Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Ja tylko zaczęłam...Ty dopchnęłaś:-D x Tak w ogóle to mam podejrzenia, że Ty jednak w przedszkolu pracujesz...skąd tyle wierszyków byś znała:-P no ale tak zbereźna pani przedszkolanka...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee ;) w przedszkolu nie :D Wszystkiemu winna ta pamięć ;) No i podpieram się internetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochwala w kacie stala I wciaz tak opowiadala: dalej mi sie nie chce :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tak z innej beczki, wiecie, ze "pretty woman" ma juz 25 lat? zawsze gdy leci w tv, nie ma mocnych i czy chca czy nie musza ogladac :) tak samo "dirty dancing" i "erin brokovich"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas leci... słuchasz jakieś płyty, a okazuje się nagle że ma ona ponad 20 lat, wiesz mam na myśli stosunkowo świeżo wydające się lata 90-te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego, ze to nasza mlodosc i moze my tak do konca nie chcemy sie przyznac przed samym soba, ze rowniez sie starzejemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Pusz to powinieneś raczej "Lenia" recytować:-P X Też zawsze oglądam "pretty woman", ale "dirty dancing"...no nieee:-(nigdy nie dotrwałam nawet do polowy. X Po prostu są pewne "sprawy" ponadczasowe, które zawsze będą młode, szczególnie wtedy kiedy przywołują wspomnienia i bliskie sercu skojarzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz??? toz ja znany jestem ogolnie nie tylko ze swej przytulnosci, delikatnosci , skromnosci i niesmialosci, ale tez przede wszystkim z pracowitosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie! takiemu pracowitemu człowiekowi tak nawrzucać! to woła o pomstę do nieba... na Twoim miejscu normalnie wprowadził bym (co najmniej) miesięczny zakaz klapsów! a co!... albo coś jeszcze gorszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa zrobić Ci dzidziusia? tyle ładnych wierszyków znasz, miałabyś komu opowiadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyperdalaj pajatzu do swojej Fałszywej Ewy Tabasco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm to do kogo mam isc do falszywej ewy czy do tabasko? pozdrowic jedna czy druga bo nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, ze kara powinna byc drastyczna ale moglaby mi czworeczka nie przezyc az takiego szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×