Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robicie z wolnym czasem?

Polecane posty

Gość gość

Podzielcie się jak spędzacie wolny czas po pracy czy weekend? Pytanie kieruje głównie do samotnych ale nie tylko. Może osoby w związkach tez maja fajne pomysły na samotne wieczory. Proszę podzielcie się też "samotnicy" swoimi uwagami co do wakacji/wycieczek dla singli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy w kółko po domu, kwiatki podlewamy, patrzymy przez okno, siedzimy w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preferujemy minipodróże po bułki jak to ujęła Małgorzata Halber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzam koleżanki, idę na miasto, jadę do rodziny, jadę do większego miasta, słucham muzyki, siedzę na necie, czasami obejrzę jakiś serial. Nudy. Jak zacznie robić się bardziej wiosennie ruszam w weekendy w Polskę - będę zwiedzać samochodem mój region :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zwiedzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co?siedzimy na tej glupiej kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję sama zwiedzać, na razie jest za zimno, poza tym czekam aż krajobraz się zazieleni. Kupiłam już pled/koc podróżny, więc będę też sobie robiła małe posiłki na łonie natury - mieszkam w pięknym regionie, więc będę miała co zwiedzać. Poza tym będę wszystko nagrywała i tworzyła mini-filmiki z moich wypraw - na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy pomysl z tymi podróżami i nagrywaniem filmikow. Będziesz je pokazywać na yt? Babeczki, podróżujecie same? Bo ja to tylko tramwaj/ autobus hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, będę je umieszczać na yt, ale tylko dla najbliższych - pomysł zaczerpnęłam od brata, który od niedawna zaczął to praktykować, więc to będzie nasza mała rodzinna tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćerwer
Ja podgladam takich 20 25 latkow i patrze co im tak sterczy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuję i wymyślam potrawy dla mojego faceta, który zwariował na punkcie mojej kuchni. Czytam, w zasadzie to ja nie mam wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spedzam czas z chlopakiem (kino , spacery , spotkania z przyjaciolmi na piwku, siedzimy u niego i cos ogladamy, gramy, kochamy się, chodzimy na kawe :D rozne rzeczy) Kiedy spedzam czas sama zazwyczaj rysuję (pasja, talent + zarobek), sprzatam, zajmuje się/bawie ze zwierzakami, czytam ksiązke, gram lub cos ogladam, ale rzadko siedze sama wiec najczesciej do kogos dZwonie i ychodzimy. Lubie sama chodzic do ciuchlandów, galerii i kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne rzeczy, czytam książki, oglądam filmy, chodzę na spacery, do kina, albo sznapsnąć do knajpy, śpię, tańczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele różnych rzeczy, sprzątam, gotuję, idę na zakupy, spotkać się ze znajomymi przy sznapsie, obejrzeć dobry film w kinie, poleżeć na kanapie z książką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sznapsnąć lubię ;), najlepiej w dobrym towarzystwie, a oprócz tego to czytam książki, gram w gry, przeglądam neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×