Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany gosc 86

lekarz rodzinny zamiescil w systemie informacje ze wypisuje mi lek psychiatryczn

Polecane posty

Gość zalamana w dalszym ciagu86
nie jestem dzieckiem po pierwsze po drugie nikt tu mnie nie zna wiec po co ta twoja zlosliwosc? mnie interesuje tylko zdanie innych na temat tego lekarza no i pytanie czy mozliwa jest do usuniecia ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz był bardzo nieżyczliwie do Ciebie nastawiony, potraktował Cię wyjatkowo złośliwie. Unikaj takich lekarzy. Co do tego wpisu, oczywiście, że może go usuąć, wystarczy dobra wola, wystarczy być po prostu człowiekiem, a nie "procedurą". Pozdrawiam i życzę wyzdrowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, jak potrzebujesz określonych leków to idź do psychiatry. Lekarz zrobił dobrze, a skoro nie chcesz pójść do psychiatry to coś na rzeczy musi być. Nie chce Ci dalej wypisywać leków i dlatego po innych lekarzach chodzisz? Gdyby coś Ci się stało po tym jak on wypisał Ci receptę to on by za to odpowiadał. Podkładki od specjalisty ma prawo zażądać zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana w dalszym ciagu86
dziekuje... a czy inny lekarz moze usunac te informacje, czy tylko on? np neurolog? wiem, ze dlugo nie bylam u psychiatry, ale mialam nadzieje, ze mi przejdzie po tych lekach, wiem glupie. i potem szlam po przedluzenie do mojej to mi wypisala. a potem mi sie konczyly i chcialam znow do niej isc ale jej nie bylo i trafilam do niego i go sie spytalam, to byl moj mega blad. teraz juz ide do neurologa sie dokladniej zbadac (bo ion tez mnie pouczal ze jak psychiatra to psychiatra to po co bede do neurologa isc angazowac hahaha....) przez takich lekarzy sie odechciewa! HUJ J****Y. a to jeszcze prywatnie jestem ubezpieczona :D powinien bys uprzejmniejszy i tyle i ta infiormacja to przeklenstwo.... to jest tajemnica psychiatryczna :/ bo on wpisywal ze tiki nerwowe i w ogole zeby nikt mi nie wypisywal jak to brzmi :/ tragedia i wstyd isc teraz do lekarza lub do rejestracji juz widze jak te laski gadaja jak pojde.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×