Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem mozna zmuszac dzieci do chodzenia do kosciola

Polecane posty

Gość gość
Nie ja jesyem niewierzacy moja dziewczyna wierzy ale nie byla w kisciele Z 15 lat a ostatnio jak rozmawialismy to oboje zgodzilismy sie ze bedziemy chodzic do kosciola z dzieckiem zeby wynosilo jakies pozytywne wartosci nie gnilo w wyrze do 11 ja chodzilem jak bylem maly i zyje nic mi sie nie stalo jestem dobrym czlowiekiem ani za ani przeciw kosciolowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo 14 lenie gowniarze zawsze lepiej wiedza od rodzicow co jest dla nich dobre do wszystkich ktorzy bronia zbuntowanych malolatow puknijcie sie w glowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:17 dobrze mówi! Wreszcie jakis facet zabral glos. Masz racje dziecior nie musi gnic w niedziele w wyrze, jak pojdzie raz na tydzien do kosciola korona mu z glowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu niektorych wypowiedzi pelnych agresji i braku poszanowania dla drugiego czlowieka ciesze sie, ze jestem ateistka. Zycze wszystkim wierzacym wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem ewangeliczką i nie spotkałam się wśród moich współwyznawców z takim "poziomem" wypowiedzi jak wśród katolików. Lepszej antyreklamy nie moglibyście zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pozytywne wartości można wynieść z nauk KK jesi sami popierają okrucieństwa i pedofilskie czyny sowich kolegów ?? Najwyrazej sami byscie pchali ksiedzm wasze dzieci pod sutannie, aby tylko księdzom w doope wchodzić i to doslowie Dla mnie ludzie ,którzy popierają pedofilskie i przemoc na dzieciach nie są zadnymi osobami,ktore mogą o wartościach mowic ani autrytetet, dlatego od 10 lat zrezygnowałam z chodzenia na msze Dlaczego tyle się mowi o konkubinacie ,ze to grzech a o pedofilli nigdy nic krytyczeczngo żadne z księży nie powiedziało? wręcz przeciwnie , kryło sowich oprawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polowa z tych matek tutaj pozwoli mu w ten dzien posiedziec na fb jak i cala reszte zycia kobiety sa takie leniwe jezeli idzie o wychowywanue nie chce im sie bawic i ksztalcic dzieci wola sobie polezec plackiem w niedziele zamiast uczyc dziecko jakiejs systematecznosci odpowiedzialnosc nawet w dniu wolnym od zajec to byly czasy rano do kosciola wiadomo ze tez mi sie nue chcialo w poludnie rosol jakis dobry western na 2ce i na dwor na caly dzien tak sie czlowiek wynudzilw kosciele ze docenialo sie taki dzien jak niedziela pozniej :) a teraz? Komorka komp...te dzieci sa okradzione z dziecinstwa juz na starcie dla mojego tv to bedzie nagroda jeden film na dwa dni sam nie ogladam tv od 10 lat i zyje pila siatkowa ping pong jak juz czlowiek dorasta to wiadomo zainteresowania sie mieniaja pierwszedziewczyny pierwsze lody na osiedlowych budowach boze coto byly za piekne czasy ale fb nie bylo no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:27 Zdziwię Cię, bo mam prawie 30 na karku i dwójkę dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyznanie po co zmieniłaś? żeby wziąć drugi ślub z nastepnym facetem, nie unieważnili ci małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofilia ti margines generalizujesz tylko ograni ludzie podchodza tak do tematu znasz osobiscie kogos kto byl molestowany? Ja chidzilem brat i siostra i jakos nikt nas nie wydoopczyl na zapleczu debile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Bo to jest sekta watykańska, wszyscy wszystkich kryją. Tam nie ma miejsca dla Boga a wszyscy sobie niestety wycierają nim gęby. Niewiele ma to wspólnego z tym czego nauczał Chrystus i niewiele z tym jak funkcjonowały pierwsze wieki chrześcijaństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s kolo d**y mi lata kosciol ale jak widze ta nagonke wielkich ateistow to az sie nie dobrze robi nie chcesz nie chodz po co obrazasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""Jakby moje odstawiało szopki że nie chce do kościoła iść raz na tydzień w niedzielę to by na dupsko dostało i tyle w temacie."""""" """14:03 za mało laczkiem dostały, ale dobrze że w końcu się poprawiły i przestały tkwić w grzechu.""" xxxxx No ja jestem wręcz wstrząśnięta co ta religia z wami porobila i jakie formy "zachety' praktykujecie Wszysto to odwroci się przeciwko wam, kk z stokrtoną moca Do tego wasze wulgaryzmu i wyzwiska przechodzą samych sebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jaka nagonka? nie widzisz