Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem mozna zmuszac dzieci do chodzenia do kosciola

Polecane posty

Gość gość
13:44 co ci się nie podoba w moim poście? Klaps to normalny element wychowania, dupa nie szklanka nie zbije się. Szkoda, że wycofano tak wartościowe książki jak "Mądra miłość". Mogłabyś sobie poczytać o prawdziwych wychowaniu, a nie bezstresowym z którego same niedorajdy życiowe i ćwoki pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dla mnie to rewelacja, wpajac dziecku szkolnemu chec do uczestnistwa w mszy przez bicie go No bardzo pochwalne, caly KK jest z was dumny ,z edzieki waszej postawie mają na początku tyle wierncyh przechodzących z rodzicami jak na skazanie, a kiedy uwalniają się od władzy rodzicielskiej nawet nogi za prog kościoła nie pstawia, bo już w doope nie dostaną Jaki cel ma ciąganie dziecka w miejsce w które NIE ma da niego zadnego przekazu bo z wszystkim co glosi kka się nie zgadza? statystykę podbijac? piękne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach jacy ci katolicy wspaniali, określenia typu "jełopie", "kretynie" to chyba tylko dojrzali religijnie z bierzmowaniem piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczestnictwo na sile w mszy mija się z celem , bo człowiek zmuszony i niewierzący nie laczy się z bogiem w którego wierzycie i nie ma sensu przebywania na mszy jeśli i tak przekaz duchowy nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie jest wlasnoscia, to mlody czlowiek a nie przedmiot. Ma prawo miec wlasne zdanie. Nie nalezy zmuszac, karac bo nie chce isc do kosciola. Trzeba z dzieckiem rozmawiac tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czym się dziecko nie zgadza jełopko? to dziecko ma jakiś swój indywidualny światopogląd, w wieku 5 lat najlepiej? nie ośmieszajcie się już gimnazjalistki się zbiegły uczyć matki o wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci nie chcą chodzić do kościoła bo widzą zakłamanie dorosłych, którzy wszystko robią na pokaz, bo tak wypada, a nie wgłębiają się dlaczego to robią a więc i nie tłumaczą dzieciom dlaczego jest to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarówno takie dziecko mogloby do stolu od nogi się pomodlić z batem nad glowa, taka sama sytuacja dla niego, bo jelsiw cos nie wierzy i czegos nie uznaje ,wiec po co ma komus czesc skladac w kogo nie wierzy bo jest dla niego fikcją? Do sciany tez może gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko trzeba uczyć od małego, jak nie uczycie pacierza i nie czytacie mu o Bogu to sorry ale darujcie sobie chodzenie do kościoła, mnie osobiście obrażają tacy ludzie którzy łażą bo łażą, wasze dzieci są dla mnie nikim bo nic im nie wpajacie, bierne barany tylko stoją i dukają coś pod nosem. Najchętniej bym takie bachory za próg wywaliła. Uczcie je wiary od małego a jak nie chcecie to w ogóle ich nie posyłajcie bo tylko wstyd wam przynoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:52 bredzisz. Ten mały człowiek też musi zaznać dyscypliny, ciepłe kluchy potem rosną z takich gowniarzy którym ktoś głupi pozwolił mieć własne zdanie. Rodzic to wyrocznia dla dziecka, to co rodzic chce dziecko ma spełniać koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:56 popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy waszym zdaniem mozna
Mnie az oczy bola ile tu wyzwisk i obelg leci z niektórych gości Jestem w szoku ,ze osoby uważają się za godnego katolika, który regularnie do osciola chodzi tak się odnosi i taki sposób prowadzi komunikacje z drugim człowiekiem. Wyzwiska, wulgaryzmy, agresja Ja jestem w szolu ,ze osoby religijne i gorliwie katolickie tak się zahcowuja. Nie widze natomiast by osoby nieiwerzące posuwaly się do obrazania drugiej osoby Co ta wasza wiara z waszymi glowami robi? czy pochwala takie wyrazanie się wobec drugiego człowieka? Ludzie kultury i szacunku drodzy wiern!! Czemu ja nie musze pouczac niewierzących, tylko wierzący sami daja dowod jaki mają talent w wyzwiskach? na kogo was wychowano? Podkresle ze nie mwoimy o malym dziecku przedszkolnym,ale już starszym SZKOLNYM/ NASTOLETNIM o takim wieku mowa Proszę o kulture w dyskusji osob wierzącyh, a jak osoby wierzące nie potrafią do tego się dostosować to zeganm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Modli się pod figurą a diabła ma za skórą" oto kwintesencja 90% katolików. Może trafi się jeden na kilku którzy chodzą bo naprawdę wierzą, reszta się zmusza bo co ludzie powiedzą. I potem mamy takie kwiatki, że przecież jestem lepszy bo chodzę do kościoła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy waszym zdaniem mozna
