Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany na zabój

kocham Ją Ona nic

Polecane posty

Gość gość
23,47.mam tak samo;-(jestem kobieta..głupio wyszło a ja tak strasznie mocno go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
gośc 23;49 a zdajesz sobie sprawe że sie powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ludzie się nie zmieniają! A już z pewnością nie zmieniają się diametralnie. Mogą się rozwijać, doskonalić ! Jednak nie zmieniają się! Jeśli ktoś miał pewne wady to z tymi wadami umrze! Rozumiecie? Weźcie sobie to do serduszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj stary capie popaprany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład: Na sympatia.pl zobaczyłam swojego byłego Wyobraziłam sobie jak opowiada mi o tym jak się zmienił.... Potem szybciutko założyłam fikcyjne konto i zadałam kilka pytań I zirytowałam go!:D Wniosek? -Ludzie mogą zmienić garderobę, samochód, dom, konto w banku, zawód, markę perfum-lista jest długa! -Jednak charakteru nie zmienią nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ludzie sie nie zmieniają" skoro sie "doskonalą" albo nabywaja jakichś cech bądź pozbywaą się innych to jest to jakaś zmiana więc się zmmieniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to raczej mało przekonywujące doświadczenie z tym twoim byłym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Ale ja piszę o charakterze człowieka nie o jego umiejętnościach zawodowych czy pasjach życiowych! Jeśli dwoje ludzi się zakochuje w sobie to przede wszystkim ich charaktery współgrają ze sobą idealnie! Jeśli nie są razem to znaczy to że charaktery nie współgrały! -A to że jedno z nich jest tego nieświadome świadczy o braku doświadczenia w tej konkretnej kwestii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:02 Przeciwnie! Byłego poznałam na tyle dobrze że potrafiłabym go sprowokować pomimo upływu lat! Udało mi się a to znaczy że on się nie zmienił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra. masz racje. ludzie sie nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wiem po kiego c***ja na mnie krzyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twój były to twój były i jeżeli sie nie zmienił (może nie miał powodu i ochoty) to nie znaczy, że nie mozna się zmienić a tym bardziej, że ludzie nie są zdolni do zmian. to świadczy tylko o tym, że on sie z jakichś powodów nie zmienił (chociaż to też nieprawda bo zmieniamy się z każdą sekunda gdyby nie to to byśmy żylli wiecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:14 zdajesz sobie sprawę z tego że mylisz pojęcia? Idąc twoim tokiem myślenia wszystko się zmienia z każdą sekundą! Klimat parę tysięcy lat temu przed słynnym potopem czy też powodzią jak kto woli był diametralnie inny. Ciśnienie dużo wyższe niż to które nastało po największej powodzi wszechczasów;) Życie trwało około 1000lat a nie 100 jak obecnie a cywilizacja zapewne była wobec tego lepiej rozwinięta niż obecna i ludzie cwańsi niż teraz... -W końcu żyć 1000lat i nie przegiąć pałki w tak długim czasie to musiałby być cud biorąc pod uwagę ludzką naturę! Ludzie zmieniają się! -Ale wyłącznie na gorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-A i jeszcze na starość chcą mieć towarzystwo i nie chcą być sami. -Przeżyć 80lat zestarzeć się i czuć się nikomu nie potrzebnym -to kiepskie uczucie. Póki jednak zdrowie ci nie siada a odbicie w lustrze nie przeraża to powyższe wydaje się odległą fikcją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co ci teraz chodzi to nie mam pojęcia a jeszcze bardziej zastanawia mnie w jaki sposób wyimplikowałaś to z rozmowy ze swoim byłym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiamy tutaj o kochaniu! On kocha ją choć nie wie gdzie ona mieszka. Mnie też kiedyś ktoś kochał i również nie wiedział gdzie mieszkam:D A trochę mi zeszło z tematów miłości na temat życia i tego jak ono się zmienia! Samo życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz coś z tarczycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam mieć coś z tarczycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo krzyczysz cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeżeli mam coś z tarczyca to lekarze mnie okłamują bo badałam już tarczycę jakiś czas temu i było wszystko ok. Chyba lubię sobie pokrzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie lubie jak ktoś na mnie krzyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmusisz do miłości ,ona kogoś ma ,ja też się ukryłam mówiłam że nie chcę nie słuchał nie widział kogo mam bo nie chce walki kogutów ,ma spływać i koniec ,zapomnieć bo nie kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualnie sobie krzyczę Na co dzień nie krzyczę. Mąż mówi że ja nie krzyczę, jego była wiecznie się na niego darła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×