co się w kościele dzieje czy nie chcesz widzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ateistką po akcie apostazji, od 10 lat z jednym mezczyzna, jest to mój pierwszy. A znam wiele "katoliczek" które zmieniają facetów jak rękawiczki albo są po rozwodzie lub żyją bez ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas rodzina ateistyczna, dzieci przez pokolenia mialy wolny wybor, jedno sie ochrzcilo w doroslosci, na starosc nikt sie nie zrobil dewotem, wiec nie ma co uogolniac. Oczywiscie , kulturalny czlowiek powinien miec pojecie o Biblii, wiec trzeba dziecko tego poduczyc, tak jak historii czy geografii - jak zauwazylam, dzieci ateistow sa pod ty wzgledem i tak bardziej wyedukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie odwrotnie Jakim prawem wierzący obrazają ateistów, a raczej osoby które nie popierają zmuszania silowego starszych dzieci do chodzenie do kościoła To wlasnie wierzący obrazają i wyzywają w tym temacie na każdym kroku ludzi, którzy mają odmienne zdanie Ja nie jestem ateista,ale nie chodze do kościoła i na mnie się posypaly obelgi od katolikow. Żadna osoba ich nie zwyzywała , ni ciagle to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że nie można nikogo zmuszać zeby chodził do kościoła, nawet dziecka. Będzie mu się to później kojarzyło z czymś nieprzyjemnym, czymś co trzeba było zrobić na siłę i inna sprawa, siedząc te 40 minut w ławce pod przymusem i tak nic z tej mszy nie wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktore dziecko pojdzie z wlasnej woli do kosciola jesli pozostawisz mu wybor k..a ludzie myslcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jaki cel jest siągania na sile i zmuszania do klpanie formulek dziecka wkosciele jeśli nie wierzy w to i nie ma przezyc duchowych? Mowimy już o starszych większych dzieciach To się mija z celem, chodzi się do kosicola żeby się chyba laczyc z Bogiem, a jeśli osoba nie idzie w tym celu,wiec jest to bezcelowe Kurwaa pomysl trochę co ci przymus, grozby i bicie dziecka da? satysfakacje co najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:42 otóz to, dlatego dzieciom trzeba narzucać i wręcz kazać. Ja swoje odpytuje o czym była homilia, jak nie wiem to ma karę bo widac, że nie uważało tylko o niebieskich migdalach myslalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
satysfakcja dobra rzecz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""A ktore dziecko pojdzie z wlasnej woli do kosciola jesli pozostawisz mu wybor k..a ludzie myslcie troche """ a ty k***a pomysl trochę co ty uzyskasz sia zaciagajac nastolatka na msze pod groźbami lania, szlabanow i awantury. Tym większy bunt wzbudzisz Wszystkie osoby,ktore miały taki terror kościelny wlasnie się wycofaly z KK A chodzenie do kościoła nie majac wyboru mija się z celem, totalnie . To ma bys swiadoma i wlasna decyzja' Do wiary nie da się zmusic , co ci da frekwencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy klniecie i wyzywacie ? zwłaszcza katolicy tutaj , nie potraficie kulture zachować? co drugie słowa to k****y i wyzwiska od was leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie przeklinać i będę to robić jak mi się podoba i kiedy mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij się wyspowiadać choć akurat w twoim przypadku to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalem k..a i jestem ateista debilu :/ poczym to niby stwierdziles/as ze jestem wierzacy... wiekszosc ateistow jest jak murzyni bardzo lubia robic z siebie ofiary a sami sieja najwiekszy rasizm a jak sie ma to co bylo kiedys do tego co jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:57 racja, dokładnie masz rację z przykład z murzynami adekwatny. Nie mam nic do ateistów czy wierzących ale sami sieją największy zamęt a jedna i druga strona uwielbia zgrywac ofiary i pokrzywdzone biedactwa. smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa , jesteś ateista a stajesz w obronie kosaćcowców, którzy nawołują do przemocy i znęcania się nad dziecmi bo po kilkunastu latak na rodzicow nieszczęście dzieci doszli do wniosku ze to bujdy na resorach' Chcalbys ,aby ktoś się codziennie tluk bo nie chodzisz do kościołka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety osoby ,które nie chodza do kościołka sa wyzywane od najgorszych i zarzuca im się ze są chodzącym złem, degeneratem Ateista NIGDY nie obrazil katolika, nigdy, zas odwrotnie zawsze tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×