Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pracuje w przedszkolu przeczytajcie co dzis zrobilo mi dziecko male..

Polecane posty

Gość gość
A ja "Dlaczego ja", "Malanowski i partnerzy" i "Trudne sprawy". Są to seriale bardzo mądre, edukacyjne. Samo życie. Dlatego też uważam, że należy rozwikłać tę zagadkę. Co się dzieje z małym Tomaszem? Czy jest ofiarą zwyrodniałej matki alkoholiczko-d****i? Czy też może jebnął focha bez powodu? Co kierowało 2,5 latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chlopiec moze przenosic agresje na opiekunke z matki?? czy to znaczy, ze on nie chce ,by jego mama przyszla??nie rozumiem .wy bawicie sie w psychologów tutaj ,a nie jestescie po takich studiach. wyraznie autorka napisała,iż mowila ,ze mama przyjdzie zaraz ,a on denerwowal sie ,ze mama nie przyjdzie,krzyczal :"mama nie przyjdzie "..i wtedy ja kopnął..więc bal sie ,ze mama nie przyjdzie, a nie tego ze przyjdzie....co z was za psychologowie..no ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie pominelismy ten wątek on bal się ze nie przyjdzie czyli ojciec nie pokazywal palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można przenosić agresję? Poczytaj o mechanizmach obronnych, zwlaszcza o tzw.przeniesieniu. Tak, mam odp.wyksztalcenie by o tym mówić. Zachowanie dziecka jest alarmujące. Tak, czy siak cos niedobrego dzieje sie w jego domu. Trzeba go obserwować. Nie od razu wtrącać sie w życie rodziny, bo w sumie jakim prawem? Ale tez nie udawać, ze nic sie nie stalo, by za kilka miesięcy nie brać udziału w którymś z tak lubianych przez was programów jako gość " nikt nie wiedział, ze dziecku dzieje sie krzywda w domu, naprawdę..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie pominelismy ten wątek on bal się ze nie przyjdzie czyli ojciec nie pokazywal palca xx ahahahahahaha, leze i kwicze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to tak to
ludzie, nie nabijajcie sie (chociaz niektore teksty sa 🖐️ :D) ciekawe co byscie zrobili gdyby jakis gnojek bez powodu kopnal was dajmy na to w twarz, a pozniej bez cienia skruchy sie wymadrzal. autorka miala prawo byc w szoku. az dziw, ze sie pohamowala (ale taka praca). ja bym gnojka zlapala za ucho i wypieprzyla za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, więc u mojej córki w przedszkolu w domach 80% dzieci dzieje się źle. Leją się, kłócą, pyskują i nie słuchają pani (głównie chłopcy, choć i parę dziewczynek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym od razu zareagowała. :) A nie stała w miejscu, bezczynnie. Później pewnie będzie jeszcze gorzej jak się dasz a chłopiec może ma jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym w takiej sytuacji wiedziała co robić. Jestem przygotowana na takie przypadki. Od razu dzwoniłabym do Malanowskiego. Wyśledziłby matkę pijaczkę, a dzieciaka wsadził do poprawczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watek palcow (nie tylko ojca) i strach, ze matka nie przyjdzie, pozwala mi stwierdzic, ze matka jest zapracowana kosmetyczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, autorko. Nazywam się Marek Krupski. Czy może pani powiedzieć, czy napastnik miał jakichś wspólników? Co zrobił bezpośrednio po ataku? Od razu pokazał palec czy może między kopnięciem w gardło a pokazaniem palca wystąpiła jakaś sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zorganizujemy prowokację. Zawezwij wyrodną matkę na rozmowę, koniecznie na neutralnym gruncie. Zapytasz ją, czy wie o zachowaniu syna-być może i ona jest ofiarą jego ataków, być może chłopak wpadł w złe towarzystwo albo działa na zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
litosci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide na inne forum bo tutaj faktycznie kpicie z problemów..:( ostrzegali mnie przed kafeteria ale ja lubilam to forum..jestem tu juz 12 lat....ale cóż..kiedys ludzie byli inni..bardziej dojrzali i pomocni...inne pokolenie nastało..mniej dojrzale i mniej wartosciowe ,hedonistyczne oraz bez empatii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo skoro ojciec nie pokazal palca tzn ze ta sytuacja wydarzyla się u dziadkow. Ale czy to dziadkowie od ojca czy matki? Trzeba zaobserwować jakim tonem to mowil czy ton dziadkow matki czy ojca? Czy pod paznokciem był brud? Czy wyczyszczone paznokcie. Tyle szczegolow i takie niejasnosci co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie moze ten chlopiec terroryzuje rodzine. Cios w gardło i jego ulubiony tekst do kata i płacz ... Czy ten chlopiec ma brata siostra? Mogą być swiadkami ciosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra bez żartów , autorko proponuje rozmowe z dyrektorka przedszkola tylko ona moze pomoc w tej sytuacji. Na drugi raz masz nauczke zeby do niego mowic z odległości. Napisalam powaznie czas wrocic do zartow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nadal nie odpowiedzialas na pytania potrzebne do śledztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne zachowanie dzieciaka w tym wieku...rozkapryszony i tyle..ot co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry takie teksty slysze jak w przedszkolu do kąta idą dzieci za zle zachowania sama raz taką nauczycielke przyłapałam na tym. Możliwe ze i w domu acz kolwiek może też w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest na tyle poważne by opieka miała reagować .co do zachowania tego małego chłopca. Można to intepretowac na 2 sposoby. Powiedzenie zalapalo albo w przedszkolu. Albo w domu ale to nic nie zmienia by dziecko miało być maltretowane. Bardziej by mnie zastanowiło gdyby dziecko powiedziało mi placz se placz w koncie a jak nie to cie spiorę:-) wtedy dało by cos do myślenia. Ale kary tez musza być bez bicia ale kat juz od czasow to się stosuje. Zaraz tu maltretowanie obstawiacie. Do takich wniosków trzeba dowodów a nie hipotezy.Acz kolwiek rodzicom powinnaś zwrócić uwagę i o tej sytuacji poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dzisiaj ten chlopiec jest juz grzeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre dzieciaki są wstrętnie agresywne z natury,rozsadza je energia i mają w sobie to coś od małego,jak wychowuje go alkoholiczka to mu się to nasili i będzie agresywnym katem rówieśników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on jest katem dla przedszkolanki. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uposledzona stazystka. Male dziecko kopie w gardło? Co za psychole odpisuja na nie realną sytuacje? Ten chlopiec fruwa? A moze powinien kopnac cie w doope? " x ta stażystka mogła siedzieć na podłodze, bawić się z dziećmi w różne gry... przedszkolanka to nie zawód przy biurku sztywno siedząc popijając kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka w jednym ma racje ... niektóre osoby z kafe zatrzymały się w rozwoju (a może nawet cofnęły). Tu nie można o nic zapytać bez pustych, nic niewnoszących komentarzy. Już wiem czemu przesiadujecie tu całymi dniami dewotki. Ludziom w realu trudno byłoby rozmawiać z człowiekiem o takim podejściu i tak niskiej inteligencji. Tu na kafe niestety wyjścia nie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie odgrzewane kotlety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×