Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fitititi

20 kg w 4 miesiące

Polecane posty

Hejka ;-) chciala bym abyście mi pomogly. Mam 163 i waże 80 kg :'(. Czy moj cel jest realny . Tak tak wiem ze zdrowo jest chudnąc 0,5 kg tygodniowo ale..... Czytalam duzo i dziewczyny wypowiadaly sie ze schudly 20-30 kg w 3-4 miesiace. Jesli mozecie poradzcie mi jak mam czwiczyc i co ? I moze znacie jakies zrowe przepisy :-) prosze o pomoc . PS nie najezdzajcie na mnie odrazu ze to nie realne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna tłusta krowa i na dodatek porąbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komętarza zostawie twoja wypowiec twierdzi o tym ze jestes niedowartosciowana gowniara. Co poczym to stwierdzilas po 3 zdaniach ktore napisalam. No blagam cie jestes poprostu zalosna. ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komętarza zostawie twoja wypowiec twierdzi o tym ze jestes niedowartosciowana gowniara. Co poczym to stwierdzilas po 3 zdaniach ktore napisalam. No blagam cie jestes poprostu zalosna. ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komętarza zostawie twoja wypowiec twierdzi o tym ze jestes poprostu zalosna gowniarą. Niby po czym to stwierdzilas po 3 zdaniach ktore napisalam. No blagam niosmieszaj sie debilu. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytko jest realne i uważam że jak zejdziesz do 60 kg to będzie wielki sukces :) Polecam fitness, można tam spotkać dużo osób które dążą do tego co Ty czyli pięknej sylwetki. Poprzez rozmowę ale i nawet przebywanie w otoczeniu takich ludzi podbudowuje:) -Jeżeli dopiero zaczynasz przygody ze sportem lub miałaś dłuższą przerwę to zacznij od treningów ok 3 razy a tyg, jeżeli dasz rade więcej, czemu nie.. -Pij wodę, jeżeli nie dasz od razu w ciągu dnia wypić 1,5l to nie wlewaj na siłę w siebie! Tak naprawdę człowiek powinien przyjmować ok 2,5 l płynów dziennie, tzn woda zgromadzona zarówno w jedzeniu i piciu. Naukowcy uważają że człowiek w postaci posiłków dostarcza ok 1-1,5wody , tzn że czystej wody powinnyśmy spożywać ok 1-1,5 :) Co daje picie wody? - przed posiłkiem możemy w jakiś sposób napełnić żołądek i go oszukać = mniejsze porcje posiłków - lepsze trawienie, brak zatwardzeń - zamiast białego pieczywa jedz ciemne, ale sprawdzaj żeby oby na pewno jako pierwszy składnik była mąka żytnia a nie pszenna! - jedz kasze, mają dużo węglowodanów które dają energii - raz w tygodni nagradzaj się jakimiś małym smakołykiem ( jeżeli masz taka potrzebę) - jedz 5 posiłków, obowiązkowo jeden po treningu. Kiedyś tego nie robiłam co za tym szło że o max 2 tygodniach już nie miałam siły na ćiwczenia - przeglądaj zdrowe fanpage , mnie to motywuje! -zrezygnuj ze słodyczy Poza tym myśl pozytywnie ! Do krótkich szortów i lata jest jeszcze trochę. Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku szybko będziesz traciła wagę , później może być gorzej ale musisz przetrwać ten okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest realne ale czy pomyślałaś o swojej skórze? Masz do zrzucenia AŻ 20 kg, odchudzając się w tak szybkim tempie obwisła skóra gwarantowana. Po co się tak spieszyć? Powoli. Nie wyznaczaj sobie celu, że ileś tam schudniesz. Po prostu chudnij, nieważne ile i stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się do jakiegoś trenera personalnego by tobą pokierował ponieważ sama raczej tyle nie schudniesz. Ja byłem na kursie trenerskim w http://www.profi-fitness.com.pl/ i nas uczono jak pomagać takim klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jest to realne! Musisz oczywiście pamiętać, że to 20 kg to nie jest 3 czy 5 kg, podczas diety pamiętaj o używaniu jakichś balsamów ujędrniających, ponieważ pewnie domyślasz się jak mogłaby wyglądać twoja skóra po zrzuceniu 20 kilo, lub więcej. :) Jeżeli chcesz zacząć wyrabiać rzeźbę, polecam ćwiczenia z Mel B, filmiki znajdziesz na you tube :) świetnie motywuje. Ułóż codzienny trening, aby wynosił około 1 godziny na początek. A ponieważ na dworze powoli robi się cieplutko, wskocz na rower, lub po prostu wybierz się na spacer :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tak było :) wystarczyło kupić http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-horizon-asl-2015-grafitowo-zielony-150-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,436003.html i waga sama poleciała w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suitsajt
taaaaaaaa zesrales sie a nie waga w dół... daj sobie spokój z tym centrum rowerowym, ściema na maksa, mają kilka sklepów, w których ceny maja różne, nabijanie ludzie w butelkę i tyle. I wiesz co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętowa malina
oczywiście że możesz sobie dać radę, pod warunkiem że będziesz wytrwała i konsekwentna w swoich postanowieniach. zawsze możesz spróbować suplementacji http://pharmovit.pl/supplements/1 słyszałam, że działa ale nie próbowałam. Nie ważne co postanowisz, czy wybierzesz wspomagacz czy nie to będę trzymać kciuki za powodzenie akcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×