Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak ze mną zerwał bo zachorowałam?

Polecane posty

Gość gość
A może chodzilo mu tylko o seks? Jak wyglądały wasze spotkania jak na każdym byl seks to masz odpowiedz a ze bylas pewnie oslabiona to nie dostawał tego co chcial i poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był seks, na ostatnim spotkaniu tez. ale wstydziłam sie zeby mnie nawet dotykal bo byłam bardzo chuda, teraz przytyłam 1,5 kilo jeszcze zostały 3,5 do dawnej wagi. żałuje ,ze ostatnim razem sie zgodzilam na ten seks bo to wszystko zniszczylo, pewnie mu obrzydlam. no dobra moze nie wygladam jak jakas anorektyczka, ale jestem chuda, bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeceniasz wage wygladu. Facet od poczatku cie nie kochal. Jak ktos kocha to nawet choroba nowotworowa go nie zniecheci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale matamorfoze popieram :) tyle ze zrob ja bardziej dla samej siebie zebys poznala szybciej kogos nowego a to ze on sie zachwyci mozliwe ale i tak do niego nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiace to nawet nie jest dlugi zwiazek. Czasem tak bywa, ze zaczynasz sie spotykac z kims i wydaje ci sie, ze pasujecie do siebie ale po jakims czasie zycie weryfikuje. To normalne. Nie powinnas tez nigdy zalowac seksu, facet zawsze moze cie zostawic a jesli w takiej sytuacji zalujesz to chyba jeszcze do tego nie doroslas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś to debil powinien Cię wspierać , teraz widać po nim jaki jest naprawdę X A To idiotka. Czy partner autorki zobowiązał się do wspierania autorki? Czy złożył jakąś przysięgę? Czy jakaś ustawa go to tego zobowiązuje? Nie. Autorka jest osobnikiem słabym, więc mężczyzna rezygnuje ze słabej partnerki i rozpoczyna poszukiwania partnerki zdrowej,ponieważ prawdopodobieństwo urodzenia zdrowego potomstwa jest większe. xxx Facet jest po prostu niedojrzały i tyle. Każdy może zachorować. Racja w tym, że każdy szuka zdrowego partnera, bo z tyłu głowy zawsze będzie rozmnażanie. Ale gdyby jemu na autorce emocjonalnie zależało, to by przeczekał chorobę, a widocznie zależało mu tylko i wyłącznie na moczeniu w ładnej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:24- w sumie racja, nie tyle zaluje bo bylo i tak cudownie jak zawsze co mysle ,ze to moglo cos miedzy nami zespuc, ale moze sie myle i nie to bylo powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 09:24- w sumie racja, nie tyle zaluje bo bylo i tak cudownie jak zawsze co mysle ,ze to moglo cos miedzy nami zespuc, ale moze sie myle i nie to bylo powodem X Czy wiesz, na czym polega Twój problem? Za dużo myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze bo rozmyslanie mi w koncu nic nie da, ale jak moge nie myslec jak to jest jeszcze takie swieze a mi na tym bardzo zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, to ile wazysz i przy jakim wzroscie? Nigdy nie uwierze, ze to przez to ze schudlas. Popatrz na taka Rubik, ona wyglada jak anorektyczka a jakie ma wziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
165, waże 49, moze to nie wydaje sie az tak mała waga, ale wcześniej ważyłam 53 i wygladałam szczupło, ale tak w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jak Rubik to jeszcze nie wyglądam, ale jeszcze troche i bym ja dogoniła jeszcze tak z kolejne 5 kilo do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wcale nie jestes jakas chuda. Ja mam 164 i 53 i jakbym schudla ze 3-4 kg to bym wtedy byla szczupla, a tak mam wage w normie. Ewidentnie sie tego uczepilas, zeby miec wytlumaczenie na to ze cie zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze to ani nie przez chorobe, ani nie przez seks. Po prostu tak wyszlo. Kobiety zawsze szukaja w sobie przyczyny jak facet odejdzie a prawda jest taka, ze musi trafic swoj na swego. Nie da sie stworzyc zwiazku z pierwszym lepszym facetem, ktory nam sie podoba bo nie kazdy do nas bedzie pasowal. Zaslugujesz na kogos lepszego niz ten twoj byly i predzej czy pozniej go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrocznia mody dziś Zaslugujesz na kogos lepszego niz ten twoj byly i predzej czy pozniej go znajdziesz. X Oczywiscie. Jak kazda kobieta, autorka zasluguje na kogos lepszego. Zasluguje na ksiecia z bajki. P*****lnij sie w ten pusty leb wyrocznio mody - samotny pasztecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, moze macie racje i jemu cos w moim zachowaniu nie pasowało o czym nie zdawałam sobie sprawy...ale wydawało mi sie ze fajnie nam sie rozmawia, czesto zartowalismy, śmialiśmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie byl facet dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tym bardziej mnie to zdziwiło że i w seksie i w rozmowie było dobrze, sądziłam, że się nam układa, w sumie może być jeszcze jedna rzecz dlaczego mnie rzucił bo troche sie minęłam z prawda i nie wiem czy się tego nie dowiedział ,ale to tylko taie moje domysły. Na tym ostatnim spotkaniu był jakiś dziwny, mówił ,że ma problemy i wiem że faktycznie to prawda ,ale jak dla mnie to wymówka ze dlatego to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz tego zachowaniem, na pewno chodzi o gorszy wygląd spowodowany chorobą. Napisałaś że schudłaś, jestem pewna że poszło o cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie wydaje ze musi byc inna przyczyna bo po wadze sadzac nie jestes wcale az tak chuda zeby to bylo chorobliwe, a faceci jakos leca na te modelki wychudzone choc zaprzeczaja wydaje mi sie ze predzej jakbys przytyla wyraznie to mogla by byc przyczyna. faceci sa obludni niby mowia ze na chude nie leca, a na chude i ladne leca wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu przeszkadza że schudła w cyckach, chude im nie przeszkadzają o ile jest biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biust mi trochę spadł wiadomo, ale sądzę że mój cały pogorszony wyglad był przyczyną nie wiem może sobie wkrecam, może faktycznie chodzi o coś innego ale tak mi sie zdaje przez to mam kompleksy ze moze juz mu sie nie podobam choc seks niby był udany tez ostatni tez przynajmniej takie sprawial wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie sądzę żeby to był powod ta jak pisali wczesniej, ale nawet jeśli masz racje to ten facet musiałby być skończonym pustakiem, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, jak znam facetów to jest właśnie ten powód. A od wyzywania od pustaków są faceci, bo ich nie można tak nazwać. Nimi steruje biologia, nie słyszało się o podwójnych standardach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, dziecko, poznałaś Dżola 2 dni temu, gimnazjum skończyłaś, od razu seks, nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie tylko chodzilo o to ze schudlas, ale skoro choroba tak oslabila Cie to pewnie i nie mialas na nic sily, bylas osowiala, apatyczna, a juz na pewno nie apetyczna :D wiec nie dziwie sie ze mlody, fajny facet postanowil nie marnowac czasu, zycie jes za krotkie, a Wy nie byliscie ani malzenstwem ani para tak naprawde. co to jest 4 mieisace, moj obecny maz po 6 miesiacach spotykania sie (rowniez w lozku), wciaz nazywal mnie "kolezanka", ale obydwoje jestesmy doroslymi ludzmi i rozumiemy ze 6mies, czy nawet rok nie zobawiazuje nas do bycia z kims forever. Wrzuc na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×