Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pracuje w przedszkolu przeczytajcie co dzis zrobilo mi dziecko male..

Polecane posty

Gość gość
w przedszkolu nie mozna juz stawiac dziecka do kata. takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy chłopiec miał coś ostrego w ręku? Czy była w nim agresja czy wyraz zartownisia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale idiota tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego wzrostu był napastnik? Czy potrafiłaby go pani opisać, żeby można było sporządzić portret pamięciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za ludzie z was...matko chyba nie rozryczalam sie jak dostalam od niego w gardlo kopa...tylko poprostu mnie bolalo i bylam w szoku ze mnie kopnąl za nic.. ale potem udawalam ,że płaczę i ze mi smutno..chcialam mu pokazac ze tak nie wolno i ze skrzywdzil mnie i on mi pokazal palec i krzyczal :"marsz do kąta..płacz sobie az sie wypłaczesz"...czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kolor butów? Czy mial rękawiczki? Zacieral ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćslazara
Wystarczy, ze taki maly gogus w tv zobaczy reklame "metafenu" i juz ma obraz rozwiazywania problemow. Takie czasy. Ja bym wytlumaczyla co zrobil zle i zapytala dlaczego a nie zaraz mops. Nie zesrajcie sie z tym zglaszaniem wszystkiego, jakos te dzieciaki trzeba wychowac a nie niszczyc komus rodzine bo "na forum pisza"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pogadaj z opiekunką stażu. Wg mnie dziecko tak jest traktowane w domu. Pewnie mamusia go stawia do kata, gdy placze, zamiast przytulic. A kopnął Cie, bo ...wcale nie chcial żeby mama przychodziła:( Oberwalas za nią... Zapytaj co inne opiekunki wiedzą o dziecku i jego sytuacji w domu. Nie wiem, czy warto mówić z matką. Żeby sie nie skonczylo sie to dla dziecka kolejna karą w domu. Trudna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie jesteście. Tak małe dziecko nie odtwarza sytuacji z reklamy. Samo jest tak traktowane w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak coś zbroi-przytulić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marsz do kąta placz aż się wyplaczesz hihi. Padlam co za teksty? Jak to wymyslil ten chlopiec to moje uznanie za inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo dziecko jest tak traktowane w domu, albo ojciec znęca się nad matką i stąd ma takie wzorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale który palec ci pokazał? Wskazujący, środkowy, a może serdeczny? To bardzo istotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepnym razem spyta czy ci korzen plonie ;) taka reklama no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ojciec kopie matkę w gardło, a potem pokazuje jej palec i mówi: "Marsz do kąta, płacz aż się wypłaczesz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak srodkowy to nie fajnie. Poszlaki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahaha:D fajny temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćslazara
Dzieci wszystko kopiuja. Moja corka jak miala 14msc udawala, ze rozmawia przez tel, ze rozwiesza pranie a rozkladala miski po lozeczki wiec nie pieprz, ze nie kopiuja! Autorko: tak biegnij do opieki i sie naskarz a potem niech Cie zazre sumienie jak komus rodzine rozpieprzysz! Skoro sine i zastraszone nie jest, nie skarzy sie na krzywde to nic mu nie jest! Ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec pokazuje matce palec? Ten ze spodni? Jakiej dlugosci bo to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja, zanim zaczęłam staż w przedszkolu, zrobiłam kurs samoobrony. Nigdy nie wiadomo jakie dziecko wyskoczy zza rogu w ciemnościach. Trzeba się pilnować dziewczyny i być przygotowanym na najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro plotkary mówią, że matka się puszcza na prawo i lewo, to ojciec musi mieć malutkiego pitolka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od sledztwa... powazny temat a ja rze przed kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki, z czego sie cieszycie? Chłopiec jest zle traktowany w domu. Byc moze plotki o alkoholizmie matki sa prawdziwe. I kiedy dziecko, jak to dziecko, czegos od niej chce, to ona krzyczy na niego, bije, ustawia do kąta itp. W przedszkolu byc moze chłopiec spedza jedyne przyjemne chwile w ciągu dnia. I kiedy opiekunka mowi mu, ze zaraz przyjdzie po niego mamusia, reaguje jak reaguje. Na pewno nie chcial zrobić autorce krzywdy, raczej przerzucil na nią strach, lęki wobec matki. A ze ma 2.5 roku to trudno spodziewać się, ze zareaguje dojrzale. Jako opiekunka powinnaś wiedzieć co się dzieje z takim maluchem. Dopytaj starszej koleżanki, Twojego opiekuna stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy sie smiejecie ale dla mnie dziwne jest ze malusienki chlopczyk majacy tylko 2,5 roku potrafi takie hasla rzucac.. znaqm dzieci w tym wieku ,które nie do konca jeszcze poprawnie coś mówią..więc chlopiec musi byc bardzo bystry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, jest i pani psycholog wśród nas:D Tak, autorko, do MOPSu biegnij szybciutko! (Tak nawiasem mówiąc to nic nie zaszkodzi, ale potem nie jęcz, że idiotkę z siebie zrobiłaś.) Od takich spraw są opiekunki, wychowawcy, dyrektor przedszkola. To chyba oni mają kontakt z rodzicami dziecka i powinni być zorientowani, co się dzieje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy są ci znane personalia napastnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak śledztwo to śledztwo musimy rozwiązać zagadke dlatego szczegóły są bardzo wazne. Ja tam zycie znam ogladam detektywi, w11, chlopaki do wzięcia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciory do ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spod jakiego znaku zodiaku jest napastnik? Jak rogacz to zagadka zaczyna się rozwiązywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci raz mówię - pogadaj ze swoją opiekunką stażu!!! Co ona sądzi o tej sytuacji? Widziała całą akcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×