Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
nie no magdalenka czy ty czytasz to co on wypisuje :D:D:D:D:D:D:D ta fala hejtu to jakis koles jest ktory mu tutaj wlazi w tylek bez wazeliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku o czym ty bredzisz dzis w stolicy zarabiajac 5 tys pln i przy obecnych cenach jestes lazarzem i nikim wiecej wiec prosilbym cie o zaprzestanie wypisywania bzdur o jakis przepuszczeniu pieniadzach czy rozdawaniu czegoxxBo zarabia w biednym kraju biedną pensję.To o biednym człowieku było o zupełnie czym innym...Nie zrozumiałeś...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie przyjąc wreszcie. zrozumieć wreszcie, że Polska jest biednym krajem, jednym z najbiedniejszych w UE. I że w Polsce jeszcze bardzo długo nie będzie się żyć na poziomie dzisiejszych Niemiec czy USA. I zadna partia tego nie zmieni. x kazda zmiana wladzy cos zmienia matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl sobie co by sie w tym kraju dzialo jakby te 3 miliony ludzi stad nie wyjechalo za praca za granice a potem zobacz czy tutaj nie ma kryzus i zapasci na rynku pracy :D obserwuj dookola ciebie co ise dzieje a nie zyjesz jakimis wskaznikami o ktorych nie masz pojecia które służa do mamienia zwyklych ludzi i niczego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda zmiana wladzy cos zmienia matolexxOdpowiem chociaż nie powinienem..xZmienia ale nie w gospodarce. W gospodarce rządza prawa ekonomiczne. Polityka niczego nie zmienia i nie zmieni.I zmiana władzy nie zmieni poziomu rozwoju gospodarczego w Polsce.Masz myślenie typowo komusze. Za komuny tak było, że po zmianie pierwszego sekretarza czy rządu nagle robiło się "lepiej"w sklepach. Oczywiście na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co koncze z toba dyskusje bo ty w sumie to nic nie wiesz ty nigdzie nie bywasz i nie byles to po co ja mam sie denerwowac rozmawiajac z toba :D dalej sobie wmawiaj ze nie ma kryzysu i jest okej tylko szkoda ze cudotworca tego uciekl w podskokach do brukseli bo juz mu sie grunt palil pod nogami :D czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś czlowieku wez ochloń i przestan wypisywac te bzdety bo sie ludzie z ciebie smieja x x Skoro dla kogoś prawda jest śmieszna to niech się śmieje. Są kraje biedne i są bogate i są pośrednie. Polska to kraj biedny a nie kraj w kryzysie. To biedny kraj który cały czas się rozwija. Trzeba być wyjątkowym matołkiem, żeby tak prostych rzeczy nie rozumieć.] no nie moge:D:Dsa kraje posrednie:D:D:D:Dgenius nowohucki normalnie:D:D:D:Dkraje posrednie:D:D shatyn TFURCOM nowomowy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl sobie co by sie w tym kraju dzialo jakby te 3 miliony ludzi stad nie wyjechalo za praca za granice a potem zobacz czy tutaj nie ma kryzus i zapasci na rynku pracyxxByłoby więcej bezrobotnych i więcej narzekających, ze mało zarabia. Tyle.A ludzie i tak by wyjeżdżali tam, gdzie żyje się wygodniej i zarabia więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak bo wladza jest jak kobieta ma lezec****achniec :D tak tak dalej nam wmawiaj ze to tak jak za komuny ble ble ble :D donosicielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa magdalenko kraje posrednie sa :D i trzy plcie :D a geje rodza sie od urodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiesz co koncze z toba dyskusje bo ty w sumie to nic nie wiesz ty nigdzie nie bywasz i nie byles to po co ja mam sie denerwowac rozmawiajac z toba smiech.gif dalej sobie wmawiaj ze nie ma kryzysu i jest okej tylko szkoda ze cudotworca tego uciekl w podskokach do brukseli bo juz mu sie grunt palil pod nogami smiech.gifczescxxxOkazuje się, ze to ja wiem, w przeciwieństwie do ciebie jakie parametry, wskaźniki gospodarcze ma Polska.To fakt... Taki twój, z omamu, ze nigdzie nie bywam.:DW tej twojej warszawce bywam dwa razy w tygodniu przewaznie.W paru innych miastach Europy podobnie.A "cudotwórca' dostał jedne z najwyższych stanowisk w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn jako polonista powinienes byc bardziej wyczulony na znaki interpunkcyjne. jak chcesz dalej grac role "polonisty" to przyswoj sobie podstawowe zasady:P:Pw ogole nie uzywasz przecinków przed ktory, ze, ale:P:PWSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystko ma gotowa odpowiedz wlazi dupa wladzy nikt wiecej czlowiek smiec ktorego sie obraza od wielu lat a on dalej tkwi w tym bagnie i sie usmiecha jeszcze szyderczo ale wiedz ze kiedys zaplaczesz baranim glosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej twojej warszawce bywam dwa razy w tygodniu przewaznie. W paru innych miastach Europy podobnie.] palcem na mapie sie nie liczy:P:Pmitomanie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej twojej warszawce bywam dwa razy w tygodniu przewaznie. W paru innych miastach Europy podobnie. x tak dwa razy w tygodniu bywasz :D udowodnij to :D skoro tutaj klepiesz dzien w dizen swoje herezje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko mam odpowiedź bo na waszym poziomie nie jest trudno o nią.Wystarczy tylko trochę wiedzieć o Polsce, ekonomii, świecie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uważasz, że net jest tylko u mnie w domu?Musze cie rozczarowac... W każdym porządnym hotelu jest net... Straszna musisz byc bida...Co do bywania w Wawie...Nie ma problemu.Moje bilety na Pendolino mam wszystkie bo z tego się rozliczam.Warunki znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A "cudotwórca' dostał jedne z najwyższych stanowisk w Europie. X O ktorym nikt nigdy nie slyszal :D to jak udowodnisz ze bywasz w warszawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha czyli jedziesz do stolicy w interesach a i tak sie klocisz na forum kobiecym po kilkanascie godzin bedac w tak zwanej delegacji :D jeszcze do tego pendolino jedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przewodniczącym RE słyszał każdy w miarę rozgarnięty człowiek. Tylko takie bidy jak ty o tym nie słyszały...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha czyli jedziesz do stolicy w interesach a i tak sie klocisz na forum kobiecym po kilkanascie godzin bedac w tak zwanej delegacji smiech.gifjeszcze do tego pendolino jedzieszxxŁatwo sprawdzić... Wystarczy parę groszy i trochę odwagi, żeby postawić pieniadze na włąsne słowa.Jesteś taki odważny?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nic nie udowodnisz za cienki w uszach jestes zawsze wyskoczysz jak ci sie d/u/p/a zaczyna tlic z notariuszem czy innym dziwadłem ty zwykle popychadło jestes nikt wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tylko notariusz, prawnik.Bo wiem, że z takim człowiekiem bez honoru jak ty na słowo nie można się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notariusz to dla ciebie dziwadło?:D:DFajnie się podsumowałeś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój meil:shatyn@chello.plJAk się zdecydujesz to napisz...Zobaczymy czy postawisz własne pieniadze na własne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×