Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

myslisz??? taka metoda na podladowanie?..........akumulatorow znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem to w koncu twoja sis, wiec powinnas wiedziec lepiej ile "pradu" zuzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wiem kiedy mnie kopie a kiedy nie i w dodatku nie zawsze tak sie da zeby nie kopnal poza tym to nie wiem nic :P echhh a taka ladna klateczke znalazlem zadnej wdziecznosci normalnie pojde spac niepocieszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) piatkowo.... przed poludniem bedzie czesciowe zacmienie slonca... niestety u nas nie bedzie widac :( chmury wszystko przykrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...pięknie, świetliście, słonecznie, wiosennie, w pierwszy dzień wiosny...i nie tylko:) Częstujcie się (prawie) sama zrobiłam:P https://www.google.pl/search?q=tort&biw=1366&bih=645&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=l7MLVdCuLIPWywOhi4JA&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=1#tbm=isch&tbs=rimg%3ACZ1OqSMHB1frIjgJzPgxuC62YilavyZTdlKcTAnzQ2eNC4MN78ebaIsDXwRwiYxNXltxEo_1lo72sNuUlMcrkLWaf7ioSCQnM-DG4LrZiEV9McoMoW6hNKhIJKVq_1JlN2UpwRzR_1ldJvBmssqEglMCfNDZ40LgxHipJCN-JLuiyoSCQ3vx5toiwNfEWC5Tj7KBwsqKhIJBHCJjE1eW3ERwXyTLlJN5jcqEgkSj-Wjvaw25RHL0WvWfH1mqyoSCSUxyuQtZp_1uEY8jK_1KG6Xqq&q=tort&imgdii=_&imgrc=Ccz4MbgutmL-sM%253A%3BX0xygyhbqE2s2M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg.zszywka.pl%252F0%252F0100%252Fw_7628%252Fkuchnia%252Felegancki-tort.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fdziecko-info.rodzice.pl%252Farchive%252Findex.php%252Ft-212351-p-140.html%3B553%3B708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Tak właśnie wychodzi mi wklejanie przy pomocy telefonu:-P no cóż...wina laptopa, że postanowił mi umrzeć właśnie teraz;-) no bo przecież nie moja Miał być tort...prawie był:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dziendobry u mnie bezchmurne niebo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) U mnie też przepięknie słonecznie i jest szansa, że zobaczę zaćmienie. Za pół godziny zrobi się odrobinę ciemniej. A wczoraj posprzątałam :D Troszkę. I nie było z prądem :D Przecież nie będę odkurzała o 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalem że u mnie da się, ale niestety takie cienkie chmurki przysłaniają, raczej nie przejdą, wiatru nie ma. No chyba że te chmurki jako filtr posłużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie? ja bym pewnie odkurzyła:D często mi się to zdarza o takiej porze :D A ja mam świetne warunki na zaćmienie...wyjdę na balkon z kieliszkiem...soku:P na razie, bo przecież jeszcze trzeba pracę "odbębnić":D a wieczorem pewnie z szampanem, ale to już po zaćmieniu i raczej nie na balkon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak kawę wypiłam:-) z bitą śmietaną:-P Słońce piękne, idealny pierwszy dzień wiosny:-P X Oj nosi, ale sama nie zostałaś Sis;-) kto powinien dba o Twój ero-nastrój:-P Podglądam Was to wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umierasz z pragnienia? To już wyciskam specjalnie dla Ciebie;-) Nadal masz ochotę na ananasow? mój ulubiony to pomarańczowo-ananasowo-jabłkowy;-)chyba właśnie taki sobie zrobię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee zaraz, zaraz ty mi sie czworka z tym wyciskanie nie ropedzaj bo naprawde bede wredny i nawet jednego klapsa ooo jaki podly jestem, ale coz sama wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×