Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Orzechy do prania

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś stosował? Gdzie zamawiacie? I czy rzeczywiście są takie skuteczne jak zwykłe proszki czy może jednak lepiej jest sobie odpuścic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- zamawiała moja przyjaciółka przez allegro - mam alergię i mogę w nich prać i myć wszystko - nawet włosy jak zrobię z nich i odrobiny wody pianę w większym pojemniku po szamponie - nawet myję w nich i blaty kuchenne bo nabłyszcza i podłogi - i wywar z nich służy mi jako płyn do naczyń - jak dla mnie lepszy niż Ludwik - jedyny minus - nie wypiera do końca plam np. na ściereczkach kuchennych oraz nie ma po nich śnieżnobiałej bielizny - także polecam do wszystkiego innego oprócz odplamiania i prania białych rzeczy bo robią się lekko zszarzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seroana
Są skuteczne ale nie same tylko jak połączysz z szarym mydłem. Praktycznie tak samo jak proszek. Tyle,że nie ma chemii. Zaczełam stosować jak córka zaczęła mieć wysypki z powodu zwykłych proszków do prania. Obecnie zamawiam tutaj: http://www.smakiziemi.eu/41-naturalne-srodki-czystosci Możesz jeszcze poszukać w sklepach eko w swoim mieście ale ceny zwykle są trochę wyższe niż w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam ale jedynie do kolorowych ubrań. Jednak do białych się nie sprawdza. Ale do kolorowych są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×