Jeszcze raz prosze osoby wierzące o zaprzestanie wyzwisk i obrazy Proszę o kulturalną dyskusje, sami dajecie fatalny przykład własnego postepowania chrześcijańskiego Czemu wszystkie osoby ,które popierają zmuszanie, kary i bicie z anie chodzenie do kościoła sa tak wugarne i agresywne wobec innych? Popatrzcie, inne osoby potrafią zachować poziom dyskusji, wy nie Nie wstyd wam? wyspowiadać się to za mało, poprawa jest najwazniejsza,poprawy u was nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:59 idź się ze swoim śmiesznym ateizmem obnoś gdzie indziej, dla mnie ateista to mniej niż zero, zombie bez celu w życiu i najgorsze że swoj****chory też wychowa na ateistów, zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.56. Nie bredze. Wychowalam dwoje dzieci. Mialy okres buntu nie chcialy chodzic do kosciola. Nie zmuszalam. Teraz chodza co niedziele. Zmuszaniem tylko zniecheca sie do wiary i kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:03 za mało laczkiem dostały, ale dobrze że w końcu się poprawiły i przestały tkwić w grzechu. Apropo grzechu ostatnio pojawiły się fajne plakaty w wielu miastach, że konkubinat to grzech. Popieram w 110% dodam, że konkubinat to też k******o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzenie do kosciola nie znaczy, Ze ktos jest ateistą. Zresztą katolicyzm to nie jedyne wyznanie chrzescijanskie, akurat w Polsce jest dominujące, ale w innych państwach dominuje prawosławie czy protestantyzm. Wiara w Boga i stosunek do drugiego człowieka są ważniejsze niż chodzenie do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo ateiści za to świecą przykładem, rozbijanie rodzin, egoizm, pieniądze jako cel w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy waszym zdaniem mozna
Jestem zawiedziona poziomme dyskusji Tyle czasu spokojnie i kulturalnie było dopóki nie weszły osoby,ktore by wręcz zakatowaly dzieciaka i zagryzły osoby , które nie pochwalają zmuszanie na sile do wiary Na to wychodz ,z eprzyjdzie mi się pozegnac z tematem Poraz kolejny fatalną opinie o katolikach wyrabiacie sobie. Nie ma bardziej agresywniejszego i chamskiego stowarzyszenia jakie tutaj reprezentujecie Szkoda ,ze dluzej nie mogę poczytać KONTRKTYWNYCH wypowiedzi, zamiast wyzwisk i ponizen To nie mój poziom, zostałam inacze wychowana i trzymam się zdaleka od chodzącej agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź, nie zapomnij pozdrowić palikota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie ateistki to zwyczajnie stare konkubiny którym się nikt oświadczyć nie chciał, dzieciom robią krzywdę bo każdy wie że dziecko spoza małżeństwa to zwykły bękart. Opowiadaja o sobie, że ateistki bo głupuio im wymówić słowo konkubina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyślałby kto że dla katolików kasa się nie liczy, wystarczy zobaczyć jak bogaty jest kler i jakimi furami jezdzi, co chwila tez jakies kobity na boku maja, które rodzą im dzieci. Jak więc widzisz to zależy od człowieka a nie tego czy jest ateista czy wierzacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory żaden ateista ,ani żadna osoba, kotra nie popera przymusu wiary nie wyrazila się wulgarnie, nie obrazila nikogo , zas zgadzam się z autorka ze dotychczas w tym temacie wzor chamowatosci, ordynarności przejawiają osoby ,które uważają się za wzorowego katolika bo lata co niedziel na msze, aobraza, wyzywa, wyklina az uszy wiedną Ja rownie uciekam z tego tematu, mnie wykrzywia jak czytam takie obrazy i przekleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewierzący nie ma w sobie tyle agresji i zadatków do przemocy tak jak katolik, od którego az kipi. idąc to gołym okiem nawet w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:10 no to pokaż mi ten bogaty kler i jego dzieci znam mnóstwo tak zwanych ateistów i to zwykłe tłumoki którym wysilić mózgownicy się nie chce po prostu rozważania o bogu i sensie istnienia to nei dla nich trzeba robić pieniążki roohac sie po krzakach i nie przejmowac wygodnie wam nie wierzyc mozecie wteyd tlumaczyc swoje szmaciarskie zycie ale spokojnie jeszcze zaplaczecie na starosc nad swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak już niedługo i kościoły będą stały puste jak na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze się okaże kto zapłecze, ale to nie Ty będziesz sądził. a z każdego złego słowa też będziemy rozliczeni, tak gwoli przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na starość wszystkie te ateistki wojujące (czyt. rozlazłe konkubiny) będą zajmowały pierwsze lawki w kościołach i przepraszały za swoje grzechy. niestety ale tak jest i poki jestescie mlode mozecie pyszczyc o ateizmie i nie posylaniu swoich gowniarzy do kosciola, zmieni wam sie myslenie. to samo jak jakis ateista dostaje raka, od razu w kosciele kleczy. tacy jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o moje słowa się nie martw ateistko nie zapomnij się wymyć po kolejnym konkubencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×