla sie dobrze przyjrzec, nie jestem wredny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym gospos ma racje nagra sie film i bedziesz mogla odtwarzac klatka po klatce :):) nie jestem swinia i jedna kopie dostaniesz calkiem za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała odbicie lustrzane i później wszytko pomylę :O Poproś Czwóreczkę (pamiętaj, Ona ma ładniejszy :D). x Gospoś noooo :D i Ty przeciwko mnie? ;) Pewnie masz nadzieję zobaczyć film? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och bardzo lubię oglądać się w trakcie... Dlatego mam szafę z lustrami w pokoju ;) Uciekam spać :D Słodkich, kolorowych wszytkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojnie lubie napisze ci na kartce drukowanymi literkami ze to wszystko tak jak widzisz tylko uzywasz nie lewej reki a tej drugiej lewej i jakos sobie to ulozysz :D:D milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×