Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Jacka

Czemu z taką pogardą i szaloną nienawiścią piszecie o imionach: Kacper, Julia,

Polecane posty

Gość Mama Jacka

Kuba, Lena, Zosia, Amelia, Melania, Jan, Gabrysia i jeszcze paru innych starych lecz popularnych dziś imionach? Matko jaka presja w tym porąbanym społeczeństwie! gdzie wściekłe suki tylko patrzą jak wyśmiać imię Kacper, Julia, Wiktoria - imiona które były od zawsze ale mniej popularne, a dziś są bardziej, bo jest moda i o zgrozo kto je wyśmiewa? Kaśki, Aśki, Madzie, Agnieszki, Izunie, Moniczki, Paulinki, Aneczki, Gośki, Patrycje, Dorotki, Agatki, Ewki, Karolinki, Ewelinki, Marty lat 70-tych, 80-tych, i 90-tych gdy te wasze imiona były właśnie jak te julki, lenki i kubusie ( milion imion było do wyboru ale nadawano 20 sztandarowych) a teraz z taką dumą tu o sobie piszecie, że to taaaakie ponadczasowe, wspaniałe imiona :o no śmiech na sali :P Piszecie Lenka - rzyg! Julia - rzyg! Zosia - rzyg! a czy te wasze imiona nie są takim rzygiem? ile z was ma oryginalne, ponadczasowe, niepopularne ale piękne imię? Zaraz mi tu bajarki napiszą, że były jedyną Anią, Gosią, Agą, Asią, w szkole i w ogóle nikogo o tym imieniu nie spotkały w życiu :P Można napisać, że imie wam się nie podoba, że zbyt popularne - macie prawo! ja też uważam, że za dużo tego ale takie wyzywanie od patologii i idiotów? Mnóstwo było takich tematów gdzie w ten sposób się wypowiadałyście. Co się porobiło w tym kraju? :( (dla tych które nie potrafią czytać i zaraz poruszą temat Dżesik i Brajanów napiszę tylko, że nie mówię o takich egzotycznych wynalazkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się! najglośniej piszczą te Anie i Kasie czyli "rzygi" lat osiemdziesiątych :P Jakby kafeteria istniała 30 lat temu toby były tematy: "ale tragedia nie macie innych pomysłów tylko Ania, kasia i magda rzygaaaam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe porównuj obleśnej Julii do eleganckiej Katarzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"elegancka katarzyna" hahaha imię jak imie nie oburzaj się Kaśko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalona nienawiść? Nie przesadzaj. Pogarda tez jest za dużym słowem. Raczej o takich matkach bez polotu i fantazji pisze sie z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie rozumiem tego wysmiewania. Zawsze bylo tak, ze jakies imiona byly modne. Za czasow mojej babki Bronislawa, Franciszka itp , za czasow mamy np Kazimiera. Urodzilam sie w latach 80-tych. Na okolo 20 osob w klasie bylo 6 dziewczynek o imieniu Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i tak też patrzyły swego czasu inne matki z polotem na twoją mamę, bo nie sądzę bys miała imię ponad te Kaśki i Baśki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włąśnie, że jest szalona nienawiść wiele tu było takich tematów i wulgarnych wypowiedzi ja też uważam, ze Julia jest taką dzisiejszą Kasią nic wielkiego ale też i nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julia brzydkie kacper jeszcze brzydsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacper to imie dla niemowlaka a nie doroslego mężczyzny. A julek jest tyle ze na bank wiecej niz kasiek i anek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna sprawa, ze kazdemu podoba sie inne imie, mnie sie ani julia ani kacper nie podoba i nie wynika to z nienawisci ani zazdrosci, po prostu te imiona nie sa dla mnie urokliwe, niezaleznie od tego jaka popularnoscia sie ciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Jacka
No i właśnie można napisać, że się nie podoba ja tu mówię o dzikich chamskich wywodach, które nieraz tu miały miejsce i dobrze wiecie o tym. A do tej pani, że Kacper to imię wyłącznie dla niemowlaka - to jest tylko twoja opinia dość płytka zresztą, bo za 20 lat dorosłych Kacprów będzie pełno i nikogo to nie będzie dziwiło tak jak Dorosłych Damianów i Sebastianów jest dziś pełno choć 30 lat temu też niektórzy krzywo na to patrzyli. Tak samo głupie to stwierdzenie jak to, że niby Stanisław to imie dla dziadka :P Tylko, że ten 80 -letni Stanisław też był kiedyś dzieckiem więc co w tym złego, że Kacper będzie dorosły? Mnie to jakoś nie kwasi no ale ja nie jestem małomiasteczkową kurką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem Magdalena, i co ja na to poradzę, że mnie tak rodzice nazwali? To był ich wybór, sama sobie imienia nie wybierałam. Sama z kolei nigdy nie dałabym córce Julia czy Lena, bo faktycznie można zwrócić słysząc po raz setny to samo imię. To jest normalna reakcja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka czy kacper to nie tragedia fakt julek sa teraz tysiace najgorsze imie to maja bo dzieci w szkole wolaja bzz,bzz ja mam imie fatalne sylwia urodzilam sie w 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem Ania i podoba mi sie moje imie. Nigdy nie negowałam tego jak ktos daje dziecku na imie. Sama córkę nazwałabym Anusia:-) miłego popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super, że ci się podoba twoje ładne imię :) i fajnie, ze masz normalne podejście do nazywania dzieci. ja myślę, że autorka kierowała tę wypowiedź do innych osób i z tego co widze też nie wyśmiewa Anek i Kasiek tylko wkłada je w buty Julek i Lenek, bo faktycznie mozna te dwa trendy porównać. Wtedy była taka moda, a teraz jest inna po co wyśmiewać Julię, Maję jak samemu się jest Kasią, magdą czy agnieszką :P czyli taką lenką sprzed lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się podoba imię Maja, mam 32 lata i tak mam na imię :) nie leżę w rynsztoku jak tu niektóre mamusie sugerowały na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja jest imieniem starszym od Katarzyny więc żałosne jest stwierdzenie, że to jakis nowoczesny wymysł, a takie wywody nieuków też tu już czytałam, a jak się oburzały, bo jakaż to niby historia idzie za infantylnym imieniem Maja?..... no brakło mi słów w takich momentach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa imienia dla dziecka jest sprawa indywidualną i nie przeszło by mi przez mysl by pytac tutaj na forum czy dane imie dac dziecku czy jest ładne czy nie . Jesli mnie sie podoba to takie nadaje dziecku a co mnie obchodzi zdanie innej sosoby w tym temacie . O gustach sie nie dyskutuje .;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojsyn ma na imie Kasper Alexander i szczerze mam gleboko gdzies co Polacy o tym mysla a tubylcy takimi p*****lamu jak imie nie zaprzataja sobie glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja poliż mi jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteriankom to akurat żadne imie się tu jeszcze nie podobało :P zastanawiam sie jakie imiona same dały dzieciom żeby nie były oklepane, patologiczne, nie dla staruszków ale jednoczesnie tradycyjne i oryginalne, nieosmieszające, nieinfantylne, pasujące do niemowlaka i do dorosłego i "polskie" (tu na kafe każde znane imie np Anna, Paulina jest polskie choć tak na prawdę nie jest stąd cudzysłów) Każde imie było tu wysmiane i to że indywidualnie komus jakiś sie nie podoba to nie znaczy, że to jest prawda objawiona i wszyscy mają ją przyjąć :P czytałam tu ostatnio elaborat na temat tego, że imię Róża jest imieniem ohydnym i nie było to osobiste stwierdzenie tylko wypociny poparte pseudo argumentami. jakas p***a se ustaliła i wsciakała się, ze inni mieli odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale błyszczysz, a ja dodam coś od siebie - wybierz sobie: Ania wystaw du/pę do ru/chania, Kasia wskocz mi na kuta/sia, Madzia nadstaw zadzia, Izabela w portki strzela, Agnieszka ssała mego orzeszka, Paulinka tłusta świnka, Partysia bzykała Rysia, Ula - brzydula, Ewka- ku/ewka Monika w majty sika, Barbara - bara bara itd, itp....... więc te głupie przytyki o przezwiskach w tyłek sobie schowajcie ile wy macie lat w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co się oburzać? julia i lena podobnie jak kacper i kuba to jest czysta patologia. Takie osoby nawet jak jakims cudem skończą studia to kto będzie ich traktował powaznie wyobrażacie sobie lekarza Kacpra albi nauczycielke lenę? Wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój okulista jest Zdzisław :D i co niby jest niepoważny, bo dostał imię jak zdzisiek z bramy? co to za kryterium w ogóle? Jak lekarz jest dobry to niech jest sobie Kacper, a nawet czrna du/pa niech mu będzie i gitara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no teraz trzeba wszystkie leny i julie uświadomić, ze nie wolno im iść na studia bo to niepoważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiejecie się z imienia Fabian a jest to imię które było nadawane naszym przyszłym dziadkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na kfe można sie dowiedziec że jak ktos uwaza imie kacper za imie dla niemowlaka to jest małomiasteczkową kurką ;) ;) nie widze związku w tym rozumowaniu, możesz to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :D kacper patologia??? mój znajomy ma tak na imię, ma 29 lat skończył technikum i ma firmę zajmującą się sprawami związanymi z prądem na terenie 1/4 polski.... więc skończcie już z tymi studiami i p********iem na temat że imię ma wpływ na pozycję i to jak postrzegają nas inni ludzie.... a studia to tylko wiedza wykuta a nie inteligencja ale widzę że dla niektórych to jedno i to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi synowie to Bartłomiej Konstanty i Tymon i ogólnie mam w d***e czy się komuś podoba czy nie :) ładna forma, dużo zdrobnień i dość rzadko spotykane, a dane po dziadku i pradziadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×