Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś Czyli uważasz, że net jest tylko u mnie w domu? Musze cie rozczarowac... W każdym porządnym hotelu jest net... Straszna musisz byc bida... Co do bywania w Wawie... Nie ma problemu. Moje bilety na Pendolino mam wszystkie bo z tego się rozliczam. Warunki znasz...] no nie wierze:D:Dto napisal facet z 60 na karku:D:D:D:Dnie tylko zbiera bilety kolejowe, ale jak jest w PORZADNYM hotelu natychmiast zasiada do kafeterii:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wymien nazwy hoteli w ktorych bywasz w warszawie dawaj odpalaj google i szukaj :D magdalenko oczywistym jest ze jak jedziesz w delegacje to pierwsze co robisz klocisz sie po podrozy na kafeterii wiesz w ten sposob sie odprezasz :D:D:D:D:D i koniecznie zbierasz bilety do klasera je sobie wkladasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko jaki to jest wariat :D "skont" to sie urodzilo i wypelzło:D ciekawe czy iftar tez takie same dziwadlo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymienie bo bywam zawsze w tych samych i za łatwo byłoby by mnie znaleźć.Ale faktury też mam bo z nich się tez rozliczam.To sobie wszystko zobaczysz. U notariusza oczywiście...:DJak będzie miał chociaż trochę odwagi.A teraz... CZekam na mail...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje bilety na Pendolino mam wszystkie bo z tego się rozliczam x przeciez to jest wolny strzelec to gdzie on sie z tego niby rozlicza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jest wolny strzelec to gdzie on sie z tego niby rozliczaxxRozliczam się przed tymi z którymi mam umowy. Przeważnie zawierają klauzulę o płatności za noclegi, przejazdy i wyżywienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymienie bo bywam zawsze w tych samych i za łatwo byłoby by mnie znaleźć. Ale faktury też mam bo z nich się tez rozliczam. x ale kto mialby ciebie szukac P/O/J/E/B/I/E :D ty naprawde sie boisz czyli jednak wiesz ze wypisujesz bzdury jak sie obawiasz o swoje zycie i zdrowie:D w 3 milionym miescie w hotelu w centrum miasta latwo by cie bylo znalezc skoro nikt nic o tobie nie wie bajkopisarzu :D ahahahahahahahahahhaAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś Nie wymienie bo bywam zawsze w tych samych i za łatwo byłoby by mnie znaleźć. Ale faktury też mam bo z nich się tez rozliczam. To sobie wszystko zobaczysz. U notariusza oczywiście...smiech.gif Jak będzie miał chociaż trochę odwagi. A teraz... CZekam na mail...smiech.gif] brzuch mnie boli:D:D:D:Dza latwo byloby go znalezc:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto mialby ciebie szukac P/O/J/E/B/I/E xxAno takie "cóś" jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczam się przed tymi z którymi mam umowy. Przeważnie zawierają klauzulę o płatności za noclegi, przejazdy i wyżywienie... AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH klauzule zawieraja ahahahHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHA dobra odpuszczamu mu magdalenko :D:D:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty naprawde sie boisz czyli jednak wiesz ze wypisujesz bzdury jak sie obawiasz o swoje zycie i zdrowiexxNie obawiam się bido... Nie sądź innych po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety shatyn, ale ty chyba nie byles nigdy w zadnym hotelu w duzym miescie:Ptakie glupoty wypisujesz jak dziecko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj jesli by mi zalezlo zeby cie znalezc to bym zaplacil za to i bym cie odnalazl :D ja mam po prostu z ciebie niesamowita beke :D:D:D kogo ja moge odnalezc jakiegos sfrustrowanego zyciem debila ktory dostaje pare zlotych za wypisywanie bzdur w necie :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczam się przed tymi z którymi mam umowy. Przeważnie zawierają klauzulę o płatności za noclegi, przejazdy i wyżywienie...AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAH klauzule zawieraja ahahahHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAxxCzyli widać, że nigdzie nie bywasz... Bo to są powszechnie znane klauzule w umowach tego typu jakie podpisuje.Ale ciesze się twoją radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdalenko on teraz gra na zwloke bo wyszukuje najlepszych hoteli w stolicy :D blisko dworcow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś sluchaj jesli by mi zalezlo zeby cie znalezc to bym zaplacil za to i bym cie odnalazl smiech.gif ja mam po prostu z ciebie niesamowita beke smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif kogo ja moge odnalezc jakiegos sfrustrowanego zyciem debila ktory dostaje pare zlotych za wypisywanie bzdur w necie smiech.gif ???] dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli widać, że nigdzie nie bywasz.. ty bywasz na forum :D:D AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA normalnie jak 10 letnie dziecko zagubione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj jesli by mi zalezlo zeby cie znalezc to bym zaplacil za to i bym cie odnalazl xxOczywiście "zapomniałeś" jakie tu "fakty" podawano na temat tego, gdzie rzekomo mieszkam, kto jest moją żoną, jaki mam samochód, nr telefonu itp.To efekt szukania mnie włąśnie... Na szczęście zupełnie błędnego...Nawet tu podawano moje rzekome imię i nazwisko...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi czasu na tą nawalankę.CZekam na maila z konkretnymi rzeczami.PA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez nikt ciebie tutaj nie szukal to jakis kolejny twoj omam :D nie popadaj w paranoje bo niedlugo bezdiesz sie odwracal przy komputerze w strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś sluchaj jesli by mi zalezlo zeby cie znalezc to bym zaplacil za to i bym cie odnalazl x x Oczywiście "zapomniałeś" jakie tu "fakty" podawano na temat tego, gdzie rzekomo mieszkam, kto jest moją żoną, jaki mam samochód, nr telefonu itp. To efekt szukania mnie włąśnie... Na szczęście zupełnie błędnego... Nawet tu podawano moje rzekome imię i nazwisko..] ty naprawde jestes taki glupi? myslisz, ze ktos ma czas i ochote szukac ciebie w jednym z setek hoteli?:Opuknij sie w swoj pusty leb, tepaku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidusie jesteście, możeciec Edkowi jedynie nogawki obsikaćl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nr telefonu to akurat tutaj podales kiedys przeciez rozmawialem z toba przyglupie a nazwisko nie wiem czy prawdziwe czy falszywe ale szybko znikaly dane tego czlowieka z sieci wiec pewnie byles to ty :D paranoiku :D juz o bieganiu do teatru to nie wspomne bo tej komedii to tutaj nikt nie zapomni